reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Polskie zbrodnie w listopadzie w CBS Reality

dodano: 2021-10-17 23:59
autor: Łukasz Knapik | źródło: AMC Networks International

CBS Reality logo W listopadzie br. kanał CBS Reality poleca swoim widzom szczególnie takie programy jak „Kryminalne akta inspektor Biskupskiej” (sezon 2.), „Podniebni gliniarze” (sezony 1. i 2.) i „Nocna zmiana z duchami”.

CBS Reality


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Listopad 2021 roku w ofercie kanału CBS Reality:

„Kryminalne akta inspektor Biskupskiej” 2
emisja: w poniedziałki (od 1 listopada br.) o 22:00

Program będzie emitowany w poniedziałki, od 1 do 29 listopada br. o godzinie 22:00. Drugi sezon dokumentalnego serialu o prawdziwych przestępstwach „Kryminalne akta inspektor Biskupskiej” to opowieść o zabójstwach, do których doszło na terenie Warszawy i w jej okolicach w ciągu ostatnich 20 lat. Przez wszystkie historie przeprowadza widzów Grażyna Biskupska. Wieloletnia funkcjonariuszka Pionu Dochodzeniowo-Śledczego, była naczelnik Wydziału do Zwalczania Aktów Terroru Centralnego Biura Śledczego Komendy Głównej Policji - rozmawia z ekspertami policyjnymi, którzy prowadzili te śledztwa; łączyli pozornie niezwiązane fakty, tropili morderców, brali udział w zatrzymaniach, przesłuchaniach oraz zbierali dowody potwierdzające winę sprawców. Grażyna Biskupska i jej rozmówcy odwiedzają - często zmienione po latach - miejsca zdarzeń. Przypominają historie znalezienia ciał ofiar oraz okoliczności rozpoczęcia śledztw (więcej tutaj).

„Podniebni gliniarze” 1 i 2
emisja: codziennie (od 8 listopada br.) o 20:00

Program będzie emitowany codziennie, od 8 do 18 listopada br. o godzinie 20:00. „Podniebni gliniarze” to serial dokumentalny, który śledzi pełen adrenaliny świat podniebnej policji. Funkcjonariusze tropią i łapią groźnych przestępców oraz pilnują spokoju z lotu ptaka. Dzięki zastosowaniu najnowocześniejszej technologii widzowie będą mieli okazję zobaczyć z perspektywy policjantów i pilotów jak wygląda ich praca w tej jednostce.

„Nocna zmiana z duchami”
emisja: w soboty i niedziele (od 20 listopada br.) o 14:00

Program będzie emitowany w soboty i niedziele, od 20 listopada do 11 grudnia br. o godzinie 14:00 (po dwa odcinki). Świat nocnej zmiany to puste korytarze, długie cienie i pomieszczenia spowite w półmroku. Jest on wręcz idealnym miejscem na opowieści o duchach. Na nocnej zmianie zazwyczaj pracuje się samotnie i w odosobnieniu, w pustych pomieszczeniach, które zostały zaprojektowane tak, by pomieścić setki, jeśli nie tysiące osób. Parki, teatry, hotele, fabryki, muzea i szkoły - miejsca, które za dnia wydają się niewinne, w nocy mogą całkowicie się zmienić. Korytarze stają się labiryntami, windy zamieniają się w kryjówki, a schody w autostrady do piekła. Każdy z odcinków przedstawia trzy historie spotkań z nadprzyrodzonymi zjawiskami, z których wszystkie przerażają bardziej niż poprzednie. Sercem opowieści są osobiste świadectwa osób, które doświadczyły spotkań z nadprzyrodzonym. Relacje z pierwszej ręki stanowią intymne spojrzenie na mrożący krew w żyłach świat tych, którzy pracują w godzinach duchów.
 
Grażyna Biskupska w programie „Kryminalne akta inspektor Biskupskiej”, foto: Katarzyna Urbanek
Grażyna Biskupska w programie „Kryminalne akta inspektor Biskupskiej”, foto: Katarzyna Urbanek


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE S2X FBC

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 599 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO rev.2 HEVC

Vu+ ZERO rev.2 - najnowszy odbiornik Vu+ na Linuksie z...

429 zł Więcej...

Antena TELE System PF85 grafit

Włoska, stalowa antena podświetlana PF85 znanej firmy TELE System, z...

159 zł Więcej...