reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

4 nowe kanały sportowe w Rosji

dodano: 2021-10-20 23:06
autor: RO | źródło: obob.tv

płonąca piłka nożna Narodowa Medialna Grupa (NMG) i państwowy operator Rostelekom przygotowują się do uruchomienia czterech nowych kanałów sportowych. Poinformowała o tym rosyjska gazeta Wiedomosti, powołując się na przedstawiciela rosyjskiej służby nadzoru w sferze łączności Roskomnadzor.

futbol piłka nozna


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Kanały sportowe, które mają rozpocząć emisję to Goool!, NHL TV, VS-Versus i StreamCamp.

Wszystkie zarejestrowane kanały będą dostępne w całej Rosji na podstawie wydanych im uniwersalnych licencji na nadawanie. Przykładowo NHL TV ma oferować transmisje i reportaże sportowe, a także inne treści związane ze sportem. Licencja dla StreamCamp obejmuje zarówno treści sportowe, jak i muzyczne oraz rozrywkowe, w tym koncerty.

Aktualnie Rostelekom przekazuje mecze National Hockey League na platformie Wink na podstawie sublicencji.

Zauważmy, że Narodowa Medialna Grupa (NMG) to prywatny holding medialny powstały w 2008 roku, który jest bliski Federacji Rosyjskiej. Holding jest właścicielem wielu naziemnych i satelitarno-kablowych kanałów telewizyjnych, wliczając Ren TV, Piatyj kanal. Sankt-Peterburg, STS oraz prawie jednej trzeciej akcji do Pierwyj. Ponadto posiada kanały Viasat w Rosji (TV1000, TV1000 Action, TV1000 Russkoe kino, Viasat Explore, Viasat History i Viasat Nature). Wspólnie z Rostelekom ma prawa w Rosji do następujących kanałów: FOX, Fox Life, National Geographic i Nat Geo Wild. Wspólnie z Discovery ma prawo do Discovery Channel, Discovery Ultra, TLC, HGTV Home & Garden, ID, Animal Planet, Discovery Science, DTX, MotorTrend, Eurosport 1, Eurosport 2, Eurosport Gold, Eurosport 4K, Food Network, Travel Channel, Cartoon Network, Boomerang i CNN.

Źródło: obob.tv 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe kanały


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Fuba DAA 850 grafit

Fuba DAA 850 to profesjonalna, włoska antena offsetowa. Łatwa w...

479 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

799 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.0 4K Light 2,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

30 zł Więcej...