reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„The Good Doctor” w kanale Polsat Seriale

dodano: 2021-10-13 00:55
autor: Łukasz Knapik | źródło: Grupa Polsat Plus/satkurier.pl

AXN White „The Good Doctor” grafika animacja rysunek bajka W środę, 13 października br. o godz. 21:00 w kanale Polsat Seriale wyemitowane zostaną premierowo odcinki 1. i 2. sezonu 1. amerykańskiego serialu „The Good Doctor”, którego producentami są Sony Pictures Television i ABC Studios. W obsadzie znaleźli się Antonia Thomas, Tamlyn Tomita, Christina Chang, Fiona Gubelmann, Paige Spara, Beau Garrett, Nicholas Gonzalez, Hill Harper, Richard Schiff, Will Yun Lee, Chuku Modu i Freddie Highmore. Inne odcinki tego serialu mogą obecnie oglądać widzowie stacji AXN, AXN White i Polsat Cafe.

AXN White „The Good Doctor” grafika animacja rysunek bajka


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Głównym bohaterem serialu „The Good Doctor” jest młody chirurg z zespołem sawanta, który zostaje przyjęty do pracy na oddział chirurgii w prestiżowym szpitalu. Czy osoba, która nie potrafi nawiązywać kontaktów z ludźmi, może rzeczywiście ratować im życie? Czy człowiek, u którego zdiagnozowano autyzm, może być chirurgiem, wybitnym specjalistą w swojej dziedzinie medycyny? Twórcami tego serialu są David Shore (pomysłodawca i producent serialu „Dr House”) i Daniel Dae Kim (gwiazda seriali „Lost” i „Hawaii Five-O”, producent telewizyjny).

Doktor Shaun Murphy (w tej roli Freddie Highmore), młody autystyczny chirurg, przenosi się ze spokojnego wiejskiego życia w stanie Wyoming do wielkiego miasta w Kalifornii, by ukończyć studia medyczne i dołączyć jako rezydent do zespołu chirurgicznego prestiżowego szpitala Świętego Bonawentury w San Jose. W mgnieniu oka dokonuje w swoim umyśle symulacji, niczym komputer najnowszej generacji. Ma doskonałą pamięć mechaniczną i potrafi raz przeczytaną informację zapamiętać na zawsze. Ale mimo ponadprzeciętnych zdolności nie radzi sobie w życiu codziennym. Ten upośledzony geniusz jest samotny, bo nie potrafi zbliżyć się do ludzi. Jedyną osobą, która go wspiera, jest jego mentor, doktor Aaron Glassman (Richard Schiff) - prezes zarządu szpitala Świętego Bonawentury w San Jose. Kwestionuje on uprzedzenia władz tej placówki i personelu, i siłą osobistej perswazji doprowadza do zatrudnienia dr Murphy’ego na tamtejszym oddziale chirurgicznym. Shaun będzie musiał pracować ciężej niż kiedykolwiek wcześniej, poruszając się z trudem w nowym środowisku i nawiązując relacje międzyludzkie na przekór swoim ograniczeniom, aby udowodnić swoim nowym koleżankom i kolegom, że jego niezwykły dar medyczny ratuje życie. Doktor Murphy polega na swoich doskonałych umiejętnościach. Czy to wystarczy, by obalić sceptycyzm innych chirurgów i pacjentów? 

Jako doktor Shaun Murphy występuje w tym serialu Freddie Highmore - nominowany za tę kreację do nagrody „Złotego Globa” i wielu innych wyróżnień. Partnerują mu: Antonia Thomas jako doktor Claire Browne - jego koleżanka, podobnie jak on rezydentka, ale w przeciwieństwie do Shauna ona zawsze kieruje się empatią; Nicholas Gonzalez jako jego bezpośredni szef, doktor Neil Melendez - chirurg nadzorujący rezydentów chirurgii w szpitalu Świętego Bonawentury, perfekcjonista z sercem; Hill Harper jako doktor Marcus Andrews - chirurg plastyczny i członek rady nadzorczej tego szpitala, jeszcze lekarz czy już polityk; Richard Schiff jako doktor Aaron Glassman; Tamplyn Tomita jako Allegra Aoki - przewodnicząca i wiceprezeska fundacji, która finansuje i kontroluje ten szpital; Christina Chag jako doktor Audrey Lim - chirurg urazowy, silna kobieta w świecie zdominowanym przez mężczyzn; Fiona Gubelmann jako doktor Morgan Reznick - rezydentka internistyczna, osoba arogancka i skłonna do rywalizacji; Will Yuan Lee jako doktor Alex Park - były policjant, który po 15 latach służby zdecydował się zostać lekarzem, ma cyniczną osobowość, ponieważ widział w ludziach to, co najgorsze; Paige Spara jako Lea Dilallo - sąsiadka Shauna, wkrótce potem jego przyjaciółka i w przyszłości być może ktoś więcej dla mężczyzny, który nie wierzy w miłość i nie umie zbliżyć się do kobiety. 

Jednym z najbardziej znanych i popularnych sawantów w historii był Amerykanin Kim Peek. Nazywany „chodzącą encyklopedią”, bo wystarczyło, aby raz przeczytał jakąkolwiek informację i zapamiętywał ją dokładnie i na zawsze. Jego życie stało się kanwą oscarowego filmu „Rain Man” z 1988 roku, w którym w postać wybitnego upośledzonego wcielił się Dustin Hoffman. 

„The Good Doctor” to amerykański dramat medyczny, oparty na południowokoreańskiej serii telewizyjnej z 2013 roku pod tym samym tytułem. Aktor Daniel Dae Kim (gwiazda seriali: „Lost” i „Hawaii Five-O”) kupił prawa dla swojej firmy produkcyjnej i usiłował zainteresować tym projektem swoją macierzystą sieć telewizyjną - CBS. Bez efektu. Ponieważ jednak czuł się głęboko emocjonalnie związany z tym projektem, to, niczym bohater tego serialu, z uporem i wytrwałością dążył do jego realizacji. Wierzył w sukces i w końcu zawarł umowę z Sony. Wspólnie z tym potentatem na amerykańskim rynku telewizyjnym zatrudnili Davida Shore’a, twórcę serialu „Dr House”, by zajął się rozwojem amerykańskiej wersji „The Good Doctor” (więcej tutaj).

