reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Smerfy” z polskim dubbingiem będą dostępne w FilmBox+

dodano: 2021-10-14 14:07
autor: Anita Kaźmierska | źródło: SPI International/satkurier.pl

Smerfy IMPS & LAFIG Belgium SPI/FilmBox zawarł umowę z IMPS & LAFIG Belgium dotyczącą praw VOD do klasycznego serialu animowanego „Smerfy”. Kreskówka będzie dostępna dla widzów korzystających z usług internetowych należących do SPI, z dubbingiem w językach: polskim, angielskim, holenderskim i tureckim.

IMPS & LAFIG Belgium
Smerfy IMPS & LAFIG Belgium


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Globalna firma medialna SPI International nabyła od IMPS & LAFIG Belgium prawa do cyfrowej dystrybucji serialu telewizyjnego „Smerfy” (1981-1990) oraz pełnometrażowego filmu „Smerfowy flet” (1976).

Umowa daje SPI prawa do cyfrowej dystrybucji w modelach na życzenie AVOD (bezpłatnie, z reklamami) i SVOD (subskrypcja) na całym świecie w ramach posiadanych lub obsługiwanych przez siebie internetowych usług, takich jak FilmBox+ i Film1 oraz Filmstream z reklamami. Klasyczna seria będzie dostępna na życzenie z dubbingiem w językach: polskim, angielskim, holenderskim i tureckim.
 

- „Smerfy” to kultowa i rozpoznawalna na całym świecie marka, która od dziesięcioleci pozytywnie wpływa na ludzkie życie. Jesteśmy bardzo podekscytowani tym, że możemy zapoznać nowe pokolenie widzów z magicznym światem Smerfów i zainspirować tych, którzy dorastali z ukochanym serialem, aby częściej dbali o swoje wewnętrzne dziecko - powiedziała Revi Benshoshan, Director of Acquisitions, SPI International.

- Nowa umowa dystrybucyjna z SPI/FilmBox to fantastyczna wiadomość. Bardzo się cieszę, że tak wielu rodziców będzie mogło dzielić się miłością do Smerfów ze swoimi dziećmi, oglądając ten wspaniały serial razem – powiedziała Véronique Culliford, President, IMPS/Lafig i córka Peyo, twórcy Smerfów.

Serial „Smerfy” obejmuje 9 sezonów z 258 odcinkami. Po raz pierwszy kreskówka zagościła na polskich ekranach w listopadzie 1987 roku na antenie TVP1.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Modulator cyfrowy DVB-T HD Edision Lite

Modulator cyfrowy DVB-T/MPEG-4 HD Edision. Pozwala na konwersję sygnału video...

549 zł Więcej...

Odbiornik Linux AX 4K Multibox Combo

AX 4K Multibox Combo - najnowszy odbiornik Ultra HD od...

449 zł Więcej...

Miernik SatLink WS-6933 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem PWR,...

339 zł Więcej...