reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Plejada gwiazd w październiku w Stopklatce

dodano: 2021-10-04 03:02 | aktualizacja: 2021-10-04 11:24
autor: Łukasz Knapik | źródło: SPI International B.V.

Stopklatka Jak zapowiada nadawca, plejada hollywoodzkich gwiazd, produkcje pełne efektów specjalnych, urocze komedie i wciągające thrillery z dreszczykiem. W październiku br. Stopklatka przygotowała dla widzów filmy, idealne na długie, jesiennie wieczory. W repertuarze m.in. „Jobs”, „Sędzia Dredd”, „Zabójca”, „Ja cię kocham, a ty śpisz” oraz „Co kryje prawda”.

Stopklatka


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Październik 2021 roku w ofercie kanału Stopklatka:

Na dobry początek Stopklatka zaprasza na film „Jobs” (emisja w niedzielę, 3 października br. o godzinie 15:30), w reżyserii Joshuy Michaela Sterna. To fabularyzowana opowieść o życiu i karierze założyciela Apple Inc., Steve’a Jobsa. Film przedstawia 25 lat z życia jednego z największych wizjonerów przełomu XX i XXI wieku, od założenia firmy w 1976 roku przy współpracy Steve'a Wozniaka i Ronalda Wayne'a, aż do zaprezentowania światu w 2001 roku jednego z najbardziej rewolucyjnych wynalazków - iPoda. W roli tytułowej wystąpił Ashton Kutcher, któremu na planie partnerują: Dermot Mulroney, Matthew Modine, Josh Gad i Lukas Haas (więcej tutaj i tutaj).

W październiku br. stacja zaserwuje widzom także podróż w czasie. „Sędzia Dredd” (emisja w sobotę, 16 października br. o godzinie 22:20) to film, którego akcja rozgrywa się w 2139 roku. Wojny atomowe i klęski ekologiczne nieodwracalnie zmieniły planetę. Miasta są pełne schorowanych ludzi, rośnie fala przestępczości. Na gruzach Nowego Jorku powstała metropolia zwana Mega City One. Mieszkańcy, aby bronić siebie i swoje rodziny, postanawiają wprowadzić kontrowersyjne metody zachowania spokoju. Policja, sądy i prokuratura zjednoczyły swe działania. Zbrodniarzy ścigają teraz sędziowie, którzy wymierzają kary i wydają wyroki. Za najlepszego uchodzi Joseph Dredd (w tej roli Sylvester Stallone). Komuś bardzo zależy jednak, aby nie mógł wykonywać dalej swojej pracy (więcej tutaj i tutaj).

Stopklatka zaprasza również na wyjątkowy film akcji w gwiazdorskiej obsadzie - „Zabójca” (emisja w sobotę, 23 października br. o godzinie 22:00). Agent Federal Bureau of Investigation (FBI) Jack Crawford (Jason Statham) pragnie zemsty, po tym jak brutalnie zamordowano jego partnera na służbie. Obsesja na punkcie wyrównania rachunków na dobre komplikuje karierę zawodową i życie prywatne Crawforda. Jack trafia na ślad zabójcy. Ostateczna rozgrywka dla obu mężczyzn przyniesie jednak zaskakujący finał.

Rozrywkę na najwyższym poziomie zapewni widzom urocza komedia „Ja cię kocham, a ty śpisz” (emisja w sobotę, 30 października br. o godzinie 17:55). Lucy (Sandra Bullock) jest kasjerką w metrze. Codziennie rano siedząc w pracy obserwuje młodego, przystojnego mężczyznę (Peter Gallagera), w którym po kryjomu się podkochuje. Pewnego dnia kobieta niespodziewanie ratuje mu życie. Niestety w wyniku wypadku nieznajomy zapada w śpiączkę i trafia do szpitala. Na miejscu Lucy poznaje rodziców mężczyzny, którzy biorą ją za narzeczoną syna. Sandra Bullock za stworzoną przez siebie kreację aktorską otrzymała nominację do „Złotego Globu” (więcej tutaj).

„Co kryje prawda” (emisja w sobotę, 30 października br. o godzinie 20:00) to z kolei pełen napięcia i nieoczekiwanych zwrotów akcji thriller wyreżyserowany przez Roberta Zemeckisa. Szczęśliwe małżeństwo, Claire (Michelle Pfeiffer) i Norman (Harrison Ford) Spencerowie, przeprowadzają się do odziedziczonego domu nad jeziorem. Wyjazd na studia ich córki Caitlin (Katharine Towne) przygnębia Claire, która zaczyna dopatrywać się podejrzanych rzeczy w zachowaniu sąsiadów. Słyszy głosy, widzi odbicie obcej kobiety w wodzie. Im bardziej zagłębia się w rozwiązanie zagadek nawiedzonego domu i tajemniczego zniknięcia sąsiadki, tym bardziej jej szczęście małżeńskie okazuje się pozorne. Film otrzymał trzy nominacje do nagrody „Saturn” (więcej tutaj).
 
Jason Statham w filmie „Zabójca”, foto: Materiały dystrybutora
Jason Statham w filmie „Zabójca”, foto: Materiały dystrybutora


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Olympia BX 1000+LTE Combo V/H

Nowoczesna antena szerokopasmowa BX 1000+ Olympia Combo. Zaprojektowana do w...

120 zł Więcej...

Konwerter Twin Televes

Podwójny konwerter Universal Twin hiszpańskiej firmy Televes o współczynniku szumów...

79 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 299 zł Więcej...