„The Good Doctor” - sezon 1., opisy postaci:

Shaun Murphy, którego gra Freddie Highmore - to autystyczny rezydent chirurgii. Jego zdolności sawantyczne obejmują niemal fotograficzną pamięć i zdolność do odnotowywania drobnych szczegółów i zmian. Jego zatrudnienie wywołało podzielone opinie wśród zarządu szpitala Świętego Bonawentury w San Jose. W retrospekcjach z jego wczesnej młodości w tej roli występuje Graham Verchere. Już jako dziecko Freddie Highmore pokazał, że ma wielki talent aktorski i przyszłość w świecie filmu. Nagrodzono go „Empire Award” dla najbardziej obiecującego debiutanta. Highmore jest też dwukrotnie nominowany do nagrody „SAG” („Screen Actors Guild Awards”) i dwukrotnie otrzymał nagrodę krytyków filmowych dla najlepszego młodego aktora. Sławę zdobył jako kilkuletni Peter w nominowanym do „Oscara”, „Marzycielu”. Partnerująca mu w tym filmie, Kate Winslet opisała Freddiego jako po prostu najlepszego młodego aktora, jakiego kiedykolwiek widziała. Johnny Depp był pod tak wielkim wrażeniem, że nalegał, aby Highmore ponownie wystąpił u jego boku i to życzenie spełniło się na planie filmu Tima Burtona Charlie i fabryka czekolady. Potem Highmore zagrał z powodzeniem w filmie „Dobry rok” Ridley’a Scotta, którego akcja rozgrywała się w Prowansji. Następna rola - już pierwszoplanowa - w baśniowym widowisku „Artur i Minimki” Luca Bessona pozwoliła mu opanować biegle język francuski. Po powrocie do Ameryki Highmore wcielił się w postać Augusta Rusha, głównego bohatera w nominowanym do „Oscara” dramacie, „Cudowne dziecko”, u boku Robina Williamsa, a także zagrał podwójnie - braci bliźniaków w filmie Paramountu „Kroniki Spiderwick”. Potem wystąpił w filmie „Toast”, u boku Helen Bonham Carter jako jego filmowej matki. Powrócił do Nowego Jorku, aby towarzyszyć Emmie Roberts w „The Art Of Getting By”. W tym okresie zagrał jeszcze kilka innych interesujących ról filmowych, ale przede wszystkim Freddie poświęcił się nauce. Studiował języki: arabski i hiszpański, i ukończył z podwójną pierwszą lokatą studia na Uniwersytecie w Cambridge. W 2016 roku Highmore zakończył pracę na planie piątego i ostatniego sezonu serialu „Bates Motel” - tworzył w nim ikoniczną postać Normana Batesa, za którą otrzymał nagrodę „People’s Choice Award” dla najlepszego aktora. Na planie tej produkcji mógł sprawdzić się jako scenarzysta i zadebiutował jako reżyser. W 2017 roku rozpoczął swoją aktorską przygodę z serialem „The Good Doctor”.    

Claire Browne, którą gra Antonia Thomas, to najbliższa koleżanka Shauna, podobnie jak on rezydentka, ale w przeciwieństwie do niego ona zawsze kieruje się empatią. Jej dojrzałość emocjonalna objawia się szczególnie w kontaktach z doktorem Murphy’m, jest zazwyczaj bardzo cierpliwa i wyrozumiała. Trudne dzieciństwo ukształtowało jej osobowość i sprawiło, że poświęca się całkowicie ratowaniu ludzi. Dobro pacjenta jest dla niej najważniejsze, przez co popada w konflikt z przełożonymi. Jej życie prywatne również jest skomplikowane. Gdy ją poznajemy w serialu „The Good Doctor”, jej partnerem jest rezydent, doktor Jared Kalu. Ale czy to prawdziwa miłość i czy to temu chirurgowi mądra i piękna Claire odda swoje serce? Antonia Thomas gra obecnie w serialu obyczajowym „The Good Doctor”. Ale to nie jedyny dramat telewizyjny w jej karierze. Aktualnie wciela się też w postać Evie w serialu Netflixa „Lovesick”. Ale prawdopodobnie najbardziej znana jest z roli Alishy Bailey w kultowym dramacie sci-fi „Misfits”. Thomas wystąpiła też w kilku brytyjskich serialach telewizyjnych. Były to produkcje BBC - „Muszkieterowie”, „Fleming”, u boku Dominica Coopera, i „The Deep”, w którym partnerowała Jamesowi Nesbittowi i Minnie Driver. Na dużym ekranie Thomas po raz pierwszy zaznaczyła swoją obecność dzięki wiodącej, porywającej kreacji w musicalu „Sunshine on Leith”, za którą otrzymała nominację do nagrody „Empire Awards 2014”. Pojawiła się też w kilku ważnych niezależnych produkcjach filmowych, wśród których przede wszystkim należy wymienić „Survivor” Jamesa McTeigue’a, z udziałem Mili Jovovich, Pierce’a Brosnana i Angeli Bassett. 

Neil Melendez, którego gra Nicholas Gonzalez, to bezpośredni szef Shauna - chirurg nadzorujący rezydentów chirurgii w szpitalu Świętego Bonawentury. Jest perfekcjonistą. Jest przy tym szalenie ambitny i marzy o kierowaniu oddziałem chirurgicznym. Nie toleruje, gdy jego podwładni wykazują się inicjatywą. Za wszelką niesubordynację wyrzuca z pracy. Ale nawet on musi w końcu uznać, że Shaun, pomimo wszelkich jego ułomności, jest pełnoprawnym członkiem drużyny. A gdy raz Neil przekona się o tym, jak wartościowym lekarzem jest dr Murphy, będzie go odtąd bronił i otwarcie doceniał, chociaż każde uznanie innego chirurga przychodzi mu z trudem. Gdy go poznajemy, jego życie prywatne jest idealne. Młoda, piękna, inteligentna i bardzo bogata narzeczona wydaje się wymarzoną partnerką dla takiego mężczyzny jak on. Ale czy ten związek ma przyszłość, jeśli tylko Neil pragnie założyć rodzinę? I czy można znaleźć prawdziwą miłość, jeśli tak jak doktor Melendez całe życie spędza się w pracy? Nicholas Gonzalez urodził się w San Antonio, w Teksasie. Uczęszczał tam do katolickiej szkoły średniej. Odnosił sukcesy sportowe - był biegaczem i zdobył nawet mistrzostwo stanu. Po ukończeniu tej szkoły w 1994 roku i odrzuceniu prezydenckiej nominacji do West Point, Nicholas Gonzalez podjął studia w zakresie języka angielskiego na Uniwersytecie Stanforda w Kalifornii. Jego zainteresowanie literaturą i miłość do poezji i historii zawiodły go na Uniwersytet Oksfordzki w Anglii, gdzie studiował przez dwa semestry. Pracę magisterską pisał w Trinity College w Dublinie i poświecił ją „Ulissesowi” Jamesa Joyce’a. Z aktorstwem zetknął się po raz pierwszy w studenckim teatrze jeszcze w Stanfordzie. Potem związał się z ruchem teatralnym w San Francisco. Występuje w repertuarze klasycznym i współczesnym. - Jestem szczęśliwy, kiedy jestem na scenie - deklaruje Nicholas Gonzalez. Nicholas jest z pochodzenia Meksykaninem. Oprócz aktorstwa jego życiowe pasje to: gra w golfa, gry wideo (zajął 2. miejsce w World Poker Tour Celebrity Invitational w 2009 roku). Udziela się też charytatywnie, walczy o prawa zwierząt. Od 2007 roku był związany z Reginą King. W 2016 roku poślubił swoją wieloletnią dziewczynę, Kelsey Crane, która również jest aktorką i razem wystąpili w serialu „The Good Doctor”.  

