reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

BBC First zaprasza na „Mordercze łowy”

dodano: 2021-10-07 18:07
autor: Łukasz Knapik | źródło: BBC

BBC First „Mordercze łowy” W sobotę, 23 października br. o godz. 22:30 w kanale BBC First wyemitowany zostanie premierowo 1. odcinek brytyjskiego serialu „Mordercze łowy” („We Hunt Together”). Sezon 1. liczy 6 odcinków. Wystąpią Hermione Corfield, Eve Myles, Babou Ceesay i Dipo Ola. Kiedy młoda kobieta, Freddy (w tej roli Hermione Corfield), zostaje napadnięta przed nocnym klubem, pracujący w nim Baba (Dipo Ola) wkracza do akcji, by jej pomóc. Mężczyzna działa z szybką, niepowstrzymaną brutalnością i niewielki krok dzieli go od zabicia napastnika. Freddy jest oczarowana.

BBC First „Mordercze łowy”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Od tej chwili tę dwójkę zaczyna łączyć wyjątkowa więź i wspólna obsesja. Coś mrocznego w nich obojgu sprawia, że rodzi się silne toksyczne uczucie, któremu oddają się bez reszty. Psychopatyczna natura Freddy wyzwala w Babie zdolność do wyjątkowo okrutnej przemocy, co młoda dziewczyna postanawia wykorzystać do załatwienia starych porachunków. Zostają parą seryjnych morderców i wyruszają na mordercze łowy. 

Ich tropem podąża dwójka detektywów, sierżantka Lola Franks (Eve Myles) oraz inspektor Jackson Mendy (Babou Ceesay). Mają różne osobowości, co rodzi konflikty podczas śledztwa. W dodatku Lola walczy ze swoimi własnymi demonami. Czy uda im się powstrzymać morderczy duet? 

W roli Freddy widzowie zobaczą utalentowaną Hermionę Corfield. W serialu jest urocza, mroczna i bardzo inteligentna. Babę gra Dipo Ola. Jako dziecko był żołnierzem, co pozostawiło traumę. Potrafi współczuć, jednak przypadkowe spotkanie z Freddy budzi jego skłonność do ekstremalnej przemocy.

„Mordercze łowy” - emisja w soboty (od 23 października 2021 roku) o godz. 22:30 w BBC First.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 699 zł Więcej...

Tivusat: Black card + CAM w UHD

Najnowsza karta Tivusat tzw. Black card z modułem CAM v.1.4...

790 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C AB TereBox 2T HEVC

Najnowszy hybrydowy (naziemno- kablowy) odbiornik DVB-T/T2/C (bez LAN) z MPEG-4/H.264...

125 zł Więcej...