reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Hiszpański serial „Miłość w czasach wojny” w TVP2

dodano: 2021-10-13 12:35 | aktualizacja: 2021-10-15 16:45
autor: Jerzy Kruczek | źródło: TVP

Miłość w czasach wojny Atresmedia W poniedziałek, 18 października br. TVP2 zaprasza na nowy serial „Miłość w czasach wojny” (Tiempos de guerra), którego fabuła jest osadzona w realiach wojny o Republikę Rifu w latach dwudziestych ubiegłego wieku. Hiszpańska produkcja emitowana będzie w paśmie wieczornym, od poniedziałku do czwartku o godz. 21:55. Pierwszy odcinek zostanie wyemitowany wyjątkowo o godz. 21:40.

Atresmedia
Miłość w czasach wojny Atresmedia


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Hiszpania toczy zacięte walki z oddziałami buntowników w swoich koloniach w Afryce Północnej. Tymczasem w Madrycie, księżna Carmen Angoloti wraz z grupą kobiet z wyższych sfer po przeszkoleniu medycznym tworzy Korpus Dam. Kobiety udają się do Rifu udzielać pomocy rannym żołnierzom. Podstępem dołącza do nich Julia, która chce odnaleźć brata Pedra i narzeczonego Andresa walczących w hiszpańskiej armii. W przeciwieństwie do pozostałych kobiet dziewczyna nie jest pielęgniarką.

Korpus Dam po dotarciu do Melilli otwiera szpital Czerwonego Krzyża. Trafia tam przystojny lekarz kapitan Fidel Calderón, który przywozi do szpitala grupę rannych żołnierzy i przeprowadza operację ratującą życie jednego z nich. Jego działania doprowadzają do kłótni pomiędzy księżną Carmen i pułkownikiem Marquezem, szefem Wojskowej Służby Medycznej. Okazuje się też, że wśród rannych jest brat Julii.

Serial zachwyca pięknymi ujęciami, dbałością o szczegóły scenograficzne i kostiumowe. W obsadzie znaleźli się znani i lubiani hiszpańscy aktorzy m.in. Amaia Salamanca, Álex García, Alicia Borrachero, Verónica Sánchez Calderón, Álex Gadea.

„Miłość w czasach wojny”, TVP2, od poniedziałku do czwartku o godz. 21:55 (pierwszy odcinek 18 października, wyjątkowo o 21:40).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik SatLink WS-6933 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem PWR,...

239 zł Więcej...

SAT Kurier - 7-8/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 7-8/2022

12 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 2,5m

Najnowszy kabel HDMI o długości 2,5m w wersji v2.1 dla...

65 zł Więcej...