reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Tatuśkowie” w kanałach Polsat i Super Polsat

dodano: 2021-10-11 04:54 | aktualizacja: 2021-10-11 09:06
autor: Łukasz Knapik | źródło: Polsat/satkurier.pl

Super Polsat „Tatuśkowie” W poniedziałek, 11 października br. o godz. 20:30 w kanale Super Polsat, a w kolejnych dniach w telewizji Polsat, wyemitowany zostanie premierowo 1. odcinek polskiego serialu „Tatuśkowie”, którego producentem jest Polot Media (dawniej pod nazwą Tako Media). W obsadzie pojawią się Olga Szomańska, Barbara Wypych, Anna Karczmarczyk, Katarzyna Ucherska, Joanna Moro, Monika Pikuła, Piotr Stramowski, Bartłomiej Kasprzykowski, Kacper Kuszewski, Marcin Rogacewicz i Philippe Tłokiński. 1. sezon serialu składa się z 40 odcinków.

Super Polsat „Tatuśkowie”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
„Tatuśkowie”

„Tatuśkowie” to opowieść o czterech o współczesnych trzydziestolatkach, którzy - ze zmiennym powodzeniem i nie bez komicznych potknięć - mierzą się z wyzwaniami ojcostwa. W role tytułowych bohaterów wcielają się Bartłomiej Kasprzykowski, Kacper Kuszewski, Marcin Rogacewicz i Philippe Tłokiński.

Ojcostwo to wyzwanie

Tatuśkowie na pierwszy rzut oka różnią się od siebie. Pracują w różnych zawodach, każdy z nich żyje według swoich zasad i mają całkowicie odmienne temperamenty. Jednak łączy ich wspólne doświadczenie dojrzałych trzydziestolatków, którzy muszą zmierzyć się z ojcostwem. Dzięki temu, że bohaterowie charakterologicznie są tak bardzo do siebie niepodobni, to ich zachowanie i wybory ukazują pełne spektrum spraw, a czasem wręcz zabawnych szaleństw związanych z byciem tatusiem.

Kim są bohaterowie serialu „Tatuśkowie”?

Aleks (w tej roli Marcin Rogacewicz) to przebojowy prawnik, przystojniak i podrywacz, który musi pożegnać się z rozrywkowym życiem, gdy dowiaduje się, że ma kilkuletniego synka. Władysław (Bartłomiej Kasprzykowski) to zabawny choleryk, mąż i ojciec trzech synów, prowadzi osiedlową pizzerię. Cezary (Kacper Kuszewski) to zapracowany pantoflarz, balansuje pomiędzy byłą żoną i dwiema córkami a nową, młodszą partnerką i nowo narodzonym synkiem. Tomasz (Philippe Tłokiński) to romantyczny i nieśmiały weterynarz z prowincji, który po śmierci żony przeprowadził się z córką do miasta i ciągle wpada w nowe tarapaty.

Silne i barwne kobiety

Czwórce głównych bohaterów towarzyszą ich dzieci mające własne zdanie na temat swoich tatuśków, i to za sprawą dzieciaków życie Aleksa, Władysława, Cezarego i Tomasza zacznie się zmieniać. Równie ważne są żony, partnerki i byłe małżonki. Kobiety w świecie tatuśków to silne i barwne osobowości i w żadnym wypadku nie ustępują pola panom.

Nieustannie nowe relacje

Jak czytamy w opisie, losy czwórki bohaterów i ich bliskich są ze sobą połączone, a wydarzenia i intrygi sprawiają, że nieustannie tworzą się między nimi nowe relacje. „Tatuśkowie” to także opowieść o budowaniu męskiej przyjaźni, co jak się okazuje wymaga równie solidnego zaangażowania jak wychowanie dzieci.

Miłość potrafi sprawić niespodziankę

Jak zapowiada nadawca, „Tatuśkowie” łączą w sobie brawurowy humor, autentyzm postaci i historie, które mogą przydarzyć się każdemu z nas. Siłą tej opowieści jest trafnie ujęte życie współczesnych trzydziestolatków, z ich wyborami, pokusami, radzeniem sobie w poważnych, ale też i bardzo śmiesznych sytuacjach. Oczywiście najważniejszym elementem jest miłość, bo to ona definiuje naszych bohaterów w relacjach z ich bliskimi. A jak wiadomo, miłość potrafi sprawić niejedną niespodziankę.

Pierwszy sezon serialu składa się z 40 odcinków. Producentem serialu jest firma Polot Media (dawniej pod nazwą Tako Media - więcej tutaj).

Odcinek 1.
 
