reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Inspektor Biskupska z 2. sezonem w CBS Reality

dodano: 2021-09-27 00:52
autor: Łukasz Knapik | źródło: AMC Networks International/satkurier.pl

CBS Reality „Kryminalne akta inspektor Biskupskiej” W poniedziałek, 1 listopada br. o godz. 22:00 w kanale CBS Reality wyemitowany zostanie premierowo 1. odcinek 2. sezonu polskiego programu „Kryminalne akta inspektor Biskupskiej”. Policjantka Grażyna Biskupska przyjrzy się kolejnym morderstwom popełnionym w Warszawie i jej okolicach. Producentem programu jest ATM Grupa.

CBS Reality „Kryminalne akta inspektor Biskupskiej”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Pierwsza odsłona serii opowiadała o śledztwach z lat 90. ubiegłego wieku, przy których Grażyna Biskupska pracowała w czasie swojej 21-letniej służby. Składający się z pięciu odcinków drugi sezon przygląda się natomiast zabójstwom, do których doszło na terenie Warszawy i w jej okolicach w ciągu ostatnich dwóch dekad. Była policjantka - wieloletnia funkcjonariuszka Pionu Dochodzeniowo-Śledczego, była naczelnik Wydziału do Zwalczania Aktów Terroru Centralnego Biura Śledczego Komendy Głównej Policji - rozmawia z ekspertami policyjnymi, którzy prowadzili te śledztwa; łączyli pozornie niezwiązane fakty, tropili morderców, brali udział w zatrzymaniach, przesłuchaniach oraz zbierali dowody potwierdzające winę sprawców.

Każdy z odcinków poświęcony jest jednej sprawie kryminalnej. Są tu historie zabójstw dokonanych z chęci zysku, z podtekstem zemsty, wykorzystujących naiwność ofiary lub jej całkowite zaskoczenie. Makabryczny przebieg spraw to czasem skutek przypadkowego splotu zdarzeń, a czasem wynik okrucieństwa i braku litości zabójcy.

Premiera serii odbędzie się w poniedziałek, 1 listopada br. o godzinie 22:00 na antenie kanału CBS Reality. Kolejne odcinki będą emitowane w poniedziałki o godzinie 22:00, do 29 listopada br. (więcej tutaj)
 
Grażyna Biskupska w programie „Kryminalne akta inspektor Biskupskiej”, foto: Katarzyna Urbanek
Grażyna Biskupska w programie „Kryminalne akta inspektor Biskupskiej”, foto: Katarzyna Urbanek


„Kryminalne akta inspektor Biskupskiej” - sezon 2., emisja w poniedziałki (od 1 listopada 2021 roku) o godz. 22:00 w CBS Reality.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 3-4/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 3-4/2022

12 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

829 zł Więcej...

Miernik FindSAT VF-6800 PRO Combo (WS-6944P) DVB-S/S2/T/T2/C2

Miernik dla pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, DVB-T/T2, DVB-C/C2 w...

459 zł Więcej...