Marcus Andrews, którego gra Hill Harper, to znakomity chirurg plastyczny i członek rady nadzorczej szpitala Świętego Bonawentury w San Jose. W pierwszym sezonie serialu „The Good Doctor” jest szefem chirurgii i często ma odmienne zdanie niż doktor Glassman - prezes tego szpitala. W drugim sezonie po dramatycznych wydarzeniach przejmuje jego stanowisko, ale nie potrafi pożegnać się z poprzednią funkcją i zbyt często bezpośrednio ingeruje w pracę chirurgów. On i jego żona tworzą udane małżeństwo. Do szczęścia brakuje im tylko potomstwa. Wcześniej oboje woleli poświęcić się karierze niż mieć dzieci. Ale czy teraz nie jest już za późno na zakładanie rodziny? Hill Harper jest wielokrotnie nagradzanym aktorem, autorem bestsellerów i filantropem. W naszym kraju najlepiej znamy go z roli w serialu „CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku”. Wystąpił też w serialu „Homeland”. Można go również zobaczyć w filmowej biografii Tupaca Shakura - „All Eyez on Me”. Jest autorem czterech bestsellerów na liście „New Yor Timesa” i otrzymał siedem nagród „NAACP Image” za swoje pisarstwo i aktorstwo. Założył fundację Manifest Your Destiny, która zajmuje się wspieraniem młodzieży poprzez programy stypendialne. Ukończył z nagrodą Harvard Law School oraz otrzymał tytuły honoris causa kilku innych amerykańskich uczelni. Obecnie jest członkiem President’s Cancer Panel, powołanym przez prezydenta Stanów Zjednoczonych Ameryki Baracka Obamę w 2011 roku. Harper podróżuje po całym świecie jako mówca motywacyjny, poruszając tematy związane z aktualnymi sprawami, istotne dla szerokiego grona odbiorców. W 2014 roku magazyn „People” uznał go za jednego z „Najseksowniejszych żyjących mężczyzn”.  

Aaron Glassman, którego gra Richard Schiff, to neurochirurg i prezes zarządu szpitala Świętego Bonawentury w San Jose. Kwestionuje on sceptycyzm i uprzedzenia władz tej placówki i personelu, i siłą osobistej perswazji doprowadza do zatrudnienia doktora Murphy’ego na tamtejszym oddziale chirurgicznym. Mentor i dobry przyjaciel Shauna od jego 14. roku życia. Zaopiekował się chłopcem, gdy ten - po tragicznej śmierci nastoletniego brata, jego jedynego opiekuna - został sam. Pomógł mu podjąć studia medyczne i wspiera Shauna współcześnie. Ale ich wzajemne relacje bywają burzliwe, bo doktor Glassman często zachowuje się jak nadopiekuńczy ojciec, czego jego młodszy przyjaciel nigdy nie zaakceptuje. Gdy Aaron ciężko zachoruje, wtedy to Shaun będzie się nim opiekował. Richard Schiff ma za sobą długą karierę w filmie, telewizji i teatrze. Wychowany w Nowym Jorku już w bardzo młodym wieku z pasją zajął się aktorstwem, potem też reżyserią teatralną. Rola w serialu „The Good Doctor” wydaje się ukoronowaniem jego wieloletniej kariery i zbiera on za nią doskonałe recenzje. W przeszłości zagrał w wielu serialach, wśród nich w takim jak „Prezydencki poker”. Wcielił się w tej produkcji telewizyjnej w postać Toby’ego Zieglera, dyrektora do spraw komunikacji Białego Domu, i otrzymał „Emmy” w 2000 roku, a ogółem był trzykrotnie nominowany do tej telewizyjnej nagrody. Ostatnio zagrał szefa Dona Cheadle’a w serialu „House of Lies”. Z kolei w serialu „Projekt Manhattan” jest tajemniczym panem Fisherem, którego zadaniem jest odnalezienie komunistycznych szpiegów. Natomiast w serialu „The Affair” gra wysoko postawionego adwokata. Jeśli chodzi o filmy fabularne, to Schiff również ma ich wiele (ponad 60) w swoim dorobku aktorskim. Wybrane to: „Clemency” (z Alfre Woodard), „Vandal” (historii młodego lidera legendarnej grupy graffiti z Miami), kino niezależne „Safe Spaces” oraz dwa przebojowe widowiska science-fiction - „Man of Steel” i „Zaginiony świat: Park Jurajski”. 

Audrey Lim, którą gra Christina Chang, jest lekarzem prowadzącym na izbie przyjęć szpitala Świętego Bonawentury w San Jose. To znakomity chirurg urazowy, silna kobieta w świecie zdominowanym przez mężczyzn. Audrey odpowiada za ostry dyżur i rezydentów chirurgii, a później zostaje szefem chirurgii. Jest rozwódką, bo zawsze życie zawodowe było dla niej ważniejsze od prywatnego. Miłość spotka w pracy i straci, bo wybierze karierę. Christina Chang ma na swoim koncie wiele ról w serialach, ale prawdziwą międzynarodową popularność zawdzięcza „The Good Doctor”. Chang urodziła się i wychowała w Tajpej, na Tajwanie. Jej ojciec jest w połowie Chińczykiem i Filipińczykiem, matka - Amerykanką. W wieku 17 lat Christina Chang przeniosła się do Stanów Zjednoczonych Ameryki, by studiować teatr i film w rodzinnym stanie matki - Kansas. Później uczyła się aktorstwa w Seattle. Uzyskała tytuł magistra sztuk pięknych na University of Washington w Seattle. Potem zadebiutowała w teatrze off-Broadwayowskim. Następnie rozpoczęła karierę w telewizji i wystąpiła gościnnie w takich serialacgh, jak: „Gotowe na wszystko”, „24 godziny” oraz „Nashville”. Ponadto zagrała w kilku filmach fabularnych: „Random Hearts”, „28 dni”, „Deadline” i „Girls Club”. Inną pasją Chang jest praca z dziećmi - podąża śladami swojej matki, która była doradcą szkolnym. Aktorka mówi w języku chińskim mandaryńskim i w serialu „The Good Doctor” daje popis swoich językowych umiejętności.

