reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2021-11-30 - 2021-12-01

Sport w polskiej TV 26.09.2021

dodano: 2021-09-24 10:34 | aktualizacja: 2021-09-26 11:42
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

Sport w polskiej TV piłka nożna Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z derbów Londynu w Premier League: Arsenal FC – Tottenham Hotspur. Transmisje live z finału turnieju ATP Metz: Hubert Hurkacz - Pablo Carreno-Busta w Polsacie Sport News.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ Premium

15:00 Piłka nożna: Premier League:
Southampton FC – Wolverhampton
Komentarz: Adrian Olek, Rafał Nahorny

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Wisła Kraków – Pogoń Szczecin
Komentarz: Adam Marchliński, Wojciech Jagoda
 
CANAL+ 4K Ultra HD

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Wisła Kraków – Pogoń Szczecin
Komentarz: Adam Marchliński, Wojciech Jagoda
 
CANAL+ Sport

12:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza – Górnik Zabrze
Komentarz: Piotr Glamowski, Michał Żewłakow

15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Śląsk Wrocław – Wisła Płock
Komentarz: Robert Skrzyński, Maciej Murawski

17:30 Piłka nożna: Premier League:
Arsenal FC – Tottenham Hotspur
Komentarz: Andrzej Twarowski, Przemysław Rudzki

20:45 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats: 
Olympique Marsylia – RC Lens
Komentarz: Rafał Dębiński, Marek Jóźwiak
 
CANAL+ Sport 2

16:15 Piłka nożna: LaLiga Santander:
FC Barcelona – Levante UD
Komentarz: Piotr Laboga, Tomasz Ćwiąkała

18:30 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Rayo Vallecano – Cadiz CF
Komentarz: Tomasz Ćwiąkała, Leszek Orłowski

21:00 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Real Betis – Getafe CF
Komentarz: Łukasz Wiśniowski, Jakub Kręcidło
 
CANAL+ Sport 3

12:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza – Górnik Zabrze
Komentarz: Piotr Glamowski, Michał Żewłakow

15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Śląsk Wrocław – Wisła Płock
Komentarz: Robert Skrzyński, Maciej Murawski

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Wisła Kraków – Pogoń Szczecin
Komentarz: Adam Marchliński, Wojciech Jagoda
 
CANAL+ Family

14:30 Tenis: WTA World Tour, Ostrawa:
Finał
Anett Kontaveit - Maria Sakkari

Komentarz: Marek Furjan, Tomasz Wiktorowski
 
Eleven Sports 1

12:05 Formuła 1: Grand Prix Rosji:
Parada kierowców

14:00 Formuła 1: Grand Prix Rosji:
Wyścig
Komentarz: Michał Gąsiorowski, Mikołaj Sokół

18:00 Piłka nożna: Serie A TIM: 
SS Lazio – AS Roma
Komentarz: Julian Kowalski, Tomasz Zieliński

20:45 Piłka nożna: Serie A TIM: 
SSC Napoli – Cagliari Calcio
Komentarz: Piotr Dumanowski, Dominik Guziak
 
Eleven Sports 2

12:30 Piłka nożna: Serie A TIM: 
Juventus FC – UC Sampdoria
Komentarz: Sebastian Chabiniak, Piotr Czachowski

16:30 Żużel: PGE Ekstraliga: 
Moje Bermudy Stal Gorzów – Fogo Unia Leszno
Komentarz: Michał Korościel, Marcin Kuźbicki

20:45 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats: 
Olympique Marsylia – RC Lens 
Komentarz: Mateusz Święcicki, Kuba Ostrowski
 
Eleven Sports 3

15:00 Piłka nożna: Serie A TIM: 
Udinese Calcio – ACF Fiorentina
Komentarz: Dominik Guziak, Filip Kapica

18:30 Piłka nożna: LaLiga Santander: 
Real Sociedad – Elche CF
Komentarz: Marcin Pawłowski, Sebastian Chabiniak
 
Eleven Sports 4

14:00 Piłka nożna: LaLiga Santander: 
RCD Mallorca – CA Osasuna
Komentarz: Michał Wszołek, Marcin Gazda

17:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats: 
Clermont Foot 63 – AS Monaco
Komentarz: Marcin Grzywacz, Michał Świrkula

20:45 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats: 
Olympique Marsylia – RC Lens 
Komentarz: Mateusz Święcicki, Kuba Ostrowski
 
Eurosport 1

10:20 Kolarstwo szosowe: Mistrzostwa Świata:
Wyścig ze startu wspólnego elity

18:00 Tenis: Puchar Lavera:
Dzień 3

20:00 Tenis: Puchar Lavera:
Dzień 3

22:00 Tenis: Puchar Lavera:
Dzień 3

00:00 Tenis: Puchar Lavera:
Dzień 3
 
Eurosport 2

13:00 Wyścigi motocyklowe: Motocross of Nations, Mantui:
Wyścig 1

14:30 Wyścigi motocyklowe: Motocross of Nations, Mantui:
Wyścig 2

16:00 Wyścigi motocyklowe: Motocross of Nations, Mantui:
Wyścig 3

21:00 Wyścigi samochodowe: IndyCar, Long Beach:
Wyścig
 
Golf Channel

18:00 Golf: Ryder Cup:
Dzień 3

 
Motowizja

12:00 Żużel: 2. Liga Żużlowa: 
Trans MF Landshut Devils – OK Bedmet Kolejarz Opole

 
nSport+

14:00 Żużel: eWinner 1. Liga Żużlowa: 
Arged Malesa Ostrów Wielkopolski – Cellfast Wilki Krosno
Komentarz: Maciej Noskowicz, Wojciech Dankiewicz

