reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Australia w październiku w National Geographic Wild

dodano: 2021-10-04 00:19
autor: Łukasz Knapik | źródło: The Walt Disney Company

National Geographic Wild W październiku br. kanał National Geographic Wild poleca swoim widzom szczególnie taki program jak „Uwaga! Niezły pies!” (sezon 2.), a w ramach pasma „Miesiąc krokodyli” takie produkcje jak „Kowboj z australijskiego buszu” (sezon 4.), „Poszukiwany: krokodyl różańcowy”, „Jaskiniowe krokodyle”, „Jaguar kontra kajman” i „Hipopotam i krokodyl”.

National Geographic Wild


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak zapowiada nadawca, w październiku br. na antenie kanału National Geographic Wild na widzów czekać będą nowe odcinki serii „Uwaga! Niezły pies!” (premiery w poniedziałki, od 4 października br., o godzinie 14:00) oraz pasmo specjalne „Miesiąc krokodyli” (w każdą niedzielę, od 10 października br., o godzinie 14:00).

Październik 2021 roku w ofercie kanału National Geographic Wild:

„Uwaga! Niezły pies!” 2 („Dog: Impossible” 2)
emisja: w poniedziałki (od 4 października br.) o 18:00

Matt Beisner to psi behawiorysta od najtrudniejszych przypadków. Pracuje z najbardziej niebezpiecznymi i agresywnymi psami w Stanach Zjednoczonych Ameryki. W programie „Uwaga! Niezły pies!” podejmuje się wytresowania psów, których inni trenerzy po prostu się boją. Są agresywne wobec obcych, gryzą najbliższych a nawet atakują swoich właścicieli. Matt Beisner nie poddaje się tak łatwo. Wykorzysta przełomowe metody do zbudowania zdrowych relacji między psami, a właścicielami i nauczy ich jak żyć ze sobą w zgodzie.

„Miesiąc krokodyli”:
emisja: w niedziele (od 10 października br.) o 14:00
Pasmo w ofercie kanału National Geographic Wild.

„Miesiąc krokodyli”:
„Kowboj z australijskiego buszu” 4 („Monster Croc Wrangler” 4)
emisja: w niedziele (od 10 października br.) o 14:00

Krokodyle różańcowe z Terytorium Północnego to prawdziwe olbrzymy. Ratowanie tych gadów jest niebezpieczną pracą, ale Matt Wright kocha ryzyko. W czwartym sezonie Matt Wright i jego ekipa, Jono oraz Willow, łapią gigantyczne krokodyle i wypuszczają je na wyznaczonych terenach. Od farmerów po rybaków, od pracowników hoteli po mieszkańców najdalszych zakątków kraju - w Australii wszyscy potrzebują pomocy Matta Wrighta i chłopaków.  

„Miesiąc krokodyli”:
„Poszukiwany: krokodyl różańcowy” („Boss Croc”)
emisja: w niedzielę, 10 października br. o 15:00

Odkąd tylko wykluł się z jaja jako jeden spośród tysięcy, Brutusowi towarzyszą oczy naukowców i dokumentalistów. Ten słodkowodny krokodyl ze wspaniałym rodowodem, przeciwstawiając się wyzwaniom rywali, odbywając wspaniałe rejsy oceaniczne i płodząc wiele potomstwa przez niemal 50 lat swojego życia, stał się najczęściej ściganym krokodylem w górnej części Australii. Podczas jego podróży widzowie będą mieli intymny wgląd w historię naturalną krokodyla słonowodnego, jego zachowanie i ekologię.

„Miesiąc krokodyli”:
„Jaskiniowe krokodyle” („Cave Crocs of Gabon”)
emisja: w niedzielę, 17 października br. o 15:00

Ta jednoodcinkowa produkcja przedstawia niezwykły gatunek krokodyli krótkopyskich, żyjących pod ziemią w jaskiniach w lasach deszczowych Gabonu. Te krokodyle żyją w całkowitej ciemności, polują na nietoperze, a niektóre mają jasnopomarańczową skórę. Część zespołu badaczy pragnie dowiedzieć się więcej o tym dziwacznym fenomenie.  

„Miesiąc krokodyli”:
„Jaguar kontra kajman” („Jagura vs. Crocs”)
emisja: w niedzielę, 24 października br. o 15:00

Fotograf przyrody Steve Winter i operator Bertie Gregory filmują życie jaguarów na równinie Pantanal w Brazylii. Udało im się uwiecznić matkę uczącą swoje młode, jak przetrwać w lesie tropikalnym. Materiał ukazuje jaguara, który rzuca się do rzeki, żeby zmierzyć się ze swoim najgroźniejszym rywalem, prawie dwumetrowym kajmanem.

„Miesiąc krokodyli”:
„Hipopotam i krokodyl” („Hippo vs Croc”)
emisja: w niedzielę, 31 października br. o 15:00

Dwaj najgroźniejsi gladiatorzy Afryki - hipopotamy i krokodyle - żyją obok siebie od tysiącleci, ale czy są dla siebie towarzyszami, czy raczej arcywrogami? Jeden jest silnym roślinożercą, drugi jest jednym z największych drapieżników słodkowodnych na świecie. Jak udaje im się przetrwać razem w tym samym środowisku?
 
Stef DiOrio i Matt Beisner w programie „Uwaga! Niezły pies!”, foto: Christopher Baldwin/National Geographic
Stef DiOrio i Matt Beisner w programie „Uwaga! Niezły pies!”, foto: Christopher Baldwin/National Geographic


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2 Wiwa H.265 MAXX HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki Wiwa dla Naziemnej Telewizji...

139 zł Więcej...

Odbiornik EDISION OS NINO+ DVB-S2 HEVC

Odbiornik EDISION OS NINO+ DVB-S2 HEVC - tani tuner na...

369 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE S2X FBC

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 799 zł Więcej...