reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Nowa platforma Sirius TV w Malezji

dodano: 2021-10-05 11:17 | aktualizacja: 2021-10-06 19:13
autor: RO | źródło: siriusmalaysia.tv/parabola.cz

Sirius TV Malaysia Sirius TV jest nazwą nowej usługi telewizji satelitarnej w segmencie DTH, uruchomionej w Malezji przez Smart Digital International Sdn Bhd. Firma podpisała wieloletni kontrakt na wynajem pojemności dla platformy z luksemburskim operatorem satelitarnym SES.

https://siriusmalaysia.tv/
Sirius TV Malaysia


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
SES zapewni pojemność dla nowej platformy DTH. Usługę można odbierać w całej Malezji za pośrednictwem satelity SES 12 na pozycji orbitalnej 95°E. Satelita dostarcza sygnał telewizyjny do ponad 7,5 mln gospodarstw domowych, posiadających telewizję satelitarną.

Pakiet Sirius Basic, który w sprzedaży pojawił się 1 października br., oferuje łącznie 13 kanałów, w tym 5 HD. Wśród nich GEM, TechStorm, Seri, Drama Channel, DocuBox, Fast&FunBox, Gametoon, FightBox, FilmBox Arthouse, Outdoor Channel, M-1 Global, Zee Action i Zee Bollywood. Oferta Sirius TV jest dostępna dla klientów za roczną opłatą 299 ringgitów malezyjskich (ok. 280 zł) i obejmuje bezpłatną instalację oraz darmowy pierwszy rok.

Pakiet dostępnych stacji będzie sukcesywnie rozbudowywany, a abonenci uzyskają dostęp do pełnej oferty zaraz po ich uruchomieniu.

Ponadto dla Sirius TV wdrożono usługi Cloud Playout firmy SES, które zapewniają opłacalne rozwiązania, jednocześnie pozwalając na płynny i skalowalny model biznesowy, gdyż branża nadawcza i medialna koncentruje się na chmurze.

SMART Digital International Sdn. Bhd. jest w pełni licencjonowanym, malezyjskim operatorem satelitarnym, świadczącym usługi głosowe, danych i wideo dla konsumentów i firm od ponad 15 lat, ze 100% pokryciem Malezji i Azji.

Źródło: parabola.cz 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Platformy - świat


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 299 zł Więcej...

SAT Kurier abonament za 2022 rok

Roczna prenumerata magazynu SAT KURIER w 2022 r. z wysyłką...

109 zł Więcej...

Antena TELE System PF85 grafit

Włoska, stalowa antena podświetlana PF85 znanej firmy TELE System, z...

159 zł Więcej...