reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Designated Survivor” 3 w październiku w AXN White

dodano: 2021-09-29 06:52
autor: Łukasz Knapik | źródło: Sony Corporation/satkurier.pl

AXN White „Designated Survivor” „Nie chcę pamiętać” - nowy sezon serialu w październiku br. w kanale AXN White. Amerykański prezydent, który walczy o reelekcję. W październiku br. kanał AXN White pokaże premierowo 3. sezon amerykańskiego serialu „Designated Survivor”. 1. odcinek tej produkcji zostanie wyemitowany premierowo w piątek, 29 października br. o godz. 12:50. W roli głównej występuje Kiefer Sutherland. Serial ten mogą obecnie oglądać widzowie stacji AXN, a wcześniejsze odcinki tej produkcji emitują obecnie kanały AXN Spin, AXN Black i AXN White.

AXN White „Designated Survivor”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Serial „Designated Survivor” to historia Thomasa Kirkmana (w tej roli Kiefer Sutherland), który nieoczekiwanie zostaje prezydentem Stanów Zjednoczonych Ameryki. Po zamachu terrorystycznym na Kapitol giną wszyscy członkowie amerykańskiej administracji. Zgodnie z obowiązującym prawem, stanowisko szefa Białego Domu niezwłocznie obejmuje tak zwany wyznaczony ocalały. Spokojny architekt, pełniący funkcję sekretarza do spraw budownictwa mieszkaniowego i rozwoju miast, w jednej chwili zostaje prezydentem najpotężniejszego mocarstwa na świecie. Musi odbudować siłę Stanów Zjednoczonych Ameryki na arenie międzynarodowej, decydować o losach amerykańskich żołnierzy i zmierzyć się z wewnętrznymi rozgrywkami w Waszyngtonie.

W nowych odcinkach trzeciego sezonu serialu prezydent Thoams Kirkman będzie musiał podjąć szereg niełatwych decyzji rodzinnych i państwowych, które utrudnią mu walkę o reelekcję.

Trzeci sezon serialu „Designated Survivor” zadebiutuje w kanale AXN White w piątek, 29 października br. o godzinie 12:50. Kolejne odcinki będą emitowane od poniedziałku do piątku o godzinie 12:50 w stacji AXN White (więcej tutaj).
 
Kiefer Sutherland w serialu „Designated Survivor”, foto: Sony Corporation
Kiefer Sutherland w serialu „Designated Survivor”, foto: Sony Corporation


„Designated Survivor” - sezon 3., emisja od poniedziałku do piątku (od 29 października 2021 roku) o godz. 12:50 w AXN White. Serial ten mogą obecnie oglądać widzowie kanału AXN, a wcześniejsze odcinki stacji AXN Spin, AXN Black i AXN White.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Multiswitch TechniSat CE 9/8 HD

Markowy (niemiecki) multiswitch TechniSat CE 9/8 HD rozdziela sygnał niezależnie...

290 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE S2X FBC

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 799 zł Więcej...

Nagrywarka 4K UHD HyperCap II Duo

Nagrywarka (grabber) i streamer sygnału HDMI w wysokiej jakości, bezpośrednio...

1 790 zł Więcej...