reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2021-10-23 - 2021-10-24

Sport w polskiej TV 2.10.2021

dodano: 2021-10-01 13:08
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

sport w polskiej TV_360x270_02_A.jpg Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z LaLiga Santander w 4KAtletico Madryt – FC Barcelona. Transmisje live z WTA World Tour Chicago tylko w CANAL+.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ Premium

16:00 Piłka nożna: Premier League:
Chelsea FC – Southampton FC
Komentarz: Przemysław Pełka, Przemysław Rudzki

18:30 Żużel: Speedway Grand Prix, Toruń: 
Zawody
Komentarz: Tomasz Dryła, Krzysztof Cegielski
 
CANAL+ 4K Ultra HD

13:30 Piłka nożna: Premier League:
Manchester United – Everton FC
Komentarz: Andrzej Twarowski, Rafał Nahorny

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Lech Poznań – Śląsk Wrocław
Komentarz: Michał Mitrut, Maciej Murawski

21:00 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Atletico Madryt – FC Barcelona
Komentarz: Adam Marchliński, Leszek Orłowski
 
CANAL+ Sport

12:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Radomiak Radom – Bruk-Bet Termalica Nieciecza
Komentarz: Piotr Glamowski, Tomasz Wieszczycki

15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Cracovia – PGE FKS Stal Mielec
Komentarz: Rafał Dębiński, Grzegorz Mielcarski

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Lech Poznań – Śląsk Wrocław
Komentarz: Michał Mitrut, Maciej Murawski

20:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Górnik Zabrze – Wisła Płock
Komentarz: Robert Skrzyński, Radosław Majdan
 
CANAL+ Sport 2

13:30 Piłka nożna: Premier League:
Manchester United – Everton FC
Komentarz: Andrzej Twarowski, Rafał Nahorny

16:00 Piłka nożna: Premier League:
Multi Premier League
Moderator: Krzysztof Marciniak

18:30 Piłka nożna: Premier League:
Brighton & Hove Albion – Arsenal FC
Komentarz: Marcin Rosłoń, Michał Gutka

21:00 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Atletico Madryt – FC Barcelona
Komentarz: Adam Marchliński, Leszek Orłowski
 
CANAL+ Sport 3

12:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Radomiak Radom – Bruk-Bet Termalica Nieciecza
Komentarz: Piotr Glamowski, Tomasz Wieszczycki

15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Cracovia – PGE FKS Stal Mielec
Komentarz: Rafał Dębiński, Grzegorz Mielcarski

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Lech Poznań – Śląsk Wrocław
Komentarz: Michał Mitrut, Maciej Murawski

20:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Górnik Zabrze – Wisła Płock
Komentarz: Robert Skrzyński, Radosław Majdan
 
CANAL+ Family

20:00 Tenis: WTA World Tour, Chicago:
1/2 finału
Komentarz: Joanna Sakowicz-Kostecka, Tomasz Wiktorowski

22:00 Tenis: WTA World Tour, Chicago:
1/2 finału
Komentarz: Marek Furjan, Klaudia Jans-Ignacik
 
CANAL+ Now

16:00 Piłka nożna: Premier League:
Leeds United – Watford FC
Komentarz: Adrian Olek, Jarosław Koliński
 
Eleven Sports 1

13:30 Piłka nożna: Sky Bet Championship: 
Coventry City – Fulham FC
Komentarz: Patryk Mirosławski, Tomasz Zieliński

18:00 Piłka nożna: Serie A TIM: 
Torino FC – Juventus FC
Komentarz: Mateusz Święcicki, Filip Kapica

20:45 Piłka nożna: Serie A TIM: 
US Sassuolo Calcio – Inter Mediolan
Komentarz: Piotr Dumanowski, Dominik Guziak
 
Eleven Sports 2

10:15 Wyścigi samochodowe: DTM Hockenheimring::
Kwalifikacje 1
Komentarz: Marcin Grzywacz

13:25 Wyścigi samochodowe: DTM Hockenheimring::
Wyścig 1
Komentarz: Marcin Grzywacz

15:00 Piłka nożna: Serie A TIM: 
US Salernitana 1919 – Genoa CFC
Komentarz: Julian Kowalski, Piotr Czachowski

17:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats: 
Montpellier HSC – RC Strasbourg Alsace
Komentarz: Patryk Mirosławski, Michał Świrkula

19:00 Piłka nożna: Liga Portugal: 
FC Porto – FC Paços de Ferreira
Komentarz: Mateusz Majak, Kuba Ostrowski

21:30 Piłka nożna: Liga Portugal: 
FC Arouca – Sporting CP
Komentarz: Michał Wszołek, Michał Świerżyński
 
Eleven Sports 3

16:15 Piłka nożna: LaLiga Santander: 
RCD Mallorca – Levante UD
Komentarz: Marcin Pawłowski, Marcin Gazda
 
Eleven Sports 4

13:30 Piłka nożna: Sky Bet Championship: 
Coventry City – Fulham FC
Komentarz: Patryk Mirosławski, Tomasz Zieliński

19:00 Piłka nożna: Liga Portugal: 
FC Porto – FC Paços de Ferreira
Komentarz: Mateusz Majak, Kuba Ostrowski

21:30 Piłka nożna: Liga Portugal: 
FC Arouca – Sporting CP
Komentarz: Michał Wszołek, Michał Świerżyński
 