Morgan Reznick, którą gra Fiona Gubelmann, to rezydentka internistyczna. Od pierwszej chwili w szpitalu Świętego Bonawentury w San Jose daje się poznać jako osoba arogancka. Doskonale wie, że nie wszyscy rezydenci otrzymają szansę pracy na oddziale chirurgicznym tej prestiżowej placówki medycznej i nie nawet nie kryje, że rywalizuje z Claire, ponieważ mają przeciwne osobowości i etykę pracy. Wydaje się zimna jak głaz, ale potrafi zaskoczyć, okazując serce. Fiona Gubelmann jest w Stanach Zjednoczonych najbardziej znana jako odtwórczyni głównej roli kobiecej u boku Elijaha Wooda w serialu „Wilfred”. Ma na swoim koncie wiele zarówno komediowych, jak i dramatycznych występów gościnnych w produkcjach telewizyjnych („Mad Men”, „Współczesna rodzina”, „Jess i chłopaki”, „Castle” i „Parenthood”). Zagrała główne role kobiece w trzech filmach studia Hallmark: „Christmas Next Door”, w którym partnerował jej Jesse Metcalfe, „Royally Ever After” oraz w „Tulips in Spring”, który to występ przyniósł jej największy sukces. W przeciwieństwie do większości członków obsady serialu „The Good Doctor”, Fiona Gubelmann pochodzi z Kalifornii - urodziła się na południu tego stanu, w San Diego, a następnie przeniosła się do Los Angeles, gdzie studiowała teatrologię na UCLA. Podczas studiów na tej uczelni poznała swojego męża, aktora i pisarza Alexa Weeda.    

Alex Park, którego gra Will Yun Lee, to były policjant, który po 15 latach służby zdecydował się zostać lekarzem. Ma cyniczną osobowość, ponieważ widział w ludziach to, co najgorsze. Alex ma nastoletniego syna, Kellana, z którym ma utrudniony kontakt, bo chłopak woli mieszkać z matką w innym mieście. Doktor Park chciałby odbudować swoje relacje rodzinne, które zerwał z powodu stresu w poprzedniej pracy. Alex kocha swoją byłą żonę i zrobi wszystko, by odzyskać jej miłość. Czy Mia odwzajemnia jego uczucia i ich związek ma przyszłość? W realnym życiu - Will Yun Lee, czyli aktor grający doktora Parka, i Jennifer Birminghm, czyli jego serialowa żona, Mia Wuellner, są małżeństwem i mają jedno dziecko. Will Yun Lee, zanim dołączył do głównej obsady „The Good Doctor”, stworzył kreację w innym serialu - „Falling Water”. To dramat - misterium, który skupia się na trzech nieznajomych, którzy po ustaleniu, że śnią fragmenty tego samego snu, zdali sobie sprawę, że przyszłość świata leży w ich rękach. Ostatnio Lee wystąpił jako Takeshi Kovacs w oryginalnej produkcji Netflixa - „Altered Carbon”, u boku Joela Kinnamana. Oparty na cyberpunkowej powieści noir o tym samym tytule, autorstwa Richarda K. Morgana, serial rozgrywa się w dalekiej przyszłości. Oto inne współczesne produkcje telewizyjne z jego udziałem: jako Sang Min w serialu „Hawaii Five-O, Kwon” w serialu Cinemax „Strike Back”, gdzie partnerował Michelle Yeoh, i pan Gus w ostatnim sezonie serialu HBO „Czysta krew”. Will Yun Lee pojawił się u boku Dwayne’a Johnsona „The Rocka” w takich filmach kinowych, jak „Rampage: Dzika furia” oraz „San Andreas”. W wielu filmach stworzył role drugoplanowe: Timothy’ego Cressa w „Agentce”, z Melissą McCarthy w roli pierwszoplanowej, Harady w „Wolverine”, u boku Hugh Jackmana, Kapitana Cho w „Red Dawn”, u boku Chrisa Hemswortha i Josha Hutchersona, Marka w „Pamięci absolutnej”, u boku Colina Farrella. Will Yun Lee walczy w Taekwondo, podążając śladami swojego ojca, który jest arcymistrzem tej sztuki walki. Dzięki sportowemu stypendium Will Yun Lee studiował nauki polityczne i ukończył Uniwersytet Kalifornijski w Berkley. W listopadzie 2007 roku został wyróżniony przez magazyn „People” jako jeden z 15 „Najseksowniejszych żyjących mężczyzn”.

Lea Dilallo, którą gra Paige Spara, jest sąsiadką Shauna - mieszka w apartamencie numer 34. Ta zwariowana dziewczyna pasjonuje się motoryzacją i grami wideo. Poznaje Shauna, gdy przychodzi do niego, by pożyczyć baterie. Wkrótce potem zostaje jego przyjaciółką. Ona daje mu pierwszy pocałunek i potem opuszcza go. Gdy równie  niespodziewanie wraca, też zachowuje się wobec głównego bohatera okrutnie. Czy ich związek ma przyszłość? Paige Spara jest najbardziej znana z roli sąsiadki doktora Murphy’ego. Wcześniej zagrała w serialu „Kevin from Work” oraz filmie „Wszyscy moi mężczyźni”, którego gwiazdami byli Reese Witherspoon i Michael Sheen.
    