Niewinnie zapowiadające się wydarzenie obfituje w wiele niespodzianek. Los niespodziewanie łączy czterech mężczyzn, a każdy z nich jest z innego świata. Co jeszcze wydarzyło się w pierwszym odcinku serialu „Tatuśkowie” zatytułowanym „Przedstawienie w przedszkolu”? Tomasz, Władysław, Cezary i Aleks spotykają się w przedszkolu, gdzie mają wystąpić przebrani za owoce i warzywa. Władysław to zabawny choleryk, ojciec trójki chłopców i właściciel miejscowej pizzerii, który nie docenia swojej żony. Cezary to pantoflarz, balansujący między byłą żoną i dwiema córkami a młodą partnerką, która spodziewa się dziecka. Tomasz jest weterynarzem i właśnie przeprowadził się z Podkarpacia. Niedawno zmarła mu żona, a on zajmuje się wychowaniem 5-letniej córki. Aleks to uwodziciel i gwiazda miejscowej palestry, który nagle dowiaduje się, że ma kilkuletniego synka.

Aleks, Cezary, Władysław i Tomasz na pierwszy rzut oka różnią się od siebie. Pracują w różnych zawodach, każdy z nich żyje według swoich zasad i mają całkowicie odmienne temperamenty. Jednak łączy ich wspólne doświadczenie dojrzałych trzydziestolatków, którzy muszą zmierzyć się z ojcostwem.

Aleks (Marcin Rogacewicz) jest prawnikiem, doktorem prawa, który prowadzi własną kancelarię. Przebojowy, błyskotliwy i zabójczo przystojny. Zawsze świetnie ubrany. Podrywacz i kobieciarz. Cezary (Kacper Kuszewski) to ałkiem przystojny facet, ale nie epatujący pewnością siebie. Rozwiódł się z Teresą, z którą ma dwie córki. Teraz jest bardzo zakochany w Paulinie. Zachowuje się przy niej jak pantoflarz. Władysław (Bartłomiej Kasprzykowski) to typowy facet dobiegający czterdziestki. Ubrany bez ekstrawagancji. Widać, że ceni sobie męski styl. Prowadzi pizzerię Monicca. Jest facetem, który lubi pokazywać, że ma konserwatywny stosunek do życia. Tomasz (Philippe Tłokiński) to doktor weterynarii. Przeprowadził się z córką z Podkarpacia z gór do miasta. Tomasz zostaje sąsiadem Władysława i jego rodziny. Jest nieśmiałym romantykiem, zachwyca się przyrodą i zdrowym stylem życia.
 
Katarzyna Ucherska w serialu „Tatuśkowie”, foto: Cyfrowy Polsat
Katarzyna Ucherska w serialu „Tatuśkowie”, foto: Cyfrowy Polsat
Monika Pikuła w serialu „Tatuśkowie”, foto: Cyfrowy Polsat
Monika Pikuła w serialu „Tatuśkowie”, foto: Cyfrowy Polsat
Monika Pikuła w serialu „Tatuśkowie”, foto: Cyfrowy Polsat
Monika Pikuła w serialu „Tatuśkowie”, foto: Cyfrowy Polsat
Joanna Moro w serialu „Tatuśkowie”, foto: Cyfrowy Polsat
Joanna Moro w serialu „Tatuśkowie”, foto: Cyfrowy Polsat
Barbara Wypych w serialu „Tatuśkowie”, foto: Cyfrowy Polsat
Barbara Wypych w serialu „Tatuśkowie”, foto: Cyfrowy Polsat
Anna Karczmarczyk w serialu „Tatuśkowie”, foto: Cyfrowy Polsat
Anna Karczmarczyk w serialu „Tatuśkowie”, foto: Cyfrowy Polsat
Philippe Tłokiński i Anna Karczmarczyk w serialu „Tatuśkowie”, foto: Cyfrowy Polsat
Philippe Tłokiński i Anna Karczmarczyk w serialu „Tatuśkowie”, foto: Cyfrowy Polsat
Bartłomiej Kasprzykowski, Kacper Kuszewski i Marcin Rogacewicz w serialu „Tatuśkowie”, foto: Cyfrowy Polsat
Bartłomiej Kasprzykowski, Kacper Kuszewski i Marcin Rogacewicz w serialu „Tatuśkowie”, foto: Cyfrowy Polsat


„Tatuśkowie” - sezon 1., emisja od poniedziałku do czwartku (od 11 października 2021 roku) o godz. 20:30 w kanale Super Polsat. Serial ten będą mogli również oglądać widzowie telewizji Polsat.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier abonament za 2022 rok

Roczna prenumerata magazynu SAT KURIER w 2022 r. z wysyłką...

109 zł Więcej...

Antena TELE System PF85 grafit

Włoska, stalowa antena podświetlana PF85 znanej firmy TELE System, z...

159 zł Więcej...

Mini PC Android Openbox AND-95

OPENBOX AND-95 to urządzenie - player 4K, który działa na...

189 zł Więcej...