reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Netflix uruchomił ukraińską wersję platformy

dodano: 2021-10-03 11:47
autor: RO | źródło: cableman.ru

Netflix Popularny serwis streamingowy Netflix ogłosił uruchomienie zlokalizowanej wersji dla ukraińskich użytkowników. Teraz seriale, filmy i programy telewizyjne będą dostępne dla widzów nie tylko z napisami, ale również w ukraińskim dubbingu.

netflixua
Netflix Ukraina


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Międzynarodowa wersja Netflixa działa na terytorium Ukrainy od 2016 roku, ale ukraińscy odbiorcy (jak i rosyjscy) mieli przez cały czas dostęp tylko w języku angielskim.

Dzisiaj abonenci na Ukrainie mogą oglądać w języku ukraińskim serial kostiumowy „Bridgertonowie”, dramat historyczny „Korona”, „miniserial „Gambit królowej” i inne projekty platformy. Liczba treści dostępnych w ukraińskim aktorstwie głosowym będzie stopniowo się zwiększać.

Zlokalizowaną wersję serwisu można znaleźć na stronie netflix.com/ua. Platforma utworzyła również konta społecznościowe na Facebooku, Instagramie i YouTube oraz uruchomiła lokalizowaną usługę wsparcia, która jest dostępna dla użytkowników w godz. 15:00 - 23:00. Za usługę można zapłacić, tak jak dotychczas, tylko w euro.

Zauważmy, że w Rosji Netflix pojawił się w 2015 roku i w pierwszych latach większość treści nie była dubbingowana na język rosyjski. Przetłumaczone seriale w zauważalnej ilości pojawiły się dopiero w 2019 roku. Od września 2020 r. serwis zawarł umowę z Narodową Medialną Grupą, która przejęła rozwój rosyjskiego interfejsu, a także dubbing i napisy.

Źródło: cableman.ru 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Telewizja


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.0 4K Light 2,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

29 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

549 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 Signal T2-Mini HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki Signal dla Naziemnej Telewizji...

149 zł Więcej...