reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2021-10-23 - 2021-10-24

Sport w polskiej TV 30.09.2021

dodano: 2021-09-29 15:15
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

Sport w polskiej TV piłka nożna Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu Ligi Europy UEFA: Legia Warszawa – Leicester City. Transmisje live z WTA World Tour Chicago tylko w CANAL+.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ Sport 2

16:00 Tenis: WTA World Tour, Chicago:
1/8 finału

18:00 Tenis: WTA World Tour, Chicago:
1/8 finału

20:00 Tenis: WTA World Tour, Chicago:
1/8 finału
 
Eurosport 1

13:20 Kolarstwo szosowe: Giro di Sicilia:
Etap 3
Komentarz: Tomasz Jaroński, Dariusz Baranowski

15:00 Kolarstwo szosowe: Tour of Croatia:
Etap 3
Komentarz: Adam Probosz, Igor Błachut
 
Eurosport 2

17:00 Łucznictwo: Puchar Świata, Yankton:
Zawody

 
Golf Channel

22:30 Golf: PGA Tour, Jackson:
1. runda
Komentarz: Jacek Person
 
Polsat Sport

17:30 Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga:
Arged BM Stal Ostrów Wielkopolski – King Szczecin

20:30 Siatkówka mężczyzn: Tauron 1. Liga: 
BKS Visła Proline Bydgoszcz – BBTS Bielsko-Biała

02:30 (cz/pt) Piłka nożna: Copa Sudamericana: 
Athletico Paranaense – Penarol
 
Polsat Sport Extra

17:00 Siatkówka mężczyzn: Mistrzostwa Świata:
Losowanie

 
Polsat Sport News

20:45 Koszykówka mężczyzn: Turkish Airlines Euroliga: 
Real Madryt – Anadolu Efes Stambuł

 
TVP 2

18:45 Piłka nożna: Liga Europy UEFA: 
Legia Warszawa – Leicester City 
Komentarz: Mateusz Borek, Robert Podoliński
 
TVP Sport

19:00 Futsal: Mistrzostwa Świata: 
Portugalia – Kazachstan
Komentarz: Hubert Bugaj, Maciej Górecki
 
Viaplay

18:45 Piłka nożna: Liga Europy UEFA: 
Legia Warszawa – Leicester City 
Komentarz: Mateusz Borek, Robert Podoliński

18:45 Piłka nożna: Liga Europy UEFA: 
AC Sparta Praga – Rangers FC

18:45 Piłka nożna: Liga Europy UEFA: 
Olympique Lyon – Brøndby IF

18:45 Piłka nożna: Liga Europy UEFA: 
Real Sociedad – AS Monaco

18:45 Piłka nożna: Liga Europy UEFA: 
SK Sturm Graz – PSV Eindhoven

18:45 Piłka nożna: Liga Europy UEFA: 
SSC Napoli – Spartak Moskwa

18:45 Piłka nożna: Liga Europy UEFA: 
Fenerbahçe Spor Kulübü – Olympiacos FC

18:45 Piłka nożna: Liga Europy UEFA: 
Royal Antwerp FC – Eintracht Frankfurt

18:45 Piłka nożna: Liga Konferencji Europy UEFA:
Alaszkert Erywań - HJK Helsinki

18:45 Piłka nożna: Liga Konferencji Europy UEFA:
AZ Alkmaar - FK Jablonec

18:45 Piłka nożna: Liga Konferencji Europy UEFA:
CFR 1907 Cluj - Randers FC

18:45 Piłka nożna: Liga Konferencji Europy UEFA:
CSKA Sofia - FK Bodø/Glimt

18:45 Piłka nożna: Liga Konferencji Europy UEFA:
Zoria Ługańsk - AS Roma

18:45 Piłka nożna: Liga Konferencji Europy UEFA:
KAA Gent - Anorthosis Famagusta

18:45 Piłka nożna: Liga Konferencji Europy UEFA:
LASK - Maccabi Tel Awiw

18:45 Piłka nożna: Liga Konferencji Europy UEFA:
FK Partizan - FC Flora 

18:55 Hokej na lodzie: Swedish Hockey League: 
IK Oskarshamn – Brynäs IF

19:00 Piłka ręczna mężczyzn: Handball Bundesliga: 
MT Melsungen – SC Magdeburg

21:00 Piłka nożna: Liga Europy UEFA: 
SS Lazio – Lokomotiw Moskwa
Komentarz: Mateusz Juza

21:00 Piłka nożna: Liga Europy UEFA: 
Olympique Marsylia – Galatasaray SK
Komentarz: Mariusz Hawryszczuk, Dominik Piechota

21:00 Piłka nożna: Liga Europy UEFA: 
SC Braga – FC Midtjylland

21:00 Piłka nożna: Liga Europy UEFA: 
PFC Łudogorec 1945 – FK Crvena Zvezda

21:00 Piłka nożna: Liga Europy UEFA: 
Celtic FC – Bayer 04 Leverkusen
Komentarz: Marcin Borzęcki, Radosław Gilewicz

21:00 Piłka nożna: Liga Europy UEFA: 
Ferencvárosi FC – Real Betis Balompié

21:00 Piłka nożna: Liga Europy UEFA: 
KRC Genk – Dinamo Zagrzeb

21:00 Piłka nożna: Liga Europy UEFA: 
West Ham United – Rapid Wiedeń

21:00 Piłka nożna: Liga Konferencji Europy UEFA:
1. FC Union Berlin - Maccabi Hajfa

21:00 Piłka nożna: Liga Konferencji Europy UEFA:
FC Basel - Kajrat Ałmaty

21:00 Piłka nożna: Liga Konferencji Europy UEFA:
FC Kopenhaga - Lincoln City

21:00 Piłka nożna: Liga Konferencji Europy UEFA:
Feyenoord Rotterdam - SK Slavia Praga

21:00 Piłka nożna: Liga Konferencji Europy UEFA:
Omonia FC - Qarabağ FK

21:00 Piłka nożna: Liga Konferencji Europy UEFA:
PAOK FC - Slovan Bratysława

21:00 Piłka nożna: Liga Konferencji Europy UEFA:
Tottenham Hotspur - NŠ Mura

21:00 Piłka nożna: Liga Konferencji Europy UEFA:
Vitesse - Stade Rennais
 


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 699 zł Więcej...

Książka - Anteny Satelitarne

Książka ANTENY SATELITARNE pod redakcją Janusza Sulisza - redaktora naczelnego...

35 zł Więcej...

SAT Kurier - 9-10/2021 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 9-10/2021

10 zł Więcej...