„The Good Doctor” - sezon 1., w kolejnych odcinkach:

Odcinek 1.: „Pilot - Burnt Food”
emisja: w środę, 13 października br. o 21:00

Głównym bohaterem serialu „The Good Doctor” jest młody chirurg z zespołem sawanta, który zostaje przyjęty do pracy na oddział chirurgii w prestiżowym szpitalu. Czy osoba, która nie potrafi nawiązywać kontaktów z ludźmi, może rzeczywiście ratować im życie? Czy człowiek, u którego zdiagnozowano autyzm, może być chirurgiem, wybitnym specjalistą w swojej dziedzinie medycyny? Nieświadomy gorących dyskusji wokół swojego zatrudnienia, doktor Shaun Murphy przybywa do San Jose w Kalifornii, aby zostać najnowszym rezydentem chirurgii w szpitalu Św. Bonawentury. Opuszczając lotnisko Shaun widzi ośmioletniego chłopca, uderzonego przez spadające ogromne szkło. Szklana tafla przecięła mu żyłę szyjną. Zdając sobie sprawę, że lekarz, który zatrzymał się, by go leczyć, popełnił potencjalnie śmiertelny błąd, Shaun rusza na pomoc. Ale kiedy zauważa również subtelne oznaki innego zagrażającego życiu stanu, zbiera narzędzia potrzebne do przeprowadzenia prowizorycznej operacji, zanim odwiezie chłopca na ostry dyżur do Świętego Bonawentury. Następnie ten upośledzony geniusz usiłuje przekazać tutejszym lekarzom swoją diagnozę, ale nie zostaje zrozumiany - nawet przez rezydentkę chirurgii, doktor Claire Browne, która jako jedyna zwraca na niego uwagę. Szef rezydentów chirurgii, doktor Neil Melendez rozpoczyna operację ratującą życie ośmioletniego pacjenta i pojawiają się poważne komplikacje. Tymczasem doktor Aaron Glassman - prezes zarządu tego szpitala, siłą osobistej perswazji doprowadza do zatrudnienia doktora Murphy’ego na tamtejszym oddziale chirurgicznym, pomimo stanowczego sprzeciwu szefa chirurgii, doktora Marcusa Andrewsa. Shaun będzie musiał pracować ciężej niż kiedykolwiek wcześniej, poruszając się z trudem w nowym środowisku i nawiązując relacje międzyludzkie na przekór swoim ograniczeniom, aby udowodnić swoim nowym koleżankom i kolegom, że jego niezwykły dar medyczny ratuje życie. „The Good Doctor” to produkcja Sony Pictures Television i ABC Studios. Twórcami tego amerykańskiego serialu medycznego są: Daniel Dae Kim (gwiazda seriali „Lost” i „Hawaii Five-O”) i David Shore, wcześniej pomysłodawca i producent serialu „Dr House”. 

Odcinek 2.: „Mount Rushmore”
emisja: w środę, 13 października br. o 22:00

Doktor Shaun Murphy za bezceremonialne i niezręczne zachowanie przy łóżku chorego trafia na celownik szefa rezydentów - doktora Neila Melendeza, i ten przydziela mu najbardziej niewdzięczne zajęcia na chirurgii, które zazwyczaj dostają wszyscy nowi lekarze na oddziale. Ale kiedy doktor Melendez dowiaduje się, że Shaun zamawia drogie badania do pozornie rutynowych przypadków - w tym rezonans magnetyczny dla dziesięcioletniej dziewczynki z bólem brzucha - ponownie wpada w gniew i zleca pielęgniarce, aby nadzorowała tego młodego chirurga. Sam tymczasem z dwójką innych rezydentów - asystują mu: doktor Claire Browne i doktor Jared Kalu - przygotowuje się do usunięcia guza nowotworowego. Jednak szybko okazuje się, że ta operacja jest niemożliwa do przeprowadzenia, bo na pewno ich pacjentka umrze. Shaun podpowiada, jak jednak można uratować tę kobietę. Ale najbardziej zaskakuje wszystkich, gdy przybywa w środku nocy do domu dziewczynki z bólem brzucha, by ostrzec jej rodziców, że ona jest już krytycznie chora.

Odcinek 3.: „Oliver”
emisja: w środę, 20 października br. o 21:00

Po wypadku drogowym ze skutkiem śmiertelnym, do którego doszło po drugiej stronie zatoki w Berkeley, pojawia się możliwość transplantacji wątroby dla pacjenta w szpitalu Świętego Bonawentury w San Jose. Para rezydentów - Shaun i Claire, zostają wysłani śmigłowcem, aby pobrali organ. Niestety, zła pogoda uniemożliwia im powrót w ten sam sposób. Mają tylko kilka godzin czasu i muszą improwizować w drodze powrotnej, aby zachować wątrobę zdatną do przeszczepu. Tymczasem doktor Melendez odkrywa, że pacjent, który miał dostać ten narząd, naruszył procedury. To był tylko łyk szampana, aby uczcić ukończenie studiów przez jego córkę. Ale kiedy personel szpitala spiera się, czy powinien on zostać zdjęty z listy do przeszczepu, niespodziewane krwawienie ujawnia, że pozostały temu mężczyźnie tylko trzy miesiące życia. Tymczasem doktor Andrews operuje jednego z największych darczyńców ich szpitala. Zabieg wydawał się rutynowy, ale w trakcie pojawią się poważne komplikacje. Doktor Andrews musi zapomnieć o swojej dumie i prosić doktora Melendeza o pomoc w uratowaniu tego człowieka i jego darowizny. 
 
Odcinek 4.: „Pipes”
emisja: w środę, 20 października br. o 22:00

Shaun z trudem odnajduje się w nowym domu i spóźnia się do pracy, co wyjątkowo irytuje jego szefa, doktora Melendeza. Tego dnia zespół chirurgów ze szpitala Świętego Bonawentury staje przed wyjątkowo trudnym wyzwaniem. Zgłosiła się do nich 36-letnia kobieta w ciąży, której dziecku zagraża guz. Doktor Melendez jest znakomitym chirurgiem, ale nie chce podjąć się zadania usunięcia guza ze względu na ryzyko zakrzepów krwi. Jego zdaniem, tylko przerwanie ciąży ocali jej życie. Shaun sugeruje inne, nowatorskie rozwiązanie. Ale czy doktor Melendez podejmie ryzyko, aby uratować matkę i jej nienarodzone dziecko, stawiając szpital w niebezpieczeństwie prawnym. Tego dnia na ostry dyżur zgłasza się też nastoletnia aktorka porno z powodu zapalenia gruczołu płciowego. Shaun i Claire leczą ją i odkrywają, że jest ona o wiele bardziej chora, niż mogłoby się wydawać. Rozwiązaniem jest operacja, która na zawsze ją okaleczy. Shaun obmyśla inny, mniej inwazyjny plan naprawy. 

