reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Comedy Club” 7 w Comedy Central

dodano: 2021-10-22 01:51
autor: Łukasz Knapik | źródło: ViacomCBS/satkurier.pl

Stand Up Comedy Club Comedy Central W sobotę i niedzielę, 23 i 24 października br. o godz. 22:30 w kanale Comedy Central wyemitowane zostaną premierowo odcinki 1. i 2. sezonu 7. programu kabaretowego „Comedy Club”. Widowisko to będą mogli również oglądać widzowie stacji Polsat Comedy Central Extra. Wystąpią Ewa Stasiewicz, Aleksandra Radomska, Ewa Błachnio, Tomasz Jachimek, Michał Pałubski, Patryk Gosiński, Karol Modzelewski, Paweł Domagała i Rafał Rutkowski. Oba kanały emitują obecnie wcześniejsze odsłony programu „Comedy Club”.

Comedy Central „Comedy Club”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak zapowiada nadawca, największe gwiazdy stand-upu szykują się na ponowne otwarcie najzabawniejszego klubu w Polsce. Nie mogą doczekać się spotkań z wiernymi klubowiczami - widzami kanałów Comedy Central i Polsat Comedy Central Extra. W sobotę, 23 października br. o godzinie 22:30 w kanale Comedy Central wystartuje siódmy sezon programu „Comedy Club”.

Stand-uperzy „Comedy Club” nie kryją, że bardzo stęsknili się za występami i publicznością. Zebrali w sobie tyle energii i humoru, że żadne słota czy chandra tej jesieni im nie straszne. Będą starali się zarazić nimi także widzów przed telewizorami.

W nowym sezonie programu nie zabraknie najpopularniejszych twarzy polskiej sceny komediowej, m.in. Ewy Błachnio, Tomasza Jachimka, Michała Pałubskiego oraz niezawodnego prowadzącego „Comedy Club”, czyli Rafała Rutkowskiego. Pojawią się również debiutanci, a wśród nich Ewa Stasiewicz, Aleksandra Radomska czy Patryk Gosiński. Tak zacne i różnorodne grono komików sprosta każdemu rodzajowi poczucia humoru. Zapewnia o tym sam gospodarz programu.

- Ten sezon, tak jak poprzedni, był kręcony w warunkach nadzwyczajnych, bo w warunkach pandemii. Dlatego zależało nam na utrzymaniu dobrego poziomu. Na pewno istotną rolę grał tutaj dobór występujących komików i myślę, że w tym sezonie jest on bardzo dobry. Widzowie zobaczą znanych już sobie artystów, a także nowe twarze komedii

- mówi Rafał Rutkowski.


Podkreśla również, że w obsadzie nowego sezonu znalazły się komiczki, które coraz bardziej są widoczne w świecie stand-upu.

- W sezonie mamy również sporo dziewczyn, co zawsze jest super. Cieszę się, że „Comedy Club” promuje komiczki, których jest znacznie mniej w polskim stand-upie niż komików

- dodaje Rafał Rutkowski.


Kolejny sezon widowiska rozpocznie się z przytupem - w pierwszym odcinku wystąpią Ewa Błachnio, Karol Modzelewski oraz debiutujący w „Comedy Club” aktor, muzyk, kabareciarz, człowiek wielu talentów - Paweł Domagała.

Zdjęcia do siódmego sezonu „Comedy Club” realizowane były we wrześniu br., w warszawskim Teatrze Sabat. Premierowe odcinki sezonu emitowane będą od 23 października br., w każdą sobotę i niedzielę o godzinie 22:30 na antenie kanału Comedy Central. Program będą mogli również oglądać widzowie stacji Polsat Comedy Central Extra.

Premierze programu towarzyszy kampania promocyjna, która potrwa do końca listopada 2021 roku. Kreację stworzył wewnętrzny Dział Marketingu ViacomCBS, za produkcję spotów odpowiada Papaya Films, natomiast za produkcję pozostałych kreacji agencja Kalicińscy. Kampania obejmuje kanały własne Viacom CBS oraz promocję zewnętrzną: w stacjach z grup TVN i Polsat, kampanię outdoorową w wybranych miastach, emisję wideo i display w internecie (m.in. YouTube, Facebook, TikTok i Spotify) (więcej tutaj).
 
Michał Pałubski w programie „Comedy Club”, foto: ViacomCBS
Michał Pałubski w programie „Comedy Club”, foto: ViacomCBS


„Comedy Club” - sezon 7., emisja w soboty i niedziele (od 23 października 2021 roku) o godz. 22:30 w Comedy Central. Program ten będą mogli również oglądać widzowie kanału Polsat Comedy Central Extra, a wcześniejsze odcinki emitują obecnie stacje Comedy Central i Polsat Comedy Central Extra.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik FindSAT VF-6800 PRO Combo (WS-6944P) DVB-S/S2/T/T2/C2

Miernik dla pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, DVB-T/T2, DVB-C/C2 w...

439 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 279 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 2,5m

Najnowszy kabel HDMI o długości 2,5m w wersji v2.1 dla...

65 zł Więcej...