reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Autostrada 401” 3 w kanale Polsat Viasat Explore

dodano: 2021-10-06 05:53
autor: Łukasz Knapik | źródło: Viasat World

Polsat Viasat Explore „Autostrada 401” W środę, 6 października br. o godz. 22:00 w kanale Polsat Viasat Explore wyemitowane zostaną premierowo odcinki 1. i 2. sezonu 3. kanadyjskiego programu „Autostrada 401” („Heavy Rescue 401”). Ludzie, którzy walczą o to, aby najbardziej ruchliwa autostrada w Ameryce Północnej była przejezdna, wkraczają w kolejną zimę i szykują się na nowe wyzwania. Sonny staje przed kolejną ważną decyzją dotyczącą swojej pracy w ciężkim ratownictwie drogowym, Bubba Semple otrzymuje nową szansę, ekipa Gary'ego musi stawić czoła trwającemu kilka dni atakowi zimy. Obecnie widzowie tego kanału mogą oglądać wcześniejsze odcinki tego programu.

Polsat Viasat Explore „Autostrada 401”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W Windsor Eric pracuje nad szkoleniem nowego pokolenia operatorów ciężkich pojazdów. Firma Ross' Towing zajmuje się jeszcze cięższym ratownictwem drogowym niż dotąd, a Herb's Towing odbudowują swój zespół po poważnych problemach. Pojawiają się także nowe firmy, nowe twarze i nowe historie. Na autostradzie 401 szaleją burze, dochodzi do dziwnych wypadków, a ratownicy, drogowcy i ekipy ciężkiej pomocy drogowej pracują na granicy swoich możliwości, ale zamknięcie drogi nie wchodzi w grę. Premiera trzeciego sezonu programu „Autostrada 401” odbędzie się w środę, 6 października br. o godzinie 22:00 w kanale Polsat Viasat Explore.

Program „Autostrada 401” opowiada historie pracowników służb walczących o utrzymanie ruchu na jednych z najczęściej uczęszczanych i bezlitosnych dróg na świecie. Każdego dnia autostradami o numerach 400 w Kanadzie przejeżdża blisko pół miliona pojazdów. Od przejezdności tych tras uzależniony jest zarówno przemysł, jak i tysiące osób codziennie z nich korzystających. Kiedy zdarza się katastrofa, rosnąca presja, aby usunąć przeszkody i otworzyć drogi jest czasami nie do wytrzymania. Policja i Ministerstwo Transportu polegają na operatorach ciężkiego sprzętu ratowniczego. Ci ludzie są gotowi do pracy zaledwie kilka centymetrów od otwartych pasów i pędzących samochodów.

W trzecim sezonie serii „Autostrada 401” widzowie będą mogli śledzić dalsze losy członków wszystkich ekip pracujących nad utrzymaniem dróg. Sonny zrezygnuje z pracy w Steve's Towing, aby prowadzić rotator - szczytowe osiągnięcia technologiczne wśród ciężkich pojazdów ratownictwa drogowego. Czy podoła nowemu zadaniu i zaostrzonej kontroli? Bubba Semple, operator wielkiej maszyny do odśnieżania, również ma szansę na awans, obawia się jednak, że nie sprosta wyzwaniom. 

Żółtodziób Collin otrzyma od reszty zespołu wotum zaufania. Jednak zwykła pomyłka w obliczeniach sprawi, że znajdzie się w niebezpieczeństwie, a jego przyszłość w firmie stanie pod znakiem zapytania. Nieopodal szalejąca rzeka zniszczy most i wyrzuci na brzeg wywrotkę, przez co drużyna z Ross' Towing będzie musiała podjąć jeszcze bardziej skomplikowane działania niż te, do których byli przyzwyczajeni do tej pory.

Z kolei na wschodnim krańcu prowincji Andrew Vink będzie powoli przystosowywać się do pozycji lidera w Herb's Towing. Jednak w załodze dojdzie do poważnych zmian, przez co Andrew będzie zmuszony do odbudowania swojego autorytetu. David Davidson jest gotowy do starcia z każdym wrakiem, który pojawi się na jego drodze, ale w tym sezonie stoczy również osamotnioną walkę, która ostatecznie zakończy jego karierę. Weteran Onne van Hoek i zgrana ekipa z Algonquin Towing wyruszy na trasę 50-letnim sprzętem. Po pięciu dekadach pracy Onne w końcu trafi na wrak, który może pokonać jego zabytkowe pojazdy.

„Autostrada 401” to program o ludziach, którzy ścigając się z czasem muszą stawić czoła niewiarygodnym wyzwaniom i nieludzkim warunkom pogodowym.

Premiera trzeciego sezonu programu „Autostrada 401” odbędzie się w środę, 6 października br. o godzinie 22:00 na antenie kanału Polsat Viasat Explore. Kolejne odcinki będą emitowane w środy o tej samej porze (po dwa odcinki) (więcej tutaj).
 
Ciężarówka Kenworth (na pierwszym planie) w programie „Autostrada 401”, foto: Viasat World
Ciężarówka Kenworth (na pierwszym planie) w programie „Autostrada 401”, foto: Viasat World


„Autostrada 401” - sezon 3., emisja w środy (od 6 października 2021 roku) o godz. 22:00 w kanale Polsat Viasat Explore. Obecnie widzowie tego kanału mogą oglądać wcześniejsze odcinki tego programu.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

329 zł Więcej...

Odbiornik PULSe 4K Mini

PULSe 4K Mini - najnowszy odbiornik Ultra HD od słowackiej...

549 zł Więcej...

SAT Kurier - 1-2/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 1-2/2022

12 zł Więcej...