reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2021-10-22 - 2021-10-23

Sport w polskiej TV 3.10.2021

dodano: 2021-10-02 15:18 | aktualizacja: 2021-10-03 13:37
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

Sport w polskiej TV Piłka nożna Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu Premier League: Liverpool FC – Manchester City. Transmisje live z PlusLigi tylko w Polsacie Sport. Polecamy też informacje na temat niekodowanych transmisji nietypowych lig piłkarskich - ciekawe jak się to spodoba?



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ Premium

15:00 Piłka nożna: Premier League:
Tottenham Hotspur – Aston Villa
Komentarz: Andrzej Twarowski, Przemysław Rudzki

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Lechia Gdańsk – Legia Warszawa
Komentarz: Adrian Olek, Michał Żewłakow
 
CANAL+ 4K Ultra HD

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Lechia Gdańsk – Legia Warszawa
Komentarz: Adrian Olek, Michał Żewłakow
 
CANAL+ Sport

12:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Raków Częstochowa – Warta Poznań
Komentarz: Robert Skrzyński, Radosław Majdan

15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Pogoń Szczecin – Górnik Łęczna
Komentarz: Michał Mitrut, Maciej Murawski

17:30 Piłka nożna: Premier League:
Liverpool FC – Manchester City
Komentarz: Przemysław Pełka, Rafał Nahorny

20:45 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
AS Saint-Etienne – Olympique Lyon
Komentarz: Rafał Dębiński, Michał Bojanowski
 
CANAL+ Sport 2

13:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Stade Rennes – Paris Saint-Germain
Komentarz: Tomasz Smokowski, Tomasz Wieszczycki

15:00 Piłka nożna: Premier League:
West Ham United – Brentford
Komentarz: Piotr Glamowski, Grzegorz Kaczmarczyk

17:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Lille OSC – Olympique Marsylia
Komentarz: Filip Surma, Tomasz Wieszczycki

20:00 Tenis: WTA World Tour, Chicago:
Finał
Komentarz: Michał Lewandowski, Joanna Sakowicz-Kostecka
 
CANAL+ Sport 3

12:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Raków Częstochowa – Warta Poznań
Komentarz: Robert Skrzyński, Radosław Majdan

15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Pogoń Szczecin – Górnik Łęczna
Komentarz: Michał Mitrut, Maciej Murawski

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Lechia Gdańsk – Legia Warszawa
Komentarz: Adrian Olek, Michał Żewłakow
 
CANAL+ Family

14:00 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Elche CF – Celta Vigo
Komentarz: Piotr Laboga, Jakub Kręcidło
 
CANAL+ Now

15:00 Piłka nożna: Premier League:
Crystal Palace – Leicester City
Komentarz: Marcin Rosłoń, Kamil Kosowski

18:30 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Villarreal CF – Real Betis
Komentarz: Łukasz Wiśniowski, Tomasz Ćwiąkała
 
Eleven Sports 1

13:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats: 
Stade Rennais – Paris Saint-Germain
Komentarz: Dominik Guziak, Mateusz Majak

16:15 Piłka nożna: LaLiga Santander: 
RCD Espanyol – Real Madryt
Komentarz: Sebastian Chabiniak, Michał Wszołek

18:30 Piłka nożna: LaLiga Santander: 
Getafe CF – Real Sociedad
Komentarz: Marcin Pawłowski, Michał Świerżyński

20:45 Piłka nożna: Serie A TIM: 
Atalanta Bergamo – AC Milan
Komentarz: Mateusz Święcicki, Filip Kapica
 
Eleven Sports 2

12:30 Piłka nożna: Serie A TIM: 
Bologna FC 1909 – SS Lazio
Komentarz: Julian Kowalski, Mikołaj Kruk

15:00 Piłka nożna: Serie A TIM: 
UC Sampdoria – Udinese Calcio
Komentarz: Piotr Dumanowski, Marcin Nowomiejski

18:00 Piłka nożna: Serie A TIM: 
ACF Fiorentina – SSC Napoli
Komentarz: Julian Kowalski, Kuba Ostrowski

21:00 Piłka nożna: LaLiga Santander: 
Granada CF – Sevilla FC
Komentarz: Michał Wszołek, Marcin Gazda
 
Eleven Sports 3

10:15 Wyścigi samochodowe: DTM Hockenheimring:
Kwalifikacje 2
Komentarz: Marcin Grzywacz

13:30 Wyścigi samochodowe: DTM Hockenheimring:
Kwalifikacje 2
Komentarz: Marcin Grzywacz

15:00 Piłka nożna: Serie A TIM: 
Hellas Verona – Spezia Calcio
Komentarz: Mateusz Święcicki, Mikołaj Kruk

17:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats: 
LOSC Lille – Olympique Marsylia
Komentarz: Dominik Guziak, Kuba Ostrowski

19:00 Piłka nożna: Liga Portugal: 
SL Benfica – Portimonense S.C.
Komentarz: Sebastian Chabiniak, Daniel Sobis

21:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats: 
AS Saint-Étienne – Olympique Lyonnais
Komentarz: Marcin Grzywacz, Kuba Ostrowski
 
Eleven Sports 4

12:30 Piłka nożna: Serie A TIM: 
Bologna FC 1909 – SS Lazio
Komentarz: Julian Kowalski, Mikołaj Kruk

15:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats: 
AS Monaco – Girondins de Bordeaux
Komentarz: Patryk Mirosławski, Michał Świrkula

