reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Irdeto członkiem chińskiej koalicji antypirackiej

dodano: 2001-07-22 18:44 | aktualizacja: 2001-07-22 18:44
autor: | źródło:

Irdeto Access stało się pierwszym członkiem spośród firm zajmujących się technologiami płatnej telewizji w China Anti-Counterfeiting Coalition (CACC) - chińskiej koalicji antypirackiej.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Misja CACC ma współpracować z chińskimi centralnymi i miejscowymi władzami, urzędami, przemysłem i innymi organizacjami przeciwko piractwu i fałszerstwu, które w Chinach jest powszechne. CACC aktualnie ma 68 członków - firmy i korporacje tracące miliony wskutek piractwa w Chinach. Wśród nich są: Dell, Philips, Epson i Siemens.

Czysto techniczne zabezpieczenie produktów nie jest na tyle wystarczające, aby skutecznie powstrzymało piratów w Chinach, gdzie kopiowane jest wszystko i bez skrupułów. Odpowiednia kontrola, prawodawstwo to konieczne elementy, które muszą pomóc w zabezpieczeniu, aby nie dopuścić do nielegalnej dystrybucji i kopiowania. Irdeto Access ma dość duże doświadczenie w powstrzymywaniu piractwa.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Systemy kodowania


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

539 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

CAM CI+ 4K (bez ECP) z kanałami TVP 4K, Museum...

175 zł Więcej...

SAT Kurier - 9-10/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 9-10/2022

12 zł Więcej...