reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Craig znad Potoku” 3 w kanale Cartoon Network

dodano: 2021-10-08 01:34 | aktualizacja: 2021-10-08 19:38
autor: Łukasz Knapik | źródło: WarnerMedia/satkurier.pl

Cartoon Network „Craig znad potoku” Cartoon Network zaprasza na premierę nowych odcinków 3. sezonu amerykańskiego serialu animowanego „Craig znad Potoku” („Craig of the Creek”). Na najmłodszych widzów czeka podwójna dawka animowanych przygód chłopca z rodziny Williamsów i jego przyjaciół: stacja wyemituje odcinki specjalne i premierowe w ramach maratonu „Czas po szkole”. Emisja animacji odbywać się będzie od poniedziałku, 11 października br. o godz. 15:45. Obecnie widzowie tego kanału mogą oglądać wcześniejsze odcinki tego serialu.

Cartoon Network „Craig znad potoku”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jesienne perypetie Craiga Williamsa rozpoczną się od halloweenowych wydarzeń. Duchy? Czarownice? Zombie? Nic z tych rzeczy nie wystraszy chłopca. Ponieważ w odcinku specjalnym Craig wraz z Kelsey i J.P. będą mieli większe zmartwienia - muszą spłacić swój słodyczowy dług u Kit, która rządzi Drzewem Handlowym. Teraz przed bohaterami najtrudniejsza wyprawa po „Cukierek albo psikus”. Spróbują zebrać tyle słodyczy, aby w zamian Kit wpuściła ich do słynnego centrum przekąsek.

Cartoon Network zaprasza także na drugi odcinek specjalny kreskówki. Tym razem widzowie przeniosą się w zimową atmosferę. Craig wróci z ferii i ze zdziwieniem odkryje, że jego przyjaciele zniknęli z Potoku. Bez wahania wyruszy na misję ratunkową. W nowym sezonie bohaterowie zwrócą się do Wiedźm znad Potoku i wezmą udział w zimowych igrzyskach. Chłopiec postanowi też wybrać się w nieznaną wcześniej część lasu, gdzie spotka swoją dawną znajomą i rywalkę - Dzikonessę. 

Premiera nowych odcinków trzeciego sezonu serialu „Craig znad Potoku” wraz z odcinkami specjalnymi odbędzie się w poniedziałek, 11 października br. o godzinie 15:45 w Cartoon Network. Emisja odbywać się będzie od poniedziałku do piątku o godzinie 15:45 w Cartoon Network (więcej tutaj).
 
Bohaterowie serialu animowanego „Craig znad Potoku”, foto: WarnerMedia
Bohaterowie serialu animowanego „Craig znad Potoku”, foto: WarnerMedia


„Craig znad Potoku” - sezon 3., nowe odcinki, emisja od poniedziałku do piątku (od 11 października 2021 roku) o godz. 15:45 w Cartoon Network. Obecnie widzowie tego kanału mogą oglądać wcześniejsze odcinki tego serialu.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2/C Optibox NGEN H.265 HEVC

Najnowszy hybrydowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki OptiBox firmy AX...

109 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C Edision Nano T265+ HEVC (hotelowy)

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki EDISION dla Naziemnej Telewizji...

149 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 Wiwa H.265 MAXX HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki Wiwa dla Naziemnej Telewizji...

139 zł Więcej...