18:00 Piłka nożna: Serie A TIM: 
AS Roma – Empoli FC
Komentarz: Piotr Dumanowski, Tomasz Zieliński

21:00 Piłka nożna: LaLiga Santander: 
Granada CF – Sevilla FC
Komentarz: Michał Wszołek, Marcin Gazda
 
Eurosport 1

11:00 Kolarstwo szosowe: Wyścig Paryż-Roubaix:
Wyścig

 
Eurosport 2

10:00 Lekkoatletyka: Maraton, Londyn:
Zawody

13:00 Wyścigi motocyklowe: MXGP, Mistrzostwa Świata Motocross, Teutschenthal:
Wyścig 1

15:00 Wyścigi motocyklowe: MX2, Mistrzostwa Świata Motocross, Teutschenthal:
Wyścig 1

16:00 Wyścigi motocyklowe: MXGP, Mistrzostwa Świata Motocross, Teutschenthal:
Wyścig 2
 
Golf Channel

14:00 Golf: European Tour, St. Andrews:
Finał

22:00 Golf: PGA Tour, Jackson:
Finał
 
Motowizja

13:35 Żużel: 2. Liga Żużlowa: 
OK Bedmet Kolejarz Opole – Trans MF Landshut Devils

 
nSport+

13:00 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB: 
Gran Canaria – Joventut Badalona

16:30 Żużel: Finał eWinner 1. Ligi Żużlowej: 
Cellfast Wilki Krosno – Arged Malesa Ostrów Wielkopolski
Komentarz: Maciej Noskowicz, Patryk Malitowski
 
Polsat Sport

12:30 Piłka nożna: Fortuna 1. Liga: 
GKS Tychy – Odra Opole

14:45 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
Aluron CMC Warta Zawiercie – Ślepsk Malow Suwałki

17:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
GKS Katowice – Trefl Gdańsk

20:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
Cerrad Enea Czarni Radom – Projekt Warszawa

01:00 (nd/pn) Tenis: ATP World Tour, San Diego:
Finał
 
Polsat Sport Extra

13:00 Piłka nożna: Scottish Premiership:
FC Aberdeen – Celtic FC

15:30 Tenis: ATP World Tour, Sofia:
Finał

17:30 Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga: 
WKS Śląsk Wrocław – Anwil Włocławek

21:00 Wyścig motocyklowe: MotoGP, Grand Prix Ameryk:
Wyścig
 
Polsat Sport News

14:30 Piłka nożna: Eredivisie:
AFC Ajax – FC Utrecht

16:45 Piłka nożna: Eredivisie:
SBV Vitesse – Feyenoord

20:00 Piłka nożna: Eredivisie:
PSV Eindhoven – Sparta Rotterdam

22:05 Piłka nożna: Major League Soccer:
Philadelphia Union – Columbus Crew
 
Sportklub

12:00 Koszykówka mężczyzn: Liga BSL: 
Semt77 Yalovaspor – Gaz Antep Basketbol

14:30 Koszykówka mężczyzn: Liga BSL: 
HDI Sigorta Afyon Belediye – Türk Telekom

18:30 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB: 
Real Madryt – Lenovo Tenerife

20:30 Koszykówka mężczyzn: Puchar Niemiec: 
Bayern Monachium – Brose Bamberg
 
TVP Sport

14:45 Piłka nożna: eWinner 2. Liga: 
Ruch Chorzów – Stal Rzeszów
Komentarz: Aleksander Roj

17:00 Futsal: Mistrzostwa Świata: 
Brazylia – Kazachstan
Komentarz: Szymon Borczuch

19:00 Futsal: Mistrzostwa Świata: 
Argentyna – Portugalia
Komentarz: Sławomir Kwiatkowski, Tomasz Aftański
 
Viaplay

12:30 Piłka nożna kobiet: Serie A Femminile: 
SSC Napoli – AC Milan

13:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
FC Schalke 04 – FC Ingolstadt 04
Komentarz: Mariusz Hawryszczuk

14:00 Piłka ręczna mężczyzn: Handball Bundesliga:
TSV Hannover-Burgdorf – MT Melsungen 
Komentarz: Szymon Ratajczak

15:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
1. FSV Mainz 05 – 1. FC Union Berlin
Komentarz: Rafał Wolski, Marcin Borzęcki

16:00 Piłka ręczna mężczyzn: Handball Bundesliga:
TVB Stuttgart – Rhein-Neckar Löwen

16:15 Piłka nożna kobiet: Primera División Femenina: 
Madrid CFF – Atletico Madryt

17:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
Bayern Monachium – Eintracht Frankfurt
Komentarz: Mateusz Borek, Tomasz Urban

19:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
DSC Arminia Bielefeld – Bayer 04 Leverkusen
Komentarz: Mariusz Hawryszczuk, Marcin Borzęcki

19:45 Piłka nożna kobiet: FA Women’s Super League: 
Birmingham City – Manchester United


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Nagrywarka 4K UHD HyperCap II Duo

Nagrywarka (grabber) i streamer sygnału HDMI w wysokiej jakości, bezpośrednio...

1 890 zł Więcej...

Usługa CANAL+ BOX 4K Ultra HD

Najnowszy dekoder CANAL+ BOX 4K (model HY4001) w nowej cenie...

199 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C AB TereBox 2T HEVC

Najnowszy hybrydowy (naziemno- kablowy) odbiornik DVB-T/T2/C (bez LAN) z MPEG-4/H.264...

125 zł Więcej...