reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Ben 10: Obcy X w natarciu” w Cartoon Network

dodano: 2021-10-06 00:57
autor: Łukasz Knapik | źródło: WarnerMedia

Cartoon Network „Ben 10” Ben 10, Obcy X i równoległe światy - odcinek specjalny i maraton z amerykańskim serialem animowanym „Ben 10” w Cartoon Network. Emisja odcinków specjalnych „Ben 10” odbędzie się wkrótce w Cartoon Network. Bohater będzie podróżował do innego wymiaru, walczył z kosmitami i przeniesie się w czasie. W niedzielę, 10 października br. o godz. 10:45 stacja zaprasza na emisję odcinka specjalnego „Ben 10: Obcy X w natarciu” („Ben 10: Alien X-Tinction”) i na rozpoczęcie weekendowego maratonu z kreskówką. Wcześniejsze odcinki serialu „Ben 10” mogą obecnie oglądać widzowie kanałów Cartoon Network i Boomerang.

Cartoon Network „Ben 10”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
A co, gdyby Ben Tennyson przeniósł się do równoległych rzeczywistości? Odpowiedź przyniesie nowy odcinek specjalny - „Ben 10: Obcy X w natarciu”. Historia zaczyna się, gdy Ben i dziadek Max organizują kemping bez kuzynki Gwen, która wybrała się na szkołę letnią. Nagle na miejscu pojawia się nieznana postać. Jest nią Obcy X, który zabiera Omnitrix i ucieka do innego wymiaru. Tennysonowie muszą odnaleźć swoje wersje z innych linii czasowych, aby wspólnie pokonać przeciwnika.

Równoległych światów będzie jeszcze więcej w kolejnych odcinkach październikowego maratonu. Dzięki odcinkowi „Ben 10,010” widzowie zobaczą, jak chłopiec łączy siły z innymi swoimi wersjami, ale także przenosi się w czasie. Poza tym fanów Bena czeka ponowne spotkanie ze starym, złośliwym znajomym, Timem Zbuszu i wyprawa do Tokio.

Premiera odcinka specjalnego „Ben 10: Obcy X w natarciu” odbędzie się w niedzielę, 10 października br. o godzinie 10:45 w Cartoon Network. Emisja weekendowego maratonu „Ben 10” odbędzie się w sobotę i niedzielę, 9 i 10 października br. od godziny 10:45 w Cartoon Network (więcej tutaj).
 
Bohaterowie serialu animowanego „Ben 10”, foto: WarnerMedia
Bohaterowie serialu animowanego „Ben 10”, foto: WarnerMedia
Bohaterowie serialu animowanego „Ben 10”, foto: WarnerMedia
Bohaterowie serialu animowanego „Ben 10”, foto: WarnerMedia


„Ben 10: Obcy X w natarciu” - emisja w niedzielę, 10 października 2021 roku o godz. 10:45 w Cartoon Network. Wcześniejsze odcinki tego serialu mogą obecnie oglądać widzowie kanałów Cartoon Network i Boomerang.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Nagrywarka 4K UHD HyperCap II Duo

Nagrywarka (grabber) i streamer sygnału HDMI w wysokiej jakości, bezpośrednio...

1 790 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+ 4K ECP

CAM CI+ 4K ECP z odbiorem TVP 4K, CANAL+ 4K...

199 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

549 zł Więcej...