20:00 Żużel: PGE Ekstraliga: 
Betard Sparta Wrocław – Motor Lublin
Komentarz: Tomasz Dryła, Dawid Stachyra
 
Polsat Sport

12:30 Siatkówka mężczyzn: Memoriał Arkadiusza Gołasia:
Mecz o 3. miejsce

15:30 Siatkówka mężczyzn: Memoriał Arkadiusza Gołasia:
Finał

18:00 Siatkówka mężczyzn: Tauron Giganci Siatkówki 2021: 
Jastrzębski Węgiel – Fenerbahce Stambuł

20:30 Siatkówka mężczyzn: Tauron Giganci Siatkówki 2021: 
PGE Skra Bełchatów – Galatasaray Stambuł

01:30 (nd/pn) Piłka nożna: Major League Soccer: 
Sporting Kansas City – Seattle Sounders
 
Polsat Sport Extra

10:30 Tenis: ATP World Tour, Nur-Sułtan:
Finał

12:30 Piłka nożna: Fortuna 1. Liga: 
Podbeskidzie Bielsko-Biała – Apklan Resovia Rzeszów

14:45 Siatkówka kobiet: Tauron Liga: 
Grot Budowlani Łódź – Joker Świecie

17:30 Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga: 
Asseco Arka Gdynia – WKS Śląsk Wrocław
 
Polsat Sport Fight

09:00 Lekkoatletyka: Maraton, Berlin:
Zawody

 
Polsat Sport News

08:50 Formuła 3: Grand Prix Rosji:
Wyścig 3

10:15 Formuła 2: Grand Prix Rosji:
Wyścig 3

16:00 Tenis: ATP World Tour, Metz:
Finał
Hubert Hurkacz - Pablo Carreno-Busta

19:00 Piłka nożna: Fortuna Liga: 
SK Slavia Praga – FC Hradec Kralove
 
Sportklub

12:00 Koszykówka mężczyzn: Liga BSL:
Büyükçekmece Basketbol – Galatasaray

14:30 Koszykówka mężczyzn: Liga BSL:
Petkim Spor – Pinar Karşiyaka

17:00 Koszykówka mężczyzn: Liga BSL:
Bahçeşehir Koleji – Beşiktaş Icrypex

19:15 Koszykówka mężczyzn: Liga BSL:
Darüşşafaka – Fenerbahçe Beko
 
TVP Sport

10:20 Kolarstwo szosowe: Mistrzostwa Świata:
Wyścig ze startu wspólnego elity 
Komentarz: Piotr Sobczyński, Bartosz Huzarski

12:15 Piłka ręczna mężczyzn: PGNiG Superliga: 
MKS Zagłębie Lubin – Piotrkowianin Piotrków Trybunalski
Komentarz: Maciej Iwański, Michał Matysik

14:00 Kolarstwo szosowe: Mistrzostwa Świata:
Wyścig ze startu wspólnego elity

17:15 Wyścigi konne: Służewiec 2021: 
Wielka Warszawska

18:15 Piłka nożna: eWinner 2. Liga: 
Olimpia Elbląg – Lech II Poznań
Komentarz: Michał Zawacki, Tomasz Sokołowski
 
Viaplay

13:30 Piłka nożna kobiet: FA Women’s Super League: 
Manchester United – Chelsea FC 

13:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
Hamburger SV – 1. FC Nürnberg
Komentarz: Kamil Kania

14:00 Piłka ręczna mężczyzn: Handball Bundesliga: 
SC Magdeburg – SC DHfK Lipsk 
Komentarz: Mateusz Juza

14:30 Piłka nożna kobiet: Serie A Femminile: 
Inter Mediolan – AS Roma 

15:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
VFL Bochum – VFB Stuttgart
Komentarz: Szymon Ratajczak, Michał Zachodny

16:00 Piłka ręczna mężczyzn: Handball Bundesliga: 
Rhein Neckar Löwen – Frisch AUF! Göppingen

17:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
SC Freiburg – FC Augsburg
Komentarz: Rafał Wolski, Marcin Borzęcki

19:45 Piłka nożna kobiet: FA Women’s Super League: 
Arsenal FC – Manchester City 
Komentarz: Mateusz Juza


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ ZERO rev.2 HEVC Biały

Vu+ ZERO rev.2 - najnowszy odbiornik Vu+ na Linuksie z...

419 zł Więcej...

Antena sat dla TIR-a 60 cm

stalowa antena 60 cm przenośna na przyssawkę dla TIR-owców.

169 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+ 4K ECP

CAM CI+ 4K ECP z odbiorem TVP 4K, CANAL+ 4K...

199 zł Więcej...