Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z derbów Londynu w Premier League:Arsenal FC – Tottenham Hotspur. Transmisje live z finału turnieju ATP Metz: Hubert Hurkacz - Pablo Carreno-Busta w Polsacie Sport News.
Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
CANAL+ Premium
15:00 Piłka nożna: Premier League: Southampton FC – Wolverhampton
Komentarz: Adrian Olek, Rafał Nahorny
17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: Wisła Kraków – Pogoń Szczecin
Komentarz: Adam Marchliński, Wojciech Jagoda CANAL+ 4K Ultra HD
17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: Wisła Kraków – Pogoń Szczecin
Komentarz: Adam Marchliński, Wojciech Jagoda CANAL+ Sport
12:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: Bruk-Bet Termalica Nieciecza – Górnik Zabrze
Komentarz: Piotr Glamowski, Michał Żewłakow
21:00 Piłka nożna: LaLiga Santander: Real Betis – Getafe CF
Komentarz: Łukasz Wiśniowski, Jakub Kręcidło CANAL+ Sport 3
12:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: Bruk-Bet Termalica Nieciecza – Górnik Zabrze
Komentarz: Piotr Glamowski, Michał Żewłakow
15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: Śląsk Wrocław – Wisła Płock
Komentarz: Robert Skrzyński, Maciej Murawski
17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: Wisła Kraków – Pogoń Szczecin
Komentarz: Adam Marchliński, Wojciech Jagoda CANAL+ Family
14:30 Tenis: WTA World Tour, Ostrawa: Finał
Anett Kontaveit - Maria Sakkari
Komentarz: Marek Furjan, Tomasz Wiktorowski Eleven Sports 1
12:05 Formuła 1: Grand Prix Rosji: Parada kierowców
14:00 Formuła 1: Grand Prix Rosji: Wyścig
Komentarz: Michał Gąsiorowski, Mikołaj Sokół
18:00 Piłka nożna: Serie A TIM: SS Lazio – AS Roma
Komentarz: Julian Kowalski, Tomasz Zieliński
20:45 Piłka nożna: Serie A TIM: SSC Napoli – Cagliari Calcio
Komentarz: Piotr Dumanowski, Dominik Guziak Eleven Sports 2
12:30 Piłka nożna: Serie A TIM: Juventus FC – UC Sampdoria
Komentarz: Sebastian Chabiniak, Piotr Czachowski
16:30 Żużel: PGE Ekstraliga: Moje Bermudy Stal Gorzów – Fogo Unia Leszno
Komentarz: Michał Korościel, Marcin Kuźbicki
20:45 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats: Olympique Marsylia – RC Lens
Komentarz: Mateusz Święcicki, Kuba Ostrowski Eurosport 1
10:20 Kolarstwo szosowe: Mistrzostwa Świata: Wyścig ze startu wspólnego elity
18:00 Tenis: Puchar Lavera: Dzień 3
20:00 Tenis: Puchar Lavera: Dzień 3
22:00 Tenis: Puchar Lavera: Dzień 3
00:00 Tenis: Puchar Lavera: Dzień 3 Eurosport 2
13:00 Wyścigi motocyklowe: Motocross of Nations, Mantui: Wyścig 1
14:30 Wyścigi motocyklowe: Motocross of Nations, Mantui: Wyścig 2
16:00 Wyścigi motocyklowe: Motocross of Nations, Mantui: Wyścig 3
21:00 Wyścigi samochodowe: IndyCar, Long Beach: Wyścig Golf Channel
18:00 Golf: Ryder Cup: Dzień 3
Motowizja
12:00 Żużel: 2. Liga Żużlowa: Trans MF Landshut Devils – OK Bedmet Kolejarz Opole
nSport+
14:00 Żużel: eWinner 1. Liga Żużlowa: Arged Malesa Ostrów Wielkopolski – Cellfast Wilki Krosno
Komentarz: Maciej Noskowicz, Wojciech Dankiewicz
20:00 Żużel: PGE Ekstraliga: Betard Sparta Wrocław – Motor Lublin
Komentarz: Tomasz Dryła, Dawid Stachyra Polsat Sport
12:30 Siatkówka mężczyzn: Memoriał Arkadiusza Gołasia: Mecz o 3. miejsce
01:30 (nd/pn) Piłka nożna: Major League Soccer: Sporting Kansas City – Seattle Sounders Polsat Sport Extra
10:30 Tenis: ATP World Tour, Nur-Sułtan: Finał
17:30 Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga: Asseco Arka Gdynia – WKS Śląsk Wrocław Polsat Sport Fight
09:00 Lekkoatletyka: Maraton, Berlin: Zawody
Polsat Sport News
08:50 Formuła 3: Grand Prix Rosji: Wyścig 3
10:15 Formuła 2: Grand Prix Rosji: Wyścig 3
16:00 Tenis: ATP World Tour, Metz: Finał Hubert Hurkacz - Pablo Carreno-Busta
19:00 Piłka nożna: Fortuna Liga: SK Slavia Praga – FC Hradec Kralove Sportklub
12:00 Koszykówka mężczyzn: Liga BSL: Büyükçekmece Basketbol – Galatasaray
14:30 Koszykówka mężczyzn: Liga BSL: Petkim Spor – Pinar Karşiyaka
17:00 Koszykówka mężczyzn: Liga BSL: Bahçeşehir Koleji – Beşiktaş Icrypex
19:15 Koszykówka mężczyzn: Liga BSL: Darüşşafaka – Fenerbahçe Beko TVP Sport
10:20 Kolarstwo szosowe: Mistrzostwa Świata: Wyścig ze startu wspólnego elity
Komentarz: Piotr Sobczyński, Bartosz Huzarski
12:15 Piłka ręczna mężczyzn: PGNiG Superliga: MKS Zagłębie Lubin – Piotrkowianin Piotrków Trybunalski
Komentarz: Maciej Iwański, Michał Matysik
14:00 Kolarstwo szosowe: Mistrzostwa Świata: Wyścig ze startu wspólnego elity
17:15 Wyścigi konne: Służewiec 2021: Wielka Warszawska
18:15 Piłka nożna: eWinner 2. Liga: Olimpia Elbląg – Lech II Poznań
Komentarz: Michał Zawacki, Tomasz Sokołowski Viaplay
13:30 Piłka nożna kobiet: FA Women’s Super League: Manchester United – Chelsea FC