reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Premierowe sezony w listopadzie w Cartoon Network

dodano: 2021-10-15 05:51
autor: Łukasz Knapik | źródło: WarnerMedia

Cartoon Network W listopadzie br. kanał telewizyjny Cartoon Network poleca swoim widzom szczególnie taki film jak „Teen Titans Go! Vs. Teen Titans”, takie seriale jak „Młodzi Tytani: Akcja!” (sezon 7.), , „DC Super Hero Girls”, „Obóz na wyspie” (sezon 4.), „Bakugan: Powstanie Geoganów” (sezon 3.) i „Jabłko i Szczypior” (sezon 2.), a w ramach pasma „Młodzi Tytani przejmują kontrolę!” takie produkcje jak „Teen Titans Go! Vs. Teen Titans” i „Młodzi Tytani: Akcja!”.

Cartoon Network


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak zapowiada nadawca, w listopadzie br. ulubione seriale widzów kanału Cartoon Network pojawią się z premierowymi sezonami. Stacja wyemituje nowe odcinki takich produkcji jak „Młodzi Tytani: Akcja!” (sezon 7.), „Jabłko i Szczypior” (sezon 2.) i „Obóz na wyspie” (sezon 4.). Na antenie Cartoon Network pojawi się też premierowy film pełnometrażowy „Teen Titans Go! Vs. Teen Titans” i dalsza część przygód Dana Kuozo i Ekstra Ekipy w serialu „Bakugan: Powstanie Geoganów” (sezon 3.). 

Listopad 2021 roku w ofercie kanału Cartoon Network:

„Młodzi Tytani: Akcja!” 7
emisja: codziennie (od 1 listopada br.) o 13:00

Premiera siódmego sezonu serialu odbędzie się w poniedziałek, 1 listopada br. o godzinie 13:00. Premiera maratonu „Młodzi Tytani przejmują kontrolę!” odbędzie się w sobotę, 6 listopada br. od godziny 8:50 (emisja maratonu w soboty i niedziele od godziny 8:50). Premierowy sezon rozpocznie się od dwuczęściowego odcinka specjalnego, gdzie młodzi super bohaterowie staną do walki - tanecznej walki. Czeka ich turniej tańca z Ligą Sprawiedliwych. Młodym Tytanom wtórować będzie nie tylko Batman, Wonder Woman czy Flash, ale także grupa wrogów, H.I.V.E. Five. Cartoon Network zaprasza również na maraton, który zostanie zainaugurowany emisją pełnometrażowego filmu „Teen Titans Go! Vs. Teen Titans”. Tym razem grupa bohaterów zmierzy się z najmniej spodziewanymi przeciwnikami: starszą wersją samych siebie. Równoległe światy animacji nawiedzili bowiem wrogowie. Młodzi Tytani z serialu z 2003 roku trafili do świata „Młodzi Tytani: Akcja!”. Choć trudno im przekonać się do siebie, obydwie grupy muszą połączyć siły, aby pokonać przeciwników (więcej tutaj). W premierowych odcinkach bohaterowie wybiorą się też w kosmos, gdzie czekać na nich będą DC Super Hero Girls (więcej tutaj).

„Obóz na wyspie” 4
emisja codziennie (od 8 listopada br.) o 19:50

Premiera czwartego sezonu serialu odbędzie się w poniedziałek, 8 listopada br. o godzinie 19:50. Widzowie Cartoon Network mieli już okazję poznać historię Susie i Ramony. W premierowych odcinkach czwartego sezonu ratowały swój świat przed tajemniczym zanikaniem czarownic, ocaliły też Nowy Jork, a teraz przyszedł czas na nowe magiczne wyzwania znanych z serialu bohaterów. Twórcy animacji powrócą do losów głównych postaci z „Obozu na wyspie”, czyli Oskara i Jeżynki. Oskar postanowi spełnić największe marzenie i pokonać swój wielki strach. Będzie próbował zrobić idealne śniadanie, ale także stawić czoło strasznemu zadaniu: przejściu przez wielką rzekę. To tego boi się najbardziej! Susie i Ramona postanowią nauczyć młodsze czarownice, jak stworzyć magiczne Kule duszy. Jeżynka rozpocznie poszukiwania swojej miotły, a Alice przekona się, że rozpuszczanie plotek ma złe skutki (więcej tutaj).

