reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Klangor” - serial Canal+ na płytach DVD

dodano: 2021-10-06 02:58
autor: Łukasz Knapik | źródło: Canal+ Polska/satkurier.pl

Canal+ Premium „Klangor” „Klangor”, tegoroczna produkcja Canal+ powstająca w ramach „Canal+ Series Lab”, jest już dostępna w ogólnopolskiej sprzedaży na specjalnym czteropłytowym boxie DVD. Za produkcję serialu odpowiada Opus TV - Łukasz Dzięcioł i Piotr Dzięcioł. W obsadzie pojawili się Aleksandra Popławska, Magdalena Czerwińska, Maja Ostaszewska, Katarzyna Gałązka, Matylda Giegżno, Magdalena Koleśnik, Arkadiusz Jakubik, Wojciech Mecwaldowski i Maciej Musiał. Serial, który mogą obecnie oglądać widzowie stacji Canal+ Seriale i Canal+ 4K Ultra HD, liczy 8 odcinków.

Canal+ Premium „Klangor”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak zapowiada nadawca, wciągający, przejmujący, zaskakujący. „Klangor” to ośmioodcinkowy dramat rodzinny utrzymany w mrocznym klimacie skandynawskich kryminałów. Serial opowiada historię małżeństwa Wejmanów, których życiem wstrząsa nagłe zaginięcie jednej z córek. Rafał (w tej roli Arkadiusz Jakubik), opanowany psycholog więzienny, rozpoczyna desperackie poszukiwania ukochanego dziecka. Chcąc dociec prawdy o wydarzeniach z  feralnej nocy, jest zmuszony działać wbrew wszelkim wartościom, którymi kierował się w dotychczasowym życiu (więcej tutaj).

W postać Rafała Wejmana wciela się Arkadiusz Jakubik. Obok niego w serialu występują również Maja Ostaszewska, Aleksandra Popławska, Magdalena Czerwińska, Katarzyna Gałązka, Matylda Giegżno, Magdalena Koleśnik, Maciej Musiał, Piotr Witkowski, i Wojciech Mecwaldowski.

Reżyserię powierzono Łukaszowi Kośmickiemu, zdjęcia - Witoldowi Płóciennikowi. Oryginalny scenariusz autorstwa Kacpra Wysockiego, powstał w oparciu o pomysł Tomasz Kamińskiego stworzony w ramach „Canal+ Series Lab” - programu skierowanego do scenarzystów, reżyserów i producentów kreatywnych. Za scenografię odpowiada Agata Stróżyńska, charakteryzację Iza Andrys i Dariusz Felich, kostiumy Małgorzata Fudala, montaż Wojciech Mrówczyński i Piotr Kmiecik, dźwięk Mirosław Makowski, Wojciech Cwyk, Michał Kostarkiewicz, autorem muzyki jest Mikołaj Trzaska (więcej tutaj i tutaj).

Wydanie DVD, poza pełnym sezonem serialu „Klangor”, zawiera materiały dodatkowe, w tym: zwiastun i kulisy produkcji, rozmowy z aktorami i twórcami. Na płytach DVD znajdą się także: napisy angielskie i polskie oraz audiodeskrypcja.
 
Katarzyna Gałązka w serialu „Klangor”, foto: Jarosław Sosiński/Canal+
Katarzyna Gałązka w serialu „Klangor”, foto: Jarosław Sosiński/Canal+
Arkadiusz Jakubik, Łukasz Kośmicki i Adam Santura na planie serialu „Klangor”, foto: Marcin Makowski
Arkadiusz Jakubik, Łukasz Kośmicki i Adam Santura na planie serialu „Klangor”, foto: Marcin Makowski
Arkadiusz Jakubik w serialu „Klangor”, foto: Robert Pałka
Arkadiusz Jakubik w serialu „Klangor”, foto: Robert Pałka
Arkadiusz Jakubik na okładce wydawnictwa z płytami DVD z serialem „Klangor”, foto: Canal+ Polska
Arkadiusz Jakubik na okładce wydawnictwa z płytami DVD z serialem „Klangor”, foto: Canal+ Polska


„Klangor” - emisja w Canal+ Seriale i Canal+ 4K Ultra HD.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Płyty - kino - gadżety


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2 HEVC DI-WAY 2020 Mini

Mini odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki DI-WAY z trybem hotelowym...

99 zł Więcej...

SAT Kurier - 11-12/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 11-12/2022

12 zł Więcej...

Miernik SatLink WS-6933 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem PWR,...

249 zł Więcej...