reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Interaktywna zabawa w kanale Nickelodeon

dodano: 2021-10-11 02:57
autor: Łukasz Knapik | źródło: ViacomCBS

Nickelodeon „Niebezpieczny Oddział” Na antenę kanału Nickelodeon powrócił interaktywny format „Nickelodeon Master”. Tym razem widzowie mogą dołączyć do wspólnej zabawy podczas maratonu amerykańskiego serialu „Niebezpieczny Oddział” („Danger Force”). Aby wziąć udział w grze należy pobrać aplikację „Nickelodeon Master” i oglądać przygody bohaterów tego serialu od poniedziałku do piątku między godz. 17:50 a 19:40. Podczas oglądania programu widzowie, za pomocą aplikacji, mogą odpowiadać na pytania, które pojawią się na ekranie telewizora. Uczestnicy zabawy mają 60 sekund aby udzielić poprawnej odpowiedzi.

Nickelodeon „Niebezpieczny Oddział”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Co więcej, w poniedziałek, 11 października br. ruszy konkurs. Każdego dnia w konkursie zostanie wyłoniony jeden uczestnik, który zbierze najwięcej poprawnych odpowiedzi. Dla wszystkich zwycięzców Nickelodeon przygotował nagrody. - Sprawdźmy, kto jest nowym „Mistrzem Nickelodeon”. Do zobaczenia na Nicku - zaprasza nadawca.

Maraton „Niebezpiecznego Oddziału” z „Nickelodeon Master” trwa od poniedziałku do piątku (od 4 do 15 października br.) w godzinach 17:50-19:40.

Akcji towarzyszy kampania promocyjna, której kreację stworzył wewnętrzny dział Digital ViacomCBS. Działania w mediach społecznościowych Nickelodeon Polska (Instagram i Facebook) objęły kampanię płatną i kampanię z influencerami (więcej tutaj).

„Niebezpieczny Oddział” - emisja od poniedziałku do piątku o godz. 17:50 w kanale Nickelodeon.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Aplikacje mobilne


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 3-4/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 3-4/2022

12 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 HEVC DI-WAY 2020 Mini

Mini odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki DI-WAY z trybem hotelowym...

99 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO rev.2 HEVC

Vu+ ZERO rev.2 - najnowszy odbiornik Vu+ na Linuksie z...

429 zł Więcej...