„Bakugan: Powstanie Geoganów” 3
emisja: codziennie (od 15 listopada br.) o 20:20

Premiera nowych odcinków trzeciego sezonu serialu odbędzie się w poniedziałek, 15 listopada br. o godzinie 20:20. Dan Kuozo, Wynton Styles i Lia Venegas pewnego dnia odkryli Bakugany, z których każdy ma szczególną moc. Od tego czasu ratują świat przed złoczyńcami i biorą udział w turniejach Bakuganów. Ostatnie mistrzostwa odbyły się w Tokio, gdzie Ekstra Ekipa i ich przyjaciele nagle zostali zaangażowani do misji ratunkowej.  W premierowym sezonie widzowie spotkają Ekstra Ekipę po powrocie z Tokio. Są przekonani, że w końcu odpoczną po wielkich wyprawach. Nic bardziej mylnego. Już pierwszego dnia w szkole trafią na nowego przeciwnika, który ma towarzysza jeszcze dziwniejszego niż Bakugan. Wygląda jak zwykły Bakugan, lecz jest silniejszy – nazywa się Geogan. Geogany to nie jedyne nowe postaci, które spotkają Dan, Wynton i Lia. Trafią też na bohaterkę, która uważa się za księżniczkę śmieci. Poznają ją przy wysypisku. Tą sytuacją przez przypadek zirytują jej Bakugana. A w otoczeniu dzikiej natury czeka na nich także człowiek - wilk (więcej tutaj).

„Jabłko i Szczypior” 2
emisja: od poniedziałku do piątku (od 22 listopada br.) o 16:15

Premiera drugiego sezonu serialu odbędzie się w poniedziałek, 22 listopada br. o godzinie 16:15. Pewnego dnia Jabłko i Szczypior przybyli do dużego miasta. Tak zaczęła się ich przygoda. Metropolia skrywała zakątki, jakich wcześniej sobie nie wyobrażali - musieli wspólnie odnaleźć się w miejskiej dżungli. Po drodze poznali całą plejadę różnorodnych charakterów. Są to na przykład Frytka - przyjaciółka z Baru u Pizzy, a także dobrotliwy Falafel, który znosi wszystkie wybryki Jabłka i Szczypiora. W drugim sezonie serialu twórcy nie będą szczędzić postaciom wrażeń. Wszystko zacznie się w momencie, kiedy Jabłko i Szczypior zaopiekują się tajemniczym pupilem. Są przekonani, że to pocieszny piesek, ale szybko zorientują się, że przypomina raczej konia. Tymczasem Falafel zachoruje, a bohaterowie zadbają o znajomego - dopiero gdy wyzdrowieje, mogą odetchnąć ze spokojem i wyruszyć na zaplanowane surfowanie. Okaże się też, że Barowi u Pizzy zagraża likwidacja. Planem będzie ocalenie baru przed Żebrem z Teksasu - chce on wiercić dokładnie w tym miejscu, aby dokopać się do złóż ropy (więcej tutaj).
 
Bohaterki serialu animowanego „DC Super Hero Girls”, foto: Warner Bros.
Bohaterki serialu animowanego „DC Super Hero Girls”, foto: Warner Bros.
Bohaterowie serialu animowanego „Młodzi Tytani: Akcja!”, foto: WarnerMedia
Bohaterowie serialu animowanego „Młodzi Tytani: Akcja!”, foto: WarnerMedia
Bohaterowie serialu animowanego „Młodzi Tytani: Akcja!”, foto: WarnerMedia
Bohaterowie serialu animowanego „Młodzi Tytani: Akcja!”, foto: WarnerMedia


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Propozycje stacji TV i VOD


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Stojak ścienny regulowany 60-100cm

stojak ścienny boczny, ocynkowany

129 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

CAM CI+ 4K (bez ECP) z kanałami Museum 4K i...

299 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R 4K + Tuner DVB-T2 na USB

Homatics BOX R z adapterem DVB-T2 na USB-C to dobry...

399 zł Więcej...