reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Jesienne premiery w kanale TVN Fabuła

dodano: 2021-10-07 23:57
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVN Discovery

TVN Fabuła Jesienią br. kanał TVN Fabuła poleca swoim widzom takie programy jak „Kino Buzz”, „Po drugiej stronie kamery”, „Seriaale” (sezon 4.) i „Fabuła News” (sezon 2.), a w ramach projektu „30 minut” takie produkcje Studia Munka SFP jak „Chodźmy w noc”, „Kamień”, „Marcel”, „Maria nie żyje”, „Na jedną noc” i „Noamia”.

TVN Fabuła


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W poniedziałek, 4 października br. ruszyła jesienna ramówka kanału TVN Fabuła. Jak zapowiada nadawca, najbardziej filmowa stacja TVN Grupa Discovery to doskonała propozycja dla wszystkich, którzy cenią sobie dobre kino oraz chcą być na bieżąco z nowinkami z planów zdjęciowych. To właśnie tutaj na widzów czekają najlepsze autorskie programy o tematyce filmowej oraz największe hity ekranu. Tej jesieni nie zabraknie również nowości.

W październiku TVN Fabuła zaprosi widzów na nowy program - „Kino Buzz” (emisja we wtorki, od 5 października br. około godziny 22:00). Jak zapowiada nadawca, to będzie prawdziwa pigułka kinowej wiedzy w nieoczywistej odsłonie. Twórcy opowiedzą o najbardziej nietypowych scenach miłosnych, najciekawszych tanecznych popisach oraz spektakularnych filmowych awanturach. Widzowie poznają największych filmowych psychopatów i looserów, największe romantyczki, a także zobaczą wymagające wielu poświęceń metamorfozy. Twórcy programu wybiorą najpiękniejsze makijaże i stroje filmowe. Pokażą przekrój najbardziej nielogicznych scenariuszy oraz ukochanych kinowych antybohaterów. Zajrzą do najbrzydszych filmowych wnętrz i wybiorą najgłupsze kultowe dialogi. Opowiedzą, jak filmowcy próbują nas uwieść, wzbudzając określone emocje za pomocą koloru i montażu. To będzie prawdziwy kinowy miszmasz i szalona wycieczka po krawędziach kina. 

Kolejna jesienna nowość to program „Po drugiej stronie kamery” (emisja w czwartki, od 7 października br. około godziny 22:00), który otwiera przed widzami kulisy produkcji filmowej. Widzowie przyjrzą się zawodom, o których większość z nas wie mało, a które są niezwykle istotne dla realizacji filmu. Jak wygląda ich codzienna praca na planie? W programie jego twórcy będą gościć m.in. polskich scenografów, kostiumologów, dźwiękowców i kierowników produkcji (więcej tutaj).

Na widzów TVN Fabuła czeka również kolejny sezon programu „Seriaale” (emisja w poniedziałki, od 4 października br. około godziny 22:00 (zaraz po filmie), w którym Kaja Klimek z zaproszonymi gośćmi - filmowcami i ludźmi mediów, po raz kolejny porozmawia o fenomenie seriali i roli, jaką pełnią we współczesnym świecie. Widz pozna nowinki serialowe, przypomni sobie kultowe produkcje oraz dowie się, czego nie można przegapić.

Natomiast dla widzów, którzy śledzą każdą informację z polskiej oraz międzynarodowej sceny kinowej, obowiązkową pozycją tej ramówki będzie program „Fabuła News” (emisja w piątki ,od 8 października br. o godzinie 19:50). Jak czytamy w opisie, Ewelina Witenberg w autorskim serwisie z filmowymi wiadomościami pokaże, co istotnego wydarzyło się na małym i wielkim ekranie w kraju i za granicą. Odsłoni kulisy premier filmowych i planów zdjęciowych. Zapowie też najciekawsze kinowe wydarzenia nadchodzących dni (więcej tutaj).

Jak zapewnia nadawca, a na koniec prawdziwa gratka -  cykl filmów krótkometrażowych Studia Munka SFP („30 minut”). Od 8 października w każdy piątek, około godziny 22:00 widzowie będą mieli okazję obejrzeć filmy zrealizowane przez młodych, polskich twórców. W ramach cyklu, TVN Fabuła pokaże takie produkcje jak „Chodźmy w noc”, „Kamień”, „Marcel”, „Maria nie żyje”, „Na jedną noc” i „Noamia” (więcej tutaj).
 
Małgorzata Gorol w filmie „Maria nie żyje”, foto: Studio Munka SFP
Małgorzata Gorol w filmie „Maria nie żyje”, foto: Studio Munka SFP
Ewelina Witenberg w programie „Fabuła News”, foto: TVN Discovery
Ewelina Witenberg w programie „Fabuła News”, foto: TVN Discovery
Ewelina Witenberg w programie „Fabuła News”, foto: TVN Discovery
Ewelina Witenberg w programie „Fabuła News”, foto: TVN Discovery


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Fuba ODE8600 DVB-T/T2 HEVC

Fuba ODE8600 to odbiornik do odbioru cyfrowej telewizji naziemnej DVB-T...

125 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 1,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 1,0m w wersji v2.1 dla...

59 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C Edision Nano T265+ HEVC (hotelowy)

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki EDISION dla Naziemnej Telewizji...

149 zł Więcej...