reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Platforma Home3 dodała rosyjski TV Centr Int.

dodano: 2021-10-08 18:06
autor: RO | źródło: satkurier.pl

TV Centr International (TVCi) Rosyjski kanał TV Centr International został wprowadzony do bałtyckiej platformy satelitarnej Home3, dystrybuowanej z satelity Astra 4A (4,8°E). Niegdyś był to kanał niekodowany (FTA) na pozycji 4,8°E dla całej Europy, a teraz stanowi część płatnej oferty dla Litwy, Łotwy i Estonii. Kanał jest szyfrowany w systemie VideoGuard.

bite.lt/home3
Home3


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Do zakończenia transmisji FTA przez TV Centr International na Astra 4A (4,8°E) doszło w lutym 2018 roku. Darmowa dystrybucja została wtedy przeniesiona na satelitę Astra 5B (31,5°E), tp. 19 (12,070 GHz, pol. H, SR: 30000, FEC: 3/4; DVB-S2/8PSK).

Aktualnie TV Centr International powrócił na satelitę Astra 4A (4,8°E) dzięki umowie z innym operatorem, którym jest bałtycka grupa telekomunikacyjna BITĖ Group. Kanał w platformie Home3 stał się częścią najtańszego pakietu, np. na Litwie jest oferowany w pakiecie Pradinis za cenę 12,99 euro miesięcznie. Oferta obejmuje 26 najpopularniejszych stacji telewizyjnych, w tym również takie marki, jak FOX, TV 1000, Viasat Explore, National Geographic HD czy Disney Channel. TV Centr Int. jest czwartym kanałem w języku rosyjskim, obok STS Baltic, Mir i RTVi.

TV Centr International to projekt ponadregionalnego nadawcy TV Centr z Moskwy. Kanał jest transmitowany z kilku satelitów, dzięki którym dociera do widzów w krajach bałtyckich i WNP, we Wschodniej i Zachodniej Europie, na Bliskim Wschodzie, a także w USA i Kanadzie. Oferta TVCi składa się z programów informacyjnych i analitycznych, dziecięcych i muzycznych, popularnonaukowych i publicystycznych, rozrywkowych i sportowych. Kanał emituje też seriale i filmy z okresu radzieckiego, a także produkcje współczesne.

BITĖ Group jest wiodącą grupą telekomunikacyjną i medialną na Litwie, Łotwie i w Estonii. Grupa oferuje usługi mobilne, medialne, stacjonarne usługi szerokopasmowe, a także płatną telewizję. Założona w 2005 r. składa się z BITĖ Lietuva, BITE Latvija, TV3 Group, Baltcom LV i innych spółek zależnych. Grupa jest kontrolowana przez Providence Equity Partners LLC, amerykańską firmę inwestycyjną typu private equity, skupiającą się na inwestycjach w media, komunikację, edukację i informacje. Siedziba BITĖ Group znajduje się w Wilnie na Litwie.

Parametry techniczne:
Astra 4A (4,8°E)
tp. B12 (11,938 GHz, pol. V, SR: 27500, FEC: 5/6; DVB-S2 / 8PSK)

ID: TVCi
PID V: 5521 (MPEG-4 / SD)
PID A: 5522 (aac, rus)
PID PCR: 5521
SID: 10555
PID PMT: 5520
Kodowanie: VideoGuard


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Platformy - świat


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Przyrząd do zarabiania kabli (CaP)

mini obcinaczka do kabli koncentrycznych

20 zł Więcej...

Odbiornik PULSe 4K Mini

PULSe 4K Mini - najnowszy odbiornik Ultra HD od słowackiej...

509 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 299 zł Więcej...