reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2023-12-04 - 2023-12-05

Polsat przedłużył prawa do transmisji polskiej siatkówki

dodano: 2021-09-24 11:05
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Grupa Polsat Plus

PlusLiga Tauron Liga Telewizja Polsat nabyła prawa do transmisji ligowych rozgrywek siatkarskich w Polsce - PlusLigi mężczyzn i Tauron Ligi kobiet. Umowa obowiązuje do 2028 roku. Ponadto Plus będzie Sponsorem Tytularnym PlusLigi i Sponsorem Strategicznym Tauron Ligi, również do 2028 roku. Logo Plusa znajdzie się w nowej identyfikacji wizualnej PlusLigi - m.in. na strojach drużyn, w halach oraz w logo samej PlusLigi.

facebook.com/plusligaofficial
PlusLiga


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

- Plus, Polsat i siatkówka są nierozłączne. Jako Plus wspieramy siatkówkę od ponad 23 lat, a Polsat od kilkunastu lat jest głównym nadawcą telewizyjnym, który zapewnia Polakom możliwość jej oglądania. I Plus i Polsat pomogły w stworzeniu z siatkówki królowej sukcesów polskich gier zespołowych na skalę światową. Jesteśmy dumni, że będziemy partnerami Polskiej Ligi Siatkówki co najmniej do 2028 roku - powiedział Maciej Stec, wiceprezes zarządu ds. strategii, Cyfrowego Polsatu SA, dostawcy usług Polsat Box i Polkomtel Sp. z o.o., operatora sieci Plus, Grupa Polsat Plus.

- W zawodowym sporcie liczą się długie projekty, stałość w biznesowych uczuciach i śmiałe wizje, które można realizować tylko przy udziale partnerów chcących dostrzec potencjał drzemiący w danym sporcie - cieszy się Artur Popko, prezes Polskiej Ligi Siatkówki S.A. - Mieliśmy to szczęście, że trafiliśmy na taki skarb, jakim są nasi wieloletni partnerzy: Plus i Polsat.

Siatkówka, którą wspierają Plus i Polsat, odnosi duże sukcesy w Polsce i na świecie. Zaangażowanie Plusa to wsparcie zarówno reprezentacji narodowych, jak i obu najwyższych krajowych lig siatkarskich - PlusLigi mężczyzn i Tauron Ligi kobiet. Plus jest z siatkówką od samego początku powstania lig zawodowych, od wielu lat jest Sponsorem Tytularnym ligi mężczyzn, od samego początku jest też Sponsorem Strategicznym najwyższej ligi kobiet.
 

- Wielkim sukcesem naszej współpracy - zarówno Plusa, jak i Polsatu - z Polską Ligą Siatkówki jest zbudowanie super pozytywnego wizerunku siatkówki i stworzenie z niej sportu oglądanego przez całe rodziny, sportu bezpiecznego, kojarzącego się z wieloma sukcesami oraz świetną zabawą i rozrywką - mówi Katarzyna Wyszomirska-Wierczewska, członek zarządu Telewizji Polsat, dyrektor komunikacji marketingowej Grupy Polsat Plus.

- Nasz wspólny czas - Polsatu, Plusa i siatkówki, to najlepsze lata w jej historii - podwójne mistrzostwo świata drużyny męskiej, medale mistrzostw Europy mężczyzn i kobiet, fantastyczne wyniki pucharowe drużyn klubowych. W polskiej lidze grają najlepsi na świecie siatkarze i siatkarki i to do Polski chcą wszyscy przyjeżdżać, żeby tu grać, bo tu siatkówka - również dzięki nam - ma swoje szczególne miejsce. Byliśmy, jesteśmy i będziemy nadal towarzyszyć milionom polskich kibiców we wspieraniu polskiej siatkówki - mówi Marian Kmita, dyrektor ds. sportu Telewizji Polsat, Grupa Polsat Plus.

Plus jest Sponsorem Tytularnym ligi aktualnych Mistrzów Świata nieprzerwanie od sezonu 2008/2009, a od nowego sezonu rozgrywki te otrzymają nowy znak graficzny, w którym pojawiło się nowe logo Plusa.

Nowe logotypy PlusLigi będą obowiązywały od początku nowego sezonu, który rozpocznie się w październiku.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Siatkówka


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

720 zł Więcej...

Stojak ścienny regulowany 60-100cm

stojak ścienny boczny, ocynkowany

119 zł Więcej...

Miernik Satlink ST-6986 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem i testerem optycznym

Miernik Satlink ST-6986 do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, naziemnych...

1 630 zł Więcej...