reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Sukces w walce z piractwem w Chinach

dodano: 2021-10-04 13:18
autor: HP | źródło: Narodowa Administracja Praw Autorskich

China czaszka piractwo 360px Wielki sukces walki z piractwem w Chinach po tym, jak przeprowadzono w tym kraju operację antypiracką, której celem było naruszenie praw autorskich w Internecie.

China czaszka piractwo 760px


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Od czasu rozpoczęcia operacji w Chinach w czerwcu wydziały ochrony praw autorskich na różnych szczeblach zbadano 445 spraw dotyczących naruszenia praw autorskich w Internecie, zamknięto 245 nielegalnych stron internetowych i aplikacji mobilnych przesyłających pirackie treści oraz usunięto 618 300 linków internetowych zawierających takie treści.

Podczas operacji realizowanej przez Narodową Administrację Praw Autorskich w Chinach we współpracy z trzema innymi departamentami centralnymi, platformy internetowe usunęły ponad 8,46 mln linków, które naruszały prawa i regulacje dotyczące praw autorskich, a główne platformy usunęły około 80 400 linków związanych z Igrzyskami Olimpijskimi w Tokio.

Celem operacji w 2021 r. były krótkie filmy zmontowane z nieautoryzowanych filmów i programów telewizyjnych oraz skopiowane od innych osób bez odpowiedniego zezwolenia, programy livestreamingowe rozpowszechniające nieautoryzowane filmy, muzykę, zdjęcia, gry i inne utwory oraz nieuprawnione wykorzystanie treści chronionych prawem autorskim w nauczaniu i edukacji materiały.

Operacja jest 17. chińską akcją wymierzoną w naruszanie praw autorskich w Internecie od 2005 roku.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Piractwo


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2/C Edision Nano T265+ HEVC (hotelowy)

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki EDISION dla Naziemnej Telewizji...

149 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 Signal T2-Mini HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki Signal dla Naziemnej Telewizji...

150 zł Więcej...

Antena Olympia BX 1000+LTE Combo V/H

Nowoczesna antena szerokopasmowa BX 1000+ Olympia Combo. Zaprojektowana do w...

120 zł Więcej...