Odcinek 5.: „Point Three Percent”
emisja: w środę, 27 października br. o 21:00

Podczas gdy doktor Melendez i dwoje jego rezydentów - Claire i Jared, leczą starszego mężczyznę, który został przyjęty do szpitala z powodu wstrząsu anafilaktycznego, Shaun zwraca swoją uwagę na dwunastolatka, który trafił na ostry dyżur ze złamaną ręką i który jest niesamowicie podobny do jego tragicznie zmarłego brata, Steve’a. Słuchając opowieści chłopca o jego wypadku, Shaun zauważa jego subtelne mimowolne ruchy gałek ocznych, co prowadzi go do odkrycia u tego pacjenta guza mózgu. Rodzice tego nastolatka potwierdzają tę ponurą diagnozę - pozostał mu mniej niż rok życia. Oboje są przekonani, że ich dziecko nie wie o swoim stanie i chcą, aby tak pozostało do końca. Shaun nie może milczeć i nie potrafi pogodzić się z tą stratą. Jest pewny, że w przeszłości błędnie zdiagnozowano jego pacjenta. A jeśli to tylko płonne nadzieje i sprawi rodzinie jeszcze więcej bólu? Tymczasem alergia u starszego pacjenta ujawnia wieloletni rozdźwięk z jego dorosłym synem. Ale wszyscy są w jeszcze większym szoku, gdy wychodzi na jaw, co spowodowało tę reakcję alergiczną.    

Odcinek 6.: „Not Fake”
emisja: w środę, 27 października br. o 22:00

Na swoim pierwszym nocnym dyżurze Shaun i inni rezydenci trafiają w sam środek wielkiego chaosu, gdy na izbę przyjęć szpitala Świętego Bonawentury trafiają ofiary katastrofy autobusu, przewożącego gości weselnych. Claire zostaje przydzielona do kobiety, która została przebita świecznikiem. Shaun walczy z nadmiarem bodźców i tamuje potężne krwawienie z nogi mężczyzny za pomocą prostego urządzenia, własnej konstrukcji. Temu ciężko rannemu pacjentowi grozi amputacja zmiażdżonej kończyny. A co jeszcze bardziej szokujące, to niedoszły pan młody. Gdy doktor Melendez przekazuje te koszmarne wieści jego rodzicom i oni je z bólem, ale akceptują, Claire wpada na genialny pomysł, by z użyciem drukarki laserowej stworzyć nową kość udową do przeszczepu i ocalić nogę. Niedoszła panna młoda nalega, by przeprowadzono nowatorską operację, i nie zamierza ustąpić. Natomiast Jared obmyśla eksperymentalny przeszczep skóry, by ratować pacjentkę, która została dotkliwie poparzona i oszpecona. Claire musi w środku nocy wrócić na miejsce tego potwornego wypadku, bo okazuje się, że ratownicy nie zabrali wszystkich ofiar. Czy nie jest za późno?  

Odcinek 7.: „22 Steps”
emisja: w środę, 3 listopada br. o 21:00

Shaun spostrzega na izbie przyjęć, że nastoletni pacjent walczy z psychiatrą, który próbuje podać mu lek przeciwpsychotyczny, żeby mógł być leczony z powodu urazu głowy. Uświadamia sobie, że ten chłopak jest autystyczny i wkracza, by go uspokoić i zszyć mu ranę na głowie. Gdy rodzice tego siedemnastolatka zamierzają zabrać go do domu, Shaun znajduje dowody na infekcję jelitową i nalega, żeby zgodzili się na jego dalsze leczenie. Niestety, ten pacjent nie może poddać się procedurom i badanie okazuje się o wiele trudniejsze, niż nawet Shaun podejrzewał, ale jego diagnoza wkrótce zostaje potwierdzona w inny sposób. Pilnie potrzebna jest operacja, bo życie tego młodego człowieka jest zagrożone. Doktor Melendez staje przed wyzwaniem, gdy rodzice autystycznego pacjenta nie zgadzają się, by Shaun operował ich syna. Tymczasem Jared stara się przekonać umierającego starszego mężczyznę do przyjęcia ratującego życie rozrusznika serca.  

Odcinek 8.: „Apple”
emisja: w środę, 3 listopada br. o 22:00

Podczas robienia zakupów w lokalnym sklepie spożywczym w drodze do szpitala, Shaun staje twarzą w twarz z uzależnionym od narkotyków, uzbrojonym w broń palną, bandytą i nie spełnia jego poleceń, co może się skończyć tragicznie dla rezydenta chirurgii. Napastnik zostaje unieszkodliwiony przez innego świadka tego napadu kijem baseballowym, ale nie powstrzymuje go to przed oddaniem strzału, który trafia młodą klientkę. Shaun jest wciąż w szoku - także, dlatego że nie rozumie czemu wszyscy z przyjacielem postrzelonej dziewczyny na czele jego obwiniają o tę ciężką ranę. Gdy na domiar złego, złoczyńca ze sklepu okazuje się też rasistą, Claire wyraźnie unika udzielenia mu pomocy, co dostrzega jej przełożona, doktor Lim i odsuwa ją od pracy na ostrym dyżurze. Z kolei doktor Melendez nalega, by Shaun wziął wolne, aby poradzić sobie z traumą po strzelaninie. 

Odcinek 9.: „Intangibles”
emisja: w środę, 10 listopada br. o 21:00

Licząc na pozyskanie nowych darczyńców, Allegra Aoki organizuje akcję promocyjną szpitala Świętego Bonawentury i wybiera przypadek ciężko chorego, ale fotogenicznego kilkuletniego Kongijczyka na darmową operację serca. Doktor Melendez argumentuje, że nie mogą pomóc temu chłopcu, bo on jest zbyt chory, ale wszyscy wokół nalegają na jej przeprowadzenie. Shaun, z właściwą sobie bezpośredniością, podpowiada rozwiązanie, które może ocalić tego małego pacjenta. Szef rezydentów i jego najbardziej niesubordynowany podwładny łączą siły. Tymczasem Claire wyrusza na poszukiwania zaginionej w tajemniczych okolicznościach próbki pobranej od pewnej celebrytki. Doktor Andrews upiera się, że biopsja została przeprowadzona zgodnie z procedurami i winą za błąd obarcza laboratorium. Jeśli ten fragment tkanki nie odnajdzie się, wizerunek szpitala ucierpi. Ale przede wszystkim szkoda pacjentki, bo jeśli ta młoda matka nie jest chora na raka, to zostanie niepotrzebnie okaleczona na resztę życia. 

