reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2021-10-22 - 2021-10-23

25-27.09 Polsat Sport: Derby, siatkówka i magazyny

dodano: 2021-09-24 12:10
autor: Łukasz Knapik | źródło: Cyfrowy Polsat/satkurier.pl

Polsat Sport Polsat Sport Extra Polsat Sport News Polsat Sport Fight Polsat Games Polsat Sport Premium 1 Polsat Sport Premium 2 Polsat Sport Premium 3 Polsat Sport Premium 4 Polsat Sport Premium 5 Eleven Sports 1 Eleven Sports 2 Eleven Sports 3 W weekend 25-26 września br. na widzów sportowych kanałów Grupy Polsat Plus czekać będą m.in.: Memoriał Arkadiusza Gołasia, Tauron Giganci Siatkówki, Tauron Liga, Energa Basket Liga, Fortuna 1. Liga, Fortuna: Liga, Eredivisie, Major League Soccer (MLS), Serie A Tim, Ligue 1 Uber Eats, Liga Portugal Bwin, Sky Bet Championship, Formuła 1, Formuła 2, Formuła 3, PGE Ekstraliga, Brave Combat Federation, Ultimate Fighting Championship (UFC), lekkoatletyka, tenis ziemny oraz e-sport - League of Legends - Worlds.

Polsat Sport Polsat Sport Extra Polsat Sport News Polsat Sport Fight Polsat Games Polsat Sport Premium 1 Polsat Sport Premium 2 Polsat Sport Premium 3 Polsat Sport Premium 4 Polsat Sport Premium 5 Eleven Sports 1 Eleven Sports 2 Eleven Sports 3


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Oto weekendowe propozycje kanałów Polsat, Super Polsat, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News, Polsat Sport Fight, Polsat Sport Premium 1, Polsat Sport Premium 2, Polsat Games, Eleven Sports 1, Eleven Sports 2, Eleven Sports 3, Eleven Sports 4, Polsat Play, Polsat News i Wydarzenia 24 oraz serwisu Polsat Box Go. Na widzów czekać będą m.in.: Memoriał Arkadiusza Gołasia (więcej tutaj i tutaj), Tauron Giganci Siatkówki (więcej tutaj), Tauron Liga (więcej tutaj i tutaj), Energa Basket Liga (więcej tutaj), Fortuna 1. Liga (więcej tutaj), Fortuna: Liga (więcej tutaj), Eredivisie (więcej tutaj), Major League Soccer (MLS) (więcej tutaj), Serie A Tim (więcej tutaj), Ligue 1 Uber Eats (więcej tutaj), Liga Portugal Bwin (więcej tutaj), Sky Bet Championship (więcej tutaj), Formuła 1 (więcej tutaj), Formuła 2 (więcej tutaj), Formuła 3 (więcej tutaj), PGE Ekstraliga (więcej tutaj), Brave Combat Federation, Ultimate Fighting Championship (UFC) (więcej tutaj), lekkoatletyka, tenis ziemny oraz e-sport - League of Legends - Worlds (więcej tutaj).

Więcej informacji o sporcie znajdziecie w naszym dziale „Sport w TV” oraz w codziennym wykazie satkurier.pl „Sport w polskiej TV” (więcej tutaj).

Plan transmisji:

25 września (sobota)
5:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

5:00 La Liga Santander: „LaLiga Santander” - magazyn, Eleven Sports 3

5:45 boks tajski: „Muay Thai: sztuka walki ośmiu broni” - magazyn, Polsat Sport Fight

6:00 rodeo: „Pro Bull Riding” - magazyn, Polsat Sport News

6:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 1

6:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 2

6:45 „SuperLudzie Extra” - magazyn, Super Polsat

7:00 „Koloseum” - magazyn, Polsat Sport Fight

7:00 „The Best of Eleven” - magazyn, Eleven Sports 1

8:20 „ATP World Tour Uncovered” - magazyn, Polsat Sport News

9:05 Puchar UEFA: „Archiwalne finały Pucharu Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport News

9:25 Formuła 2, Grand Prix Rosji: 1. wyścig, Polsat Sport News

10:00 tenis ziemny, turniej ATP w Nur-Sułtanie: 1. półfinał gry pojedynczej, Polsat Sport Extra

10:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 3

10:30 boks: „K.O. TV Weekly” - magazyn, Polsat Sport News

10:30 Formuła 1, Grand Prix Rosji: 3. sesja treningowa, Eleven Sports 1

11:05 boks: „K.O. TV Classic” - magazyn, Polsat Sport News

12:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

12:05 tenis ziemny, turniej ATP w Nur-Sułtanie: 2. półfinał gry pojedynczej, Polsat Sport News

12:30 Memoriał Arkadiusza Gołasia, 1. półfinał: Aluron CMC Warta Zawiercie - Sir Safety Perugia, Polsat Sport

12:30 Fortuna 1. Liga: Odra Opole - GKS Katowice, Polsat Sport Extra

12:30 Formuła 1: „GP Confidential” - magazyn, Eleven Sports 1

13:00 Formuła 1, Grand Prix Rosji: sesja kwalifikacyjna, Eleven Sports 1

14:00 tenis ziemny, turniej ATP w Metzu: 1. półfinał gry pojedynczej, Polsat Sport News

14:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 2

14:00 La Liga SmartBank: „LaLiga SmartBank” - magazyn, Eleven Sports 4

14:45 Tauron Liga: IŁ Capital Legionovia Legionowo - #VolleyWrocław, Polsat Sport Extra

14:45 „Koloseum” - magazyn, Polsat Sport Fight

14:55 Serie A Tim: Spezia Calcio - AC Milan Mediolan, Eleven Sports 2 i Eleven Sports 4

15:00 La Liga SmartBank: „LaLiga SmartBank” - magazyn, Eleven Sports 3

15:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

15:30 Memoriał Arkadiusza Gołasia, 2. półfinał: Projekt Warszawa - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle, Polsat Sport

15:55 Sky Bet Championship: AFC Bournemouth - Luton Town FC, Eleven Sports 3

16:00 tenis ziemny, turniej ATP w Metzu: 2. półfinał gry pojedynczej, Polsat Sport News

16:00 e-sport, League of Legends: Worlds, Polsat Games

16:00 Formuła 1: „#ElevenF1” - magazyn, Eleven Sports 1

16:25 Eredivisie: Willem II Tilburg - PSV Eindhoven, Polsat Sport Premium 1

17:00 e-sport, League of Legends: Worlds, Polsat Games

17:00 Serie A Tim: Inter Milano Mediolan - Atalanta BC Bergamo, Eleven Sports 1

17:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 2

17:20 Energa Basket Liga: Anwil Włocławek - Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz, Polsat Sport Extra

17:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

17:50 Fortuna 1. Liga: Arka Gdynia - Puszcza Niepołomice, Polsat Box Go

18:00 Tauron Giganci Siatkówki: Jastrzębski Węgiel Jastrzębie-Zdrój - Galatasaray Stambuł, Polsat Sport

18:00 e-sport, League of Legends: Worlds, Polsat Games

18:00 „The best of 2021/2022” - magazyn, Eleven Sports 2

18:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

18:25 La Liga Santander: Sevilla FC Sewilla - RCD Espanyol Barcelona, Eleven Sports 1

18:40 Eredivisie: AFC Ajax Amsterdam - FC Groningen, Polsat Sport Premium 1

18:55 Fortuna: Liga: FC Fastav Zlin Żlin - AC Sparta Praha Praga, Polsat Sport News

18:55 e-sport, League of Legends: Worlds, Polsat Games

18:55 Ligue 1 Uber Eats: RC Strasbourg Strasburg - Lille Olympique SC, Eleven Sports 3 i nSport+

18:55 Liga Portugal Bwin: Vitoria SC Guimarães - SL Benfica Lizbona, Eleven Sports 4
komentują: Sebastian Chabiniak i Michał Świerżyński

19:30 (Polsat Sport Fight) i 20:00 (Super Polsat) Brave Combat Federation 54 w Koninie, Super Polsat i Polsat Sport Fight

19:45 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat i Wydarzenia 24

19:50 e-sport, League of Legends: Worlds, Polsat Games

20:00 La Liga Santander: Real Madrid CF Madryt - Villarreal CF, Eleven Sports 1

20:10 lekkoatletyka: „Magazyn lekkoatletyczny” - magazyn, Polsat Sport Extra

20:30 Tauron Giganci Siatkówki: PGE Skra Bełchatów - Fenerbahce Stambuł, Polsat Sport

