reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Dwa płatne kanały w M7 Deutschland

dodano: 2021-09-28 20:46
autor: RO | źródło: digitalfernsehen.de

Sat.1 Emotions Kabel Eins Classics ProSieben Fun Grupa M7 ogłosiła rozszerzenie od 1 października br. swojej oferty dystrybucyjnej w jakości HD o płatne kanały telewizyjne Sat.1 Emotions i Kabel Eins Classics. Oznacza to, że obok ProSieben Fun wszystkie te stacje od Seven.One Entertainment Group będą dostępne na platformie dystrybucyjnej M7 Deutschland.

M7 Group


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Według firmy, dwa kanały płatne znajdą się zarówno w dużym pakiecie Family HD, jak również w pakiecie Premium HD. Ponad 150 partnerów M7 w Niemczech, Austrii, Szwajcarii i Luksemburgu będzie mogło wówczas dystrybuować Sat.1 Emotions i Kabel Eins Classics w swoich sieciach kablowych i na platformach IPTV.

M7 Deutschland używa kilku transponderów na satelicie Eutelsat 9B (9°E), szyfrując transmisje w systemach Conax i VideoGuard.
 

Dla operatorów atrakcyjna i różnorodna oferta telewizyjna ma decydujący wpływ na umacnianie lojalności klientów i poprawę ich konkurencyjnej pozycji na rynku. Wspieramy naszych partnerów wysokiej jakości pakietami telewizyjnymi, które rozszerzamy o Sat.1 Emotions i Kabel Eins Classics - dwie silne marki o dużym popycie
- komentuje Marco Hellberg, dyrektor zarządzający Eviso Germany GmbH, partnera biznesowego M7 w Niemczech.


Sat.1 Emotions to stacja, która przyśpiesza bicie serca. Od wielkich wydarzeń kinowych na całym świecie o przestępczości po wciągające dramaty, wydarzenia historyczne, po nocne komedie i najbardziej romantyczne filmy - treści tak różnorodne, jak życie!

Kabel Eins Classics to kult, klasyka i różne gatunki. Od wielkich hitów, westernów, hollywoodzkich klasyków, kultowych seriali po perełki dla miłośników specjalnych gatunków. Kanał telewizyjny dla wszystkich, którzy od pokoleń szukają dobrej rozrywki.

Źródło: digitalfernsehen.de 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Platformy - świat


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik FindSAT VF-6800 PRO Combo (WS-6944P) DVB-S/S2/T/T2/C2

Miernik dla pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, DVB-T/T2, DVB-C/C2 w...

459 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+ 4K ECP

CAM CI+ 4K ECP z odbiorem TVP 4K, CANAL+ 4K...

199 zł Więcej...

SAT Kurier - 1-2/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 1-2/2022

12 zł Więcej...