reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

TVP Relaks może zastąpić TVP HD

dodano: 2021-10-08 11:19 | aktualizacja: 2021-10-08 12:23
autor: Anita Kaźmierska | źródło: press.pl

TVP HD Uruchomiony 13 lat temu kanał TVP HD, powstały w celu upowszechnienia dostępu do oferty TVP w wysokiej rozdzielczości, w końcu doczeka się dużych zmian. HD stało się już standardem nadawania, więc taki kanał o uniwersalnym charakterze, bez konkretnej nazwy i z ramówką zawierającą głównie powtórki, od dawna wymagał relaunchu. Jak informuje press.pl, TVP chce zmienić nazwę kanału TVP HD, a jednym z branych pod uwagę wariantów jest TVP Relaks. Ponadto stacja ma ewoluować w kierunku kanału lifestylowego.

TVP HD


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Telewizja Polska pracuje nad zmianami w kanale TVP HD. Jedną z nich ma być rebranding, a braną pod uwagę nazwą jest TVP Relaks. Dodajmy, iż nadawca zgłosił w połowie września br. „TVP Relaks” do Urzędu Patentowego.

Co więcej TVP HD ma ewoluować w kierunku kanału lifestylowego z nastawieniem na treści kulinarne i podróżnicze, wynika z informacji press.pl. Oferta programowa ma być oparta na własnych treściach. W ramówce TVP HD już pojawiły się np. dwie kulinarne pozycje: „Przystanek Slow Food” i „Polska śródziemnomorska”. Za to zniknąć mają m.in. powtórki seriali, a pozostać produkcje zrekonstruowane cyfrowo.

TVP HD został uruchomiony 6 sierpnia 2008 roku. Stacja jest dostępna w ofertach platform satelitarnych Polsat Box, Canal+ i Orange TV, a także wybranych sieci kablowych i IPTV. Redaktor naczelną TVP HD jest Irena Pręcikowska-Chełminiak.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii TVP


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 299 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C Edision Nano T265+ HEVC (hotelowy)

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki EDISION dla Naziemnej Telewizji...

139 zł Więcej...

Antena Olympia BX 1000+LTE Combo V/H

Nowoczesna antena szerokopasmowa BX 1000+ Olympia Combo. Zaprojektowana do w...

125 zł Więcej...