Odcinek 10.: „Sacrifice”
emisja: w środę, 10 listopada br. o 22:00

Do szpitala trafia zawodowy sportowiec. Odniósł kontuzję, typową dla profesjonalnego gracza tej dyscypliny sportu. Wydaje się, że potrzebny będzie jedynie rutynowy zabieg. Ale Shaun dostrzega coś niepokojącego. Podejrzewa, że doktor Melendez przeoczył o wiele poważniejszy problem zdrowotny tego pacjenta, ale nikt nie chce go słuchać. Doktor Glassman - prezes zarządu szpitala - interweniuje i raz jeszcze pomaga swojemu podopiecznemu. Ale czy na pewno tego potrzebuje Shaun? I czy doktor Murphy nie powinien zacząć sam o siebie walczyć? Natomiast Claire staje w obliczu molestowania seksualnego przez szanowanego lekarza. Doktor Greg Coyle zachowuje się wobec niej nagannie podczas wspólnej operacji nogi. Zamiast zgłosić to przełożonym, rezydentka zwierza się swojemu partnerowi i Jared staje w jej obronie, co dla niego kończy się fatalnie.     

Odcinek 11.: „Islands, Part One”
emisja: w środę, 17 listopada br. o 21:00

Shaun ukrywa się w mieszkaniu Lei, by uniknąć rozmowy z Glassmanem. Zwierza się przyjaciółce, że praca w San Jose okazała się dla niego zbyt stresująca i zamierza wrócić do swojego wiejskiego domu. Lea nie chce, by podjął on zbyt pochopnie życiową decyzję, więc zabiera go na niezapowiedzianą wycieczkę za miasto jej odziedziczonym po dziadku, klasycznym autem. To będzie niezapomniana eskapada dla nich obojga. Tymczasem w szpitalu Świętego Bonawentury w San Jose ten dzień może przejść do historii, bo Melendez i Claire podejmują się dokonać ryzykownej operacji rozdzielenia osiemnastoletnich bliźniaczek syjamskich. To ogromne wyzwanie i pojawiają się komplikacje. Niezbędny będzie przeszczep organów. Jared walczy, by zostać przywrócony do pracy na chirurgii, którą utracił za atak na doktora Coyle’a, gdy stanął w obronie Claire.   

Odcinek 12.: „Islands, Part Two”
emisja: w środę, 17 listopada br. o 22:00

Wszystko wskazywało na to, że operacja rozdzielenia osiemnastoletnich bliźniaczek syjamskich powiodła się. Ale podczas gdy Jenny szybko wychodzi ze śpiączki, jej siostra Katie nadal jest nieprzytomna. Shaun wraca z podróży z Leą i ogłasza, że rezygnuje z pracy w tym szpitalu, bo zamierza przenieść się do Pensylwanii. Glassman z bólem serca, ale zgadza się, by jego podopieczny odjechał ze swoją nową przyjaciółką. Tymczasem stan jednej z operowanych sióstr gwałtownie pogarsza się. Ich matka musi podjąć decyzję na wagę życia jednej z córek - mózg jednej z nich jest niedotleniony, natomiast druga pilnie potrzebuje przeszczepu serca. Tymczasem Jessica dowiaduje się, że prawnik Jareda wnosi sprawę, że został on zwolniony z powodu dyskryminacji rasowej. Jak zareaguje Andrews, który jako szef chirurgii osobiście zwolnił tego rezydenta a obaj są Afro-Amerykanami? 

Odcinek 13.: „Seven Reasons”
emisja: w środę, 24 listopada br. o 21:00

Na ostry dyżur trafia dziewczyna o arabskich rysach twarzy z poparzoną ręką. Shaun niechętnie się nią zajmuje, ponieważ uważa, że jej przypadek nie jest wystarczająco interesujący. Ale rezydenci nie mogą odmówić przyjęcia zlecenia, więc zaczyna on szczegółowo badać ten przypadek i zauważa pewne nieścisłości w opowieści tej pechowej kucharki. Początkowo obwinia swojego przełożonego o popełnienie błędu podczas badania. Ale powstrzymuje się z oficjalnym oskarżeniem doktora Melendeza, gdy odkrywa dowód na powiązania tej młodej Arabki z terrorystami. Podczas gdy Shaun podejrzewa, że poparzenia płuc pacjentki zostały spowodowane przez chemikalia używane do produkcji bomb, Claire kwestionuje motywy, jakimi kieruje się kobieta, odmawiając zgody na operację ratującą życie jej męża.

Odcinek 14.: „She”
emisja: w środę, 27 listopada br. o 22:00

Doktor Lim i doktor Melendez zakładają się o to, czyj zespół lekarzy zostanie wyżej oceniony za opiekę nad dwoma pacjentami z bólem brzucha. Oboje mają rywalizację we krwi i konkurują w wyścigu o stanowisko szefa chirurgii. Wraz z Jaredem Shaun dołącza do zespołu Lim. Zajmują się przypadkiem 12-letniej  dziewczynki, którą babcia przywiozła na izbę przyjęć. Lim i jej zespół odkrywają, że ich nastoletnia pacjentka jest transgenderowa i brała leki blokujące dojrzewanie, które spowodowały fatalne w skutkach konsekwencje. Gdy Shaun zmaga się ze zrozumieniem, co oznacza bycie trans, Melendez i jego drużyna, czyli Claire i nowa rezydentka na oddziale chirurgicznym, doktor Morgan Reznick, walczą o życie samotnego ojca kilkuletnich bliźniaków, który nadużywał w domu leków przeciwbólowych, by leczyć pęknięty wyrostek robaczkowy, co uczyniło go podatnym na śmiertelną, odporną na antybiotyki, infekcję.

Odcinek 15.: „Heartfelt”
emisja: w środę, 1 grudnia br. o 21:00

Podczas gdy personel przygotowuje się do corocznej zbiórki pieniędzy na rzecz szpitala, Lim, Shaun i Morgan pracują razem, gdy pomóc 14-letniej dziewczynce, która urodziła się z sercem poza klatką piersiową. Teraz, gdy jej żebra są już wystarczająco duże, nastolatka oczekuje z niecierpliwością na operację umieszczenia pulsującego narządu w środku. Ale tomografia komputerowa wykazuje, że nadal między jej żebrami jest za mało miejsca na jej serce. Tymczasem 12-letni chłopiec pilnie potrzebuje przeszczepu wątroby. Odsiadujący karę wieloletniego więzienia, rosyjski morderca zgłasza się na ochotnika na dawcę, by odpokutować dawne winy. Nowy chirurg w tym szpitalu, który w przeszłości był policjantem - doktor Park nie wierzy w szlachetne pobudki tego kryminalisty. Jest pewien, że ten skazaniec chce skorzystać z operacji, by uciec. Kiedy chłopiec, oczekujący na przeszczep, dowiaduje się o złej przeszłości swojego dawcy, kategorycznie odmawia przeszczepu. Ale tego, co się wkrótce wydarzy w szpitalu, nikt nie przewidział.    

