reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

CAM803 Nagra dla platformy Skylink

dodano: 2021-10-21 00:57 | aktualizacja: 2021-10-21 13:55
autor: Janusz Sulisz | źródło: satelitnatv.sk/satcentrum.com

CAM 803 Nagra MA Skylink moduł 360px Platforma Skylink wprowadza na rynek czeski i słowacki nowy moduł CAM803 z systemem dostępu warunkowego Nagra MA od firmy Nagravision. Ten moduł jest pozbawiony fizycznie karty - to rozwiązanie bezkartowe.

satkurier.pl
CAM Skylink antena 760px


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Obecnie M7 Group rozpoczyna dystrybucję nowych modułów CAM o nazwie CAM 803 do hurtowni na Słowacji i w Czechach, Nowe moduły pracują z nowym systemem kodowania Nagra MA (CAID: 181D). Nowość powinna trafić do sklepów detalicznych w obu krajach w najbliższych tygodniach i będzie dostępna dla wszystkich zainteresowanych jeszcze przed świętami Bożego Narodzenia.

Sugerowana cena detaliczna modułu CAM 803 wyniesie 41 euro (z VAT) na Słowacji oraz 1100 CZK (z VAT) w Czechach.

Nowy CAM 803 jest rozwiązaniem bezkartowym w odróżnieniu od innego modułu Skylink  CAM 701 (Viaccess). To, co oznacza, że ​​karta dekodująca dla Nagra MA jest już wbudowana bezpośrednio w moduł, a cena zawiera już kartę. Dzięki temu do modułu nie jest wkładana osobna karta. Chyba największą nowością jest zdecydowanie funkcja FastScan, która pozwala na bardzo szybkie i łatwe wyszukiwanie wszystkich kanałów z oferty platformy Skylink.

CAM803 będzie stopniowo zastępować dotychczasowe moduły CAM701 z systemem Viaccess lub moduły CAM dla Irdeto, które nie będą już oferowane lub będą sprzedawane tylko do wyczerpania zapasów. Może to jednak potrwać kilka lat.

Przypomnijmy, że platforma Skylink rozpoczęła w zeszłym roku przeprowadzanie pierwszych testów technicznych systemu Nagra MA. Nowy system będzie działał równolegle z istniejącymi systemami Irdeto i Viaccess. Właściciele urządzeń obsługujących te dwa systemy nie będą musieli zmieniać swoich urządzeń.

Źródło: satelitnatv.sk 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Platformy - świat


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik Satlink ST-5150 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem

Miernik Satlink ST-5150 do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2,...

719 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 2,5m

Najnowszy kabel HDMI o długości 2,5m w wersji v2.1 dla...

65 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 299 zł Więcej...