reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Azja w listopadzie w Polsat Viasat Nature

dodano: 2021-10-14 23:57
autor: Łukasz Knapik | źródło: Viasat World

Polsat Viasat Nature HD W listopadzie br. kanał telewizyjny Polsat Viasat Nature poleca swoim widzom szczególnie takie programy jak „Dziki tabun” i „Nieznane Indie”, a w ramach pasma „Małpi tydzień” takie produkcje jak „Małpie królestwo w Chinach” i „Królestwo makaków niedźwiedzich”.

Polsat Viasat Nature


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Listopad 2021 roku w ofercie kanału Polsat Viasat Nature:

„Dziki tabun” („Breaking Wild”)
emisja: od soboty, 6 listopada br. o 19:00

Seria ukazująca działania zespołu rdzennych mieszkańców Ameryki, potomków osadników i doświadczonych treserów koni, którzy wspólnie próbują uratować wspaniałe stado dzikich mustangów. W dolinie Nemiah - dziewiczej dziczy na zachodnim wybrzeżu Kanady - żyje nieuchwytne, majestatyczne stado dzikich koni. Zwierzęta żyły tu od wieków, ale ostatnio wzrost ich populacji powoduje, że muszą walczyć między sobą o przetrwanie. Elitarna grupa kowbojów wspólnie z rdzennymi mieszkańcami tych terenów z plemienia Xeni Gwet'in podejmuje wyzwanie przywrócenia populacji do zrównoważonego poziomu. - Chodzi o plan schwytania i wytresowania części najlepszych koni z Nemiah, które następnie zostaną wysłane za granicę lub będą pracować na terenie doliny. Zapraszamy na szaloną jazdę, która wymaga odwagi, nerwów ze stali i zamiłowania do pościgów - zapowiada nadawca.

„Nieznane Indie” („Hidden India”)
emisja: od niedzieli, 7 listopada br. o 15:00

Seria celebruje różnorodność i piękno subkontynentu indyjskiego, od dachu świata na północy poprzez wielkie rzeki i pustynie w jego sercu aż po lasy deszczowe na południu. To kraina, w której świat przyrody splata się z życiem ludzi, miejsce, gdzie można zobaczyć zwierzęta niewystępujące nigdzie indziej, a dzika natura wciąż jest silna. Od Parku Narodowego Doliny Kwiatów w zachodnich Himalajach i młodych żółwi wylęgających się na wschodnim wybrzeżu po nosorożce indyjskie i lwy w Parku Narodowym Gir. Indie to niepowtarzalne widoki i dźwięki zapewniające niezrównane doświadczenie życia dzikiej przyrody.

„Małpi tydzień”:
emisja: codziennie (od 22 listopada br.) około 20:00
Pasmo „Małpi tydzień” będzie emitowane od poniedziałku do piątku, od 22 do 26 listopada br. około godziny 20:00. Na naszej planecie żyje ponad 300 gatunków małp, a połowa z nich jest zagrożona wyginięciem: od małp Starego Świata, żyjących w Afryce i Azji, po małpy Nowego Świata z Ameryki Środkowej i Ameryki Południowej. Małpy to jedne z najpopularniejszych i najbardziej lubianych stworzeń na naszej planecie. - Zapraszamy na tydzień programów poświęconych małpom wszystkich kształtów i rozmiarów. Zobaczymy między innymi premiery programów o dwóch najrzadszych, najbardziej zagrożonych i najbardziej fascynujących gatunkach: „Królestwo makaków niedźwiedzich” oraz „Małpie królestwo w Chinach” - ten drugi dokument ukazuje życie lutungów jasnogłowych - zachęca nadawca.

„Małpi tydzień”:
„Małpie królestwo w Chinach” („China's Secret Monkey Kingdom”)
emisja: w poniedziałek, 22 listopada br. o 20:00

Wspaniałe krasowe wzgórza Chin są ostatnim schronieniem dla jednego z najbardziej zagrożonych naczelnych na świecie - lutunga jasnogłowego. Na wolności pozostało zaledwie około 1000 osobników tego gatunku. Dokument ukazuje z bliska życie społeczne tych niezwykłych zwierząt zamieszkujących niemal pionowe ściany skalne o wysokości 400 metrów. W spektakularnym otoczeniu Rezerwatu Przyrody Chongzuo dwie wielkie kamienne twierdze zajęte są przez dwie starożytne małpie rodziny; jeden przywódca kontroluje bogactwo zasobów chronionych przez fortecę wapiennych klifów, drugi sprawuje władzę nad największą grupą lutungów na świecie. Który z nich wyjdzie zwycięsko z rywalizacji?

„Małpi tydzień”:
„Królestwo makaków niedźwiedzich” („The Kingdom of the Stump-Tailed Macaques”)
emisja: we wtorek, 23 listopada br. o 19:55

Kręcony przez dwa lata dokument ukazuje codzienne życie grupy 60 makaków niedźwiedzich, które znalazły schronienie na odległym szczycie górskim w południowej Tajlandii. Widzowie śledzić będą losy trzech głównych grup rodzinnych, z których jedna jest prowadzona przez Bello - potężnego przywódcę rządzącego twardą ręką.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

539 zł Więcej...

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5520) EVOBOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

219 zł Więcej...

Kabel HDMI biały płaski 2.1 8K UHD 3,0m

Płaski, biały kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1...

79 zł Więcej...