reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2021-12-02 - 2021-12-03

Sport w polskiej TV 22.10.2021

dodano: 2021-10-21 10:42 | aktualizacja: 2021-10-22 14:16
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

Sport-w-polskiej-TV_sk_4_360px.jpg Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu PKO Ekstraklasy w 4KLech Poznań – Wisła Płock. Transmisje live z ATP World Tour Moskwa tylko w Polsacie.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ 4K Ultra HD

20:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Lech Poznań – Wisła Płock
Komentarz: Michał Mitrut, Radosław Majdan
 
CANAL+ Sport

10:00 Tenis: WTA World Tour, Moskwa:
1/4 finału
Komentarz: Michał Lewandowski, Klaudia Jans-Ignacik

12:00 Tenis: WTA Eorld Tour, Moskwa:
1/4 finału
Komentarz: Joanna Sakowicz-Kostecka, Klaudia Jans-Ignacik

18:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Radomiak Radom – Górnik Łęczna
Komentarz: Bartosz Gleń, Michał Żewłakow

20:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Lech Poznań – Wisła Płock
Komentarz: Michał Mitrut, Radosław Majdan

01:00 (pt/so) Koszykówka mężczyzn: Liga NBA:
Transmisja łączona
Komentarz: Artur Kwiatkowski

04:00 (pt/so) Koszykówka mężczyzn: Liga NBA:
LA Lakers – Phoenix Suns
Komentarz: Wojciech Michałowicz, Waldemar Kijanowski
 
CANAL+ Sport 2

14:00 Tenis: WTA World Tour, Moskwa:
1/4 finału
Komentarz: Marek Furjan, Joanna Sakowicz-Kostecka

16:00 Tenis: WTA World Tour, Moskwa:
1/4 finału
Komentarz: Bartosz Ignacik, Tomasz Wiktorowski

21:00 Piłka nożna: Premier League:
Arsenal FC – Aston Villa
Komentarz: Adrian Olek, Rafał Nahorny
 
CANAL+ Sport 3

18:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Radomiak Radom – Górnik Łęczna
Komentarz: Bartosz Gleń, Michał Żewłakow

20:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Lech Poznań – Wisła Płock
Komentarz: Michał Mitrut, Radosław Majdan
 
Eleven Sports 1

18:30 Formuła 1: Grand Prix Stanów Zjednoczonych: 
1. sesja treningowa
Komentarz: Michał Gąsiorowski, Mikołaj Sokół

22:00 Formuła 1: Grand Prix Stanów Zjednoczonych: 
2. sesja treningowa
Komentarz: Michał Gąsiorowski, Filip Kapica
 
Eleven Sports 2

18:30 Piłka nożna: Serie A TIM: 
Torino FC – Genoa CFC 
Komentarz: Piotr Dumanowski, Dominik Guziak

20:45 Piłka nożna: Serie A TIM: 
UC Sampdoria – Spezia Calcio
Komentarz: Julian Kowalski, Piotr Czachowski
 
Eleven Sports 3

21:00 Piłka nożna: LaLiga Santander: 
CA Osasuna – Granada CF 
Komentarz: Marcin Pawłowski, Daniel Sobis
 
Eleven Sports 4

18:30 Piłka nożna: Serie A TIM: 
Torino FC – Genoa CFC 
Komentarz: Piotr Dumanowski, Dominik Guziak

20:45 Piłka nożna: Serie A TIM: 
UC Sampdoria – Spezia Calcio
Komentarz: Julian Kowalski, Piotr Czachowski
 
Eurosport 1

18:30 Kolarstwo torowe: Mistrzostwa Świata:
Dzień 3

 
Eurosport 2

18:00 Narciarstwo dowolne: Puchar Świata, Chur:
Zawody 

 
Fightklub

18:00 Sporty walki: AMC Fight Nights 106: 
Wiaczesław Wasilewski – Marcio Santos

 
Golf Channel

05:30 Golf: PGA Tour, Inzai:
2. runda

 
nSport+

18:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Radomiak Radom – Górnik Łęczna
Komentarz: Bartosz Gleń, Michał Żewłakow
 
Polsat Sport

17:30 Siatkówka kobiet: Tauron Liga:
BKS BOSTIK Bielsko-Biała – Joker Świecie

20:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
LUK Lublin – GKS Katowice

03:00 (pt/so) Łyżwiarstwo figurowe: Skate America:
Program krótki par sportowych

04:30 (pt/so) Łyżwiarstwo figurowe: Skate America:
Program krótki solistów
 
Polsat Sport Extra

10:00 Tenis: ATP World Tour, Moskwa:
1/4 finału

15:00 Tenis: ATP World Tour, Moskwa:
1/4 finału

17:30 Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga: 
PGE Spójnia Stargard – HydroTruck Radom

20:30 Piłka nożna: Fortuna 1. Liga: 
Chrobry Głogów – Miedź Legnica
 
Polsat Sport Fight

18:00 Sporty walki: KSW 64:
Ceremonia ważenia




 
Polsat Sport News

21:00 Koszykówka mężczyzn: Turkish Airlines Euroliga:
FC Barcelona – Zenit Sankt Petersburg




 
Sportklub

13:15 Koszykówka mężczyzn: Liga CBA: 
Beijing Ducks – Szanghaj Sharks

 
TVP Sport

20:15 Piłka ręczna mężczyzn: PGNiG Superliga: 
Orlen Wisła Płock – KS Azoty-Puławy
Komentarz: Maciej Iwański, Michał Matysik

01:05 (pt/so) Boks: Gala, Montreal: 
Oscar Rivas – Ryan Rozicki
Komentarz: Kacper Bartosiak
 
Viaplay

18:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
FC Erzgebirge Aue – FC Ingolstadt 04

18:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga:  
SC Paderborn 07 – Hamburger SV
Komentarz: Kamil Kania 

20:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
1. FSV Mainz 05 – FC Augsburg
Komentarz: Mateusz Borek, Michał Zachodny

 



Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Fuba 902B LTE 5G 470-694 MHz

Antena DVB-T FUBA DAT902 5G to profesjonalna antena telewizyjna z...

149 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.0 4K Light 2,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

30 zł Więcej...

SAT Kurier - 9-10/2021 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 9-10/2021

10 zł Więcej...