20:30 Fortuna 1. Liga: Chrobry Głogów - GKS Jastrzębie-Zdrój, Polsat Box Go

20:40 e-sport, League of Legends: Worlds, Polsat Games

20:40 Serie A Tim: Genoa CFC Genua - Hellas Verona Werona, Eleven Sports 2

20:55 Eredivisie: Feyenoord Rotterdam - NEC Nijmegen, Polsat Sport Extra

20:55 Ligue 1 Uber Eats: Paris Saint-Germain Paryż - Montpellier HSC, Eleven Sports 3 i Canal+ Sport 2

20:55 Ligue 1 Uber Eats: Olympique Lyonnais Lyon - FC Lorient, Eleven Sports 4

21:00 Formuła 2, Grand Prix Rosji: 2. wyścig, Polsat Sport News

21:30 e-sport, League of Legends: Worlds, Polsat Games

22:00 Formuła 3, Grand Prix Rosji: 2. wyścig, Polsat Sport News

23:00 „GROM Challenge 2021 - bieg terenowy” - reportaż, Polsat Sport

23:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 2

23:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

23:00 La Liga Santander: „Unikalne tradycje LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4

23:15 piłka nożna: „Eleven Gol Live” - magazyn, Eleven Sports 1

23:30 La Liga Santander: „Rywalizacje konieczne” - film dokumentalny, Eleven Sports 4

Noc z 25 na 26 września (z soboty na niedzielę)
0:00 KSW62, Polsat Sport Fight

1:00 boks: „K.O. TV Classic” - magazyn, Polsat Sport Extra

1:30 „The Best of Eleven” - magazyn, Eleven Sports 1

1:50 e-sport, League of Legends: Worlds, Polsat Games

2:00 Major League Soccer (MLS): New York City FC Nowy Jork - New York Red Bulls Nowy Jork, Polsat Sport Extra

2:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

2:45 e-sport, League of Legends: Worlds, Polsat Games

3:45 e-sport, League of Legends: Worlds, Polsat Games

4:00 Ultimate Fighting Championship 266 (UFC266), Polsat Sport

4:00 KSW57, Polsat Sport Extra

4:40 e-sport, League of Legends: Worlds, Polsat Games

26 września (niedziela)
5:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

5:30 e-sport, League of Legends: Worlds, Polsat Games

6:00 boks: „K.O. TV Classic” - magazyn, Polsat Sport News

6:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 2

6:45 „SuperLudzie Extra” - magazyn, Super Polsat

8:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 4

8:50 Formuła 3, Grand Prix Rosji: 3. wyścig, Polsat Sport News

9:00 lekkoatletyka: maraton w Berlinie, Polsat Sport Fight

10:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 3

10:00 „Ninja Warrior Polska” - program rozrywkowy, Polsat Play

10:15 Formuła 2, Grand Prix Rosji: 3. wyścig, Polsat Sport News

10:30 tenis ziemny, turniej ATP w Nur-Sułtanie: finał gry pojedynczej, Polsat Sport Extra

11:00 piłka nożna: „Cafe Futbol” - magazyn, Polsat Sport

11:30 lekkoatletyka: „Magazyn lekkoatletyczny” - magazyn, Polsat Sport News

11:30 „The Best of Eleven” - magazyn, Eleven Sports 1

12:00 Formuła 1, Grand Prix Rosji: parada kierowców, Eleven Sports 1

12:00 „The best of 2021/2022” - magazyn, Eleven Sports 2

12:20 KSW41, Polsat Sport Fight

12:25 Serie A Tim: Juventus FC Turyn - UC Sampdoria Genua, Eleven Sports 1

12:30 Memoriał Arkadiusza Gołasia: mecz o miejsca 3. i 4., Polsat Sport

12:30 Fortuna 1. Liga: TS Podbeskidzie Bielsko-Biała - Apklan Resovia Rzeszów, Polsat Sport Extra

13:00 Formuła 1, Grand Prix Rosji: wyścig, Eleven Sports 1

13:40 „Ninja Warrior Polska” - program rozrywkowy, Polsat Play

13:55 La Liga Santander: RCD Mallorca - CA Osasuna Pampeluna, Eleven Sports 4

14:00 KSW55, Polsat Sport News

14:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

14:30 „Javier Irureta” - film dokumentalny, Eleven Sports 2

14:45 Tauron Liga: Grot Budowlani Łódź - Joker Świecie, Polsat Sport Extra

14:50 Fortuna 1. Liga: Stomil Olsztyn - Miedź Legnica, Polsat Box Go

14:55 Serie A Tim: Udinese Calcio Udine - ACF Fiorentina Florencja, Eleven Sports 3

15:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

15:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

15:30 Memoriał Arkadiusza Gołasia: finał, Polsat Sport

15:30 tenis ziemny, turniej ATP w Metzu: finał gry pojedynczej, Polsat Sport News

15:30 PGE Ekstraliga: „Magazyn PGE Ekstraliga” - magazyn, Eleven Sports 2

16:00 e-sport, League of Legends: Worlds, Polsat Games

16:00 PGE Ekstraliga, rewanżowy mecz o miejsca 3. i 4.: Moje Bermudy Stal Gorzów Wielkopolski - Fogo Unia Leszno, Eleven Sports 2

16:00 La Liga SmartBank: „LaLiga SmartBank” - magazyn, Eleven Sports 4

16:50 e-sport, League of Legends: Worlds, Polsat Games

16:55 Ligue 1 Uber Eats: Clermont Foot 63 - AS Monaco Monako, Eleven Sports 4

17:00 Serie A Tim: SS Lazio Rzym - AS Roma Rzym, Eleven Sports 1

17:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

17:20 Energa Basket Liga: Asseco Arka Gdynia - WKS Śląsk Wrocław, Polsat Sport Extra

17:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

17:30 KSW55, Polsat Sport News

17:45 e-sport, League of Legends: Worlds, Polsat Games

17:50 Fortuna 1. Liga: Sandecja Nowy Sącz - ŁKS Łódź, Polsat Box Go

18:00 Tauron Giganci Siatkówki: Jastrzębski Węgiel Jastrżębie-Zdrój - Fenerbahce Stambuł, Polsat Sport

18:25 La Liga Santander: Real Sociedad San Sebastián - Elche CF, Eleven Sports 3

18:40 e-sport, League of Legends: Worlds, Polsat Games

18:55 Fortuna: Liga: SK Slavia Praha Praga - FC Hradec Kralove, Polsat Sport News

19:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 2

19:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat i Wydarzenia 24

19:35 e-sport, League of Legends: Worlds, Polsat Games

20:00 „Atleci” - magazyn, Polsat Sport Extra

20:00 Serie A Tim: SSC Napoli Neapol - Cagliari Calcio, Eleven Sports 1

20:00 „The best of 2021/2022” - magazyn, Eleven Sports 2

20:30 Tauron Giganci Siatkówki: PGE Skra Bełchatów - Galatasaray Stambuł, Polsat Sport

20:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

20:30 e-sport, League of Legends: Worlds, Polsat Games

20:40 Ligue 1 Uber Eats: Olympique de Marseille Marsylia - RC Lens, Eleven Sports 2, Eleven Sports 4 i Canal+ Sport

21:20 e-sport, League of Legends: Worlds, Polsat Games

22:10 e-sport, League of Legends: Worlds, Polsat Games

23:00 piłka nożna: „Eleven Gol Live” - magazyn, Eleven Sports 1

23:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 2

23:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

23:00 „Piłkarscy celebryci” - film dokumentalny, Eleven Sports 4

23:30 La Liga Santander: „Mityczne stadiony LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4

Noc z 26 na 27 września (z niedzieli na poniedziałek)
1:30 Major League Soccer (MLS): Sporting Kansas City - Seattle Sounders, Polsat Sport

1:35 e-sport, League of Legends: Worlds, Polsat Games

2:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

2:30 e-sport, League of Legends: Worlds, Polsat Games

3:30 KSW56, Polsat Sport

3:30 e-sport, League of Legends: Worlds, Polsat Games

4:20 e-sport, League of Legends: Worlds, Polsat Games


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Inne sporty


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Stojak bezinwazyjny do okna rozporowy

Bezinwazyjny, wnękowy stojak dla anteny satelitarnej lub DVB-T z drążkiem...

149 zł Więcej...

Książka - Anteny Satelitarne

Książka ANTENY SATELITARNE pod redakcją Janusza Sulisza - redaktora naczelnego...

35 zł Więcej...

Nagrywarka 4K UHD HyperCap II Duo

Nagrywarka (grabber) i streamer sygnału HDMI w wysokiej jakości, bezpośrednio...

1 890 zł Więcej...