Eurosport 1

12:30 Kolarstwo szosowe: Tour of Croatia:
Etap 5

15;15 kolarstwo szosowe kobiet: Wyścig Paryż-Roubaix:
Wyścig
 
Eurosport 2

14:15 Skoki narciarskie: Letnie Grand Prix, Klingenthal:
Konkurs indywidualny

16:30 Wyścigi motocyklowe: Mistrzostwa Świata Supersport, Portimao:
Wyścig 1
 
FightBox

21:00 Sporty walki: Makowski FC Tournament: 
Zawody

 
Golf Channel

14:00 Golf: European Tour, St. Andrews:
3. runda

22:00 Golf: PGA Tour, Jackson:
3. runda
 
nSport+

12:00 Futsal: Futsal Ekstraklasa: 
FC Reiter Toruń – Fit-Morning Gredar Futsal Brzeg
Komentarz: Michał Kornacki, Wojciech Jagoda

14:00 Piłka nożna: LaLiga Santander:
CA Osasuna – Rayo Vallecano
Komentarz: Cezary Olbrycht, Jakub Kręcidłow

18:30 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Cadiz CF – Valencia CF
Komentarz: Łukasz Wiśniowski, Tomasz Ćwiąkała

21:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
OGC Nice – Stade Brest
Komentarz: Filip Surma, Marek Jóźwiak
 
Polsat Sport Premium 1

19:00 Piłka nożna: Fortuna Liga: 
FC Viktoria Pilzno – FC Fastav Żlin



 
Polsat Sport

12:30 Piłka nożna: Fortuna 1. Liga: 
Puszcza Niepołomice – Widzew Łódź

14:45 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
Indykpol AZS Olsztyn – Asseco Resovia Rzeszów

17:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
Stal Nysa – Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

20:30 Siatkówka kobiet: Tauron Liga: 
E.Leclerc Moya Radomka Radom – ŁKS Commercecon Łódź

00:00 Sporty walki: UFC Fight Night: 
Thiago Santos – Johnny Walker
Misha Cirkunov –
Krzysztof Jotko
 
Polsat Sport Extra

15:00 Tenis: ATP World Tour, Sofia:
1/2 finału

17:30 Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga: 
Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz – Grupa Sierleccy Czarni Słupsk

23:00 Tenis: ATP World Tour, San Diego:
1/2 finału

01:00 (so/nd) Tenis: ATP World Tour, San Diego:
1/2 finału
 
Polsat Sport Fight

19:00 Boks: Rocky Boxing Night, Kościerzyna
Adrian Szczypior – Vladyslav Gela

 
Polsat Sport News

17:00 Tenis: ATP World Tour, Sofia:
1/2 finału

01:35 (so/nd) Piłka nożna: Major League Soccer: 
FC Cincinnati – New York Red Bulls
 
Super Polsat

20:00 Boks: Rocky Boxing Night, Kościerzyna
Adrian Szczypior – Vladyslav Gela


 
Sportklub

12:00 Koszykówka mężczyzn: Liga BSL:
Pinar Karşiyaka – Bahçeşehir Koleji

14:30 Koszykówka mężczyzn: Liga BSL:
Beşiktaş Icrypex – Anadolu Efes

17:00 Koszykówka mężczyzn: Liga BSL:
Tofaş – Büyükçekmece Basketbol

20:45 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB: 
Casademont Saragossa – Valencia Basket

23:00 Wyścigi samochodowe: NASCAR Xfinity Series, Talladega:
Wyścig
 
TVP 3

13:00 Piłka nożna: 3. Liga: 
Stal Brzeg – LKS Goczałkowice Zdrój

 
TVP Sport

10:45 Piłka nożna kobiet: Ekstraliga:
Czarni Sosnowiec – Medyk Konin

14:10 Skoki narciarskie: Letnie Grand Prix, Klingenthal:
Konkurs indywidualny
Komentarz: Stanisław Snopek, Sebastian Szczęsny

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: 
Lech Poznań – Śląsk Wrocław
Komentarz: Maciej Iwański, Andrzej Strejlau

20:30 Boks: Gala, Londyn: 
Chris Eubank Jr. – Anatoli Muratov
Komentarz: Piotr Jagiełło, Janusz Pindera

 
Viaplay

12:30 Piłka nożna kobiet: FA Women’s Super League: 
Chelsea FC – Brighton & Hove Albion LFC

13:00 Piłka nożna kobiet: Frauen-Bundesliga: 
SC Freiburg – VfL Wolfsburg
Komentarz: Mateusz Juza

13:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
Fortuna Düsseldorf – SC Paderborn 07

14:30 Piłka nożna kobiet: Serie A Femminile: 
AS Roma – Juventus FC

15:15 Hokej na lodzie: Swedish Hockey League: 
Linköping HC – Skellefteå AIK

15:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
Borussia Dortmund – FC Augsburg
Komentarz: Rafał Wolski, Marcin Borzęcki

15:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
VfB Stuttgart – TSG 1899 Hoffenheim
Komentarz: Dawid Król

15:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
Hertha BSC – SC Freiburg
Komentarz: Piotr Domagała, Tomasz Urban

15:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
VfL Wolfsburg – Borussia Mönchengladbach
Komentarz: Rafał Kędzior

16:00 Piłka nożna kobiet: Frauen-Bundesliga: 
TSG 1899 Hoffenheim – Eintracht Frankfurt

18:15 Piłka nożna kobiet: FA Women’s Super League: 
Aston Villa – Arsenal FC 

18:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
RB Lipsk – VfL Bochum
Komentarz: Mariusz Hawryszczuk, Michał Zachodny

01:05 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL: 
Philadelphia Flyers – Washington Capitals


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier abonament za 2021 rok

Roczna prenumerata magazynu SAT KURIER w 2021 r. z wysyłką...

89 zł Więcej...

Nakładka dachówka z wpustem - ceglasta

Nakładka uszczelniająca poszycie dachu przy maszcie.

115 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C AB TereBox 2T HEVC

Najnowszy hybrydowy (naziemno- kablowy) odbiornik DVB-T/T2/C (bez LAN) z MPEG-4/H.264...

125 zł Więcej...