reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Lego Masters” od 5 listopada na antenie TVN [wideo]

dodano: 2021-10-12 12:32
autor: Jerzy Kruczek | źródło: TVN Grupa Discovery

Lego Masters TVN Miliony klocków Lego, dwoje jurorów, jeden prowadzący i sześć par uczestników. Tak przedstawia się sprawdzony pomysł na wyjątkowy program rozrywkowy dla całej rodziny. Drugi sezon „Lego Masters” od piątku, 5 listopada na antenie TVN.

Marcin Prokop, fot. TVN Grupa Discovery
Lego Masters 2 Marcin Prokop TVN Grupa Discovery


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
„Lego Masters” to nie tylko rywalizacja o wygraną. To szansa, by swoją pasją do tworzenia zarazić miliony widzów w całej Polsce. Uczestnicy show w każdym odcinku staną przed nowym wyzwaniem, przekraczając granice własnej wyobraźni.

W drugim sezonie nie zabraknie niespodzianek. Do jury dołączy Kamil Bednarek! Wspólnie z Olą Mirecką będą oceniać dokonania uczestników. Która para zaimponuje im umiejętnościami technicznymi i pomysłami na konstrukcje z najpopularniejszych klocków na świecie? Stawka jest wysoka. Nagrodą główną w programie jest tytuł mistrza Lego, 100 tys. zł oraz zestawy klocków o wartości 10 tys. zł.

W sześciu odcinkach pary uczestników otrzymają zadania, od wykonania których będzie zależało przejście do kolejnego etapu rywalizacji. Jedynym ograniczeniem dla ich wyobraźni będzie czas. Która para najlepiej wcieli się w role architektów i budowniczych? To będzie prawdziwy test ich umiejętności, ale przede wszystkim fantastyczna przygoda i doskonała zabawa.

Na koniec widzowie będą mogli poczuć niesamowitą atmosferę podczas dodatkowego odcinka świątecznego, pełnego wyjątkowych niespodzianek.

Premiera „Lego Masters” w piątek, 5 listopada o godz. 20:00 na antenie TVN.Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Modulator cyfrowy DVB-T HD Edision Lite

Modulator cyfrowy DVB-T/MPEG-4 HD Edision. Pozwala na konwersję sygnału video...

549 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.0 4K Light 3,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

39 zł Więcej...

Antena sat kempingowa 60 cm z przyssawką

stalowa antena 60 cm przenośna na przyssawkę.

179 zł Więcej...