Odcinek 16.: „Pain”
emisja: w środę, 1 grudnia br. o 22:00

Kiedy sparaliżowany mężczyzna przybywa do szpitala Świętego Bonawentury, skarżąc się na ból w plecach, nikt nie jest bardziej zaskoczony niż doktor Melendez, bo podejrzewa, że jego pacjent może zacząć chodzić. Przed laty leczył go z powodu urazu rdzenia kręgowego, który sparaliżował go od klatki piersiowej w dół. Skanowanie ujawnia obecność dużej torbieli, ale zraniony kiedyś odcinek kręgosłupa wydaje się być wyleczony. Kiedy kolejny skan ujawnia, że torbiel jest przyczepiona do pnia mózgu pacjenta, doktor Melendez już nie chce jej usuwać, radzi pozostawić ją nienaruszoną i wszczepić inhibitor nerwów, aby poradzić sobie z bólem. Teraz, kiedy wie, że usunięcie tego guza może przywrócić mu zdolność chodzenia, mężczyzna nalega na operację, nawet jeśli może go ona zabić. Jego żona uważa, że nie warto ryzykować. Panicznie boi się o życie ukochanego męża. Tymczasem doktor Andrews musi cofnąć efekty chirurgii estetycznej sprzed kilku lat, bo coś poszło nie tak i i teraz trzeba ratować życie kobiety. Ale pacjentka nie zgadza się na operację, bo te implanty przywróciły jej młodzieńczy wygląd i uratowały jej małżeństwo.

Odcinek 17.: „Smile”
emisja: w środę, 8 grudnia br. o 21:00

Podczas gdy Claire, Morgan i doktor Melendez leczą pacjentkę z infekcji pooperacyjnej, Shaun dołącza do doktor Park i doktor Andrews, którzy przygotowują 15-latkę do operacji zespołu Moebiusa - paraliżu, który uniemożliwia jej okazywanie jakichkolwiek emocji na twarzy. Dr Andrews jest znakomitym chirurgiem plastycznym i jest przekonany, że może przeszczepić mięśnie z uda tej dziewczyny do jej twarzy. Wtedy Shaun zaskakuje wszystkich, bo ogłasza, że to grozi jej śmiercią. Bynajmniej nie z tego powodu wkrótce potem nastolatka stanowczo odmawia poddania się tej operacji. Doktor Andrews domyśla się, że jej zmiana decyzji wynika raczej z obawy o ojca, który ją samotnie wychowuje i płaci za wszystko sam, bo nie mają ubezpieczenia, a nigdy nie byli zamożni. Doktor Andrews z lekarza zmienia się w polityka i negocjuje z ubezpieczycielem pokrycie wszystkich kosztów tej ryzykownej, ale też nowatorskiej operacji, by jego pacjentka mogła uśmiechnąć się po raz pierwszy w życiu. Tymczasem doktor Melendez, Morgan i Claire odkrywają, że ich podopieczna nigdy nie brała antybiotyków, zapisanych na recepcie. To oszustka, posługującą się skradzioną kartą ubezpieczenia zdrowotnego. I to bynajmniej nie koniec, a dopiero początek niesamowitej historii kryminalnej.

Odcinek 18.: „More”
emisja: w środę, 8 grudnia br. o 22:00

Pijany osiemnastolatek zostaje przywieziony na ostry dyżur z poważnym złamaniem kostki. Doktor Melendez jest zajęty jej naprawą, kiedy tętno chłopaka nagle zaczyna wzrastać. Doktor Park, który w przeszłości był gliniarzem, rozpoczyna prywatne śledztwo i udaje mu się wydobyć z przyjaciela tego pacjenta zeznanie, że padł on ofiarą okrutnego rytuału w bractwie, który polegał na zjedzeniu proszku do prania. Teraz doktor Melendez i jego rezydenci muszą jak najszybciej naprawić owrzodzone jelito tej ofiary makabrycznych studenckich żartów. Niestety, stan tego pacjenta nadal pogarsza się. Podczas analizowania możliwych przyczyn takiego kryzysu, Morgan przypomina sobie, że podczas jego operacji Shaun wydawał się rozkojarzony. Niestety, to prawda. Rozproszony przez niepokojące wiadomości o swoim mentorze i jedynym przyjacielu, Glassmanie, Shaun popełnił błąd, który może zakończyć jego karierę chirurga.
 
Fiona Gubelmann w serialu „The Good Doctor”, foto: Jeff Weddell/American Broadcasting Companies, Inc./Disney Enterprises, Inc./Sony Pictures Television Inc.
Fiona Gubelmann w serialu „The Good Doctor”, foto: Jeff Weddell/American Broadcasting Companies, Inc./Disney Enterprises, Inc./Sony Pictures Television Inc.
Beau Garrett w serialu, foto: Jeff Weddell/American Broadcasting Companies, Inc./Disney Enterprises, Inc./Sony Pictures Television Inc.
Beau Garrett w serialu, foto: Jeff Weddell/American Broadcasting Companies, Inc./Disney Enterprises, Inc./Sony Pictures Television Inc.
Beau Garrett w serialu, foto: Jeff Weddell/American Broadcasting Companies, Inc./Disney Enterprises, Inc./Sony Pictures Television Inc.
Beau Garrett w serialu, foto: Jeff Weddell/American Broadcasting Companies, Inc./Disney Enterprises, Inc./Sony Pictures Television Inc.
Beau Garrett w serialu „The Good Doctor”, foto: Eike Schroter/American Broadcasting Companies, Inc./Disney Enterprises, Inc./Sony Pictures Television Inc.
Beau Garrett w serialu „The Good Doctor”, foto: Eike Schroter/American Broadcasting Companies, Inc./Disney Enterprises, Inc./Sony Pictures Television Inc.
Freddie Highmore w serialu „The Good Doctor”, foto: Jack Rowand/American Broadcasting Companies, Inc./Disney Enterprises, Inc./Sony Pictures Television Inc.
Freddie Highmore w serialu „The Good Doctor”, foto: Jack Rowand/American Broadcasting Companies, Inc./Disney Enterprises, Inc./Sony Pictures Television Inc.


„The Good Doctor” - sezon 1., emisja w środy (od 13 października 2021 roku) o godz. 21:00 w kanale Polsat Seriale. Inne odcinki tego serialu mogą obecnie oglądać widzowie stacji AXN, AXN White i Polsat Cafe.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics BOX Q

Homatics BOX Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

319 zł Więcej...

SAT Kurier - 5-6/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 5-6/2022

12 zł Więcej...

Odbiornik Opticum T-BOX DVB-T2 H.265 HEVC HbbTV

Najnowszy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 i obsługą HbbTV marki Opticum...

289 zł Więcej...