reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Globecast rozszerza ofertę SES o CGTN HD

dodano: 2021-09-30 18:23
autor: RO | źródło: ses.com

China Global Television Network CGTN Widzowie w całej Europie mogą oglądać kanały China Global Television Network (CGTN) w wysokiej rozdzielczości (HD) dzięki nowej umowie wynajmu pojemności, ogłosiła firma SES. Globalny dostawca dla mediów Globecast rozszerzył współpracę z SES przy dostarczaniu trzech kanałów CGTN w jakości HD z udziałem usług Globecast i satelitów SES na pozycji 19,2°E. Kanały te są nadal dostępne w SD.

CGTN China Global Television Network


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Przedmiotem wieloletniej umowy jest wynajęcie przez Globecast dodatkowej pojemności na satelitach Astra 19,2°E na potrzeby otwartej transmisji kanałów CGTN News HD, CGTN Documentary HD i CGTN French HD, a także zarządzania usługami uplinku i kontrybucji dla tych kanałów. Po okresie przejściowym, wszystkie te kanały do końca roku mają nadawać wyłącznie w HD.
 

Z przyjemnością uruchamiamy nowy transponder na pozycji Astra 19,2°E z serwisem monitorowania kanałów 24/7, aby dotrzeć do dużej widowni dla kluczowych nadawców publicznych, takich jak CGTN

- powiedział dyrektor zarządzający Globecast w Azji, Shakunt Malhotra.

W ciągu ostatnich 18 miesięcy widzieliśmy, jak wielu nadawców publicznych odnawia i rozszerza umowy z SES i naszymi partnerami, ponieważ zdają sobie sprawę, że satelita jest najłatwiejszym i najbardziej niezawodnym sposobem dotarcia do jak najszerszego grona odbiorców. Ponadto chcą również nadawać w jakości HD, ponieważ dzisiejsi telewidzowie oczekują krystalicznie czystego obrazu po włączeniu telewizora

- powiedział wiceprezes wykonawczy ds. sprzedaży globalnej w SES Video, Deepak Mathur.

Rozpoczęcie przekazu CGTN HD, CGTN Documentary HD i CGTN Français HD w postaci niezaszyfrowanej (FTA) z satelity Astra 1N (19,2°E) nastąpiło 25 sierpnia 2021 roku. Sprawdź parametry techniczne.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Operatorzy sat


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE S2X FBC

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 749 zł Więcej...

Antena Fuba DAA 850 grafit

Fuba DAA 850 to profesjonalna, włoska antena offsetowa. Łatwa w...

479 zł Więcej...

Kabel HDMI - mini HDMI 3,0m

Kabel połączeniowy HDMI - mini HDMI do podłączenia tabletów, smartfonów...

29 zł Więcej...