reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2021-12-02 - 2021-12-03

23-25.10 Polsat Sport: Derby w 1. Lidze i magazyny

dodano: 2021-10-22 06:52 | aktualizacja: 2021-10-22 19:28
autor: Łukasz Knapik | źródło: Grupa Polsat Plus/satkurier.pl

Polsat Sport Polsat Sport Extra Polsat Sport News Polsat Sport Fight Polsat Games Polsat Sport Premium 1 Polsat Sport Premium 2 Polsat Sport Premium 3 Polsat Sport Premium 4 Polsat Sport Premium 5 Eleven Sports 1 Eleven Sports 2 Eleven Sports 3 W weekend 23-24 października br. na widzów sportowych kanałów Grupy Polsat Plus czekać będą m.in.: Tauron Liga, PlusLiga, Del Monte Supercoppa SuperLega, Energa Basket Liga, Fortuna 1. Liga, Fortuna: Liga, Eredivisie, Major League Soccer (MLS), Serie A Tim, Ligue 1 Uber Eats, Sky Bet Championship, Scottish Premiership, La Liga Santander, Liga Portugal Bwin, gala bokserska Top Rank, Ultimate Fighting Championship (UFC), Formuła 1, Moto2, Moto3, MotoGP, łyżwiarstwo figurowe - Skate America, short track, badminton, tenis ziemny oraz e-sport - League of Legends - Worlds.

Polsat Sport Polsat Sport Extra Polsat Sport News Polsat Sport Fight Polsat Games Polsat Sport Premium 1 Polsat Sport Premium 2 Polsat Sport Premium 3 Polsat Sport Premium 4 Polsat Sport Premium 5 Eleven Sports 1 Eleven Sports 2 Eleven Sports 3


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Oto weekendowe propozycje kanałów Polsat, Super Polsat, TV6, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News, Polsat Sport Fight, Polsat Sport Premium 1, Polsat Sport Premium 2, Polsat Games, Eleven Sports 1, Eleven Sports 2, Eleven Sports 3, Eleven Sports 4, Polsat Play, Polsat News i Wydarzenia 24 oraz serwisu Polsat Box Go. Na widzów czekać będą m.in.: Tauron Liga (więcej tutaj), PlusLiga (więcej tutaj), Del Monte Supercoppa SuperLega (więcej tutaj), Energa Basket Liga (więcej tutaj), Fortuna 1. Liga (więcej tutaj), Fortuna: Liga (więcej tutaj), Eredivisie (więcej tutaj), Major League Soccer (MLS) (więcej tutaj), Serie A Tim (więcej tutaj), Ligue 1 Uber Eats (więcej tutaj), Sky Bet Championship (więcej tutaj), Scottish Premiership (więcej tutaj), La Liga Santander (więcej tutaj), Liga Portugal Bwin (więcej tutaj), gala bokserska Top Rank (więcej tutaj), Ultimate Fighting Championship (UFC) (więcej tutaj), Formuła 1 (więcej tutaj), Moto2, Moto3, MotoGP (więcej tutaj), łyżwiarstwo figurowe - Skate America (więcej tutaj i tutaj), short track (więcej tutaj), badminton (więcej tutaj), tenis ziemny oraz e-sport - League of Legends - Worlds (więcej tutaj).

Więcej informacji o sporcie znajdziecie w naszym dziale „Sport w TV” oraz w codziennym wykazie satkurier.pl „Sport w polskiej TV” (więcej tutaj).

Plan transmisji:

23 października (sobota)
5:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

5:00 La Liga Santander: „LaLiga Santander” - magazyn, Eleven Sports 3

6:00 siatkówka: „7. strefa” - magazyn, Polsat Sport Extra

6:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 2

6:00 Magazyn, Polsat Play

6:45 „SuperLudzie Extra” - magazyn, Super Polsat

7:00 „Koloseum” - magazyn, Polsat Sport Fight

8:00 short track: Puchar Świata w Pekinie, Polsat Sport

8:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 4

9:00 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Emilii-Romanii: 3. sesja treningowa w klasie Moto3, polsatsport.pl

9:55 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Emilii-Romanii: 3. sesja treningowa w klasie MotoGP, polsatsport.pl

10:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 3

10:55 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Emilii-Romanii: 3. sesja treningowa w klasie Moto2, polsatsport.pl

11:40 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Emilii-Romanii: MotoGP Show, polsatsport.pl

11:45 boks: „K.O. TV Classic” - magazyn, Polsat Sport Fight

12:00 piłka nożna: „Liga Eleven” - magazyn, Eleven Sports 3

12:05 siatkówka: „7. strefa” - magazyn, Polsat Sport News

12:30 Fortuna 1. Liga: Górnik Polkowice - Korona Kielce, Polsat Sport

12:35 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Emilii-Romanii: 1. część sesji kwalifikacyjnej w klasie Moto3, polsatsport.pl

13:00 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Emilii-Romanii: 2. część sesji kwalifikacyjnej w klasie Moto3, polsatsport.pl

13:30 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Emilii-Romanii: 4. sesja treningowa w klasie MotoGP, polsatsport.pl

13:45 e-sport, League of Legends: Worlds, Polsat Games

13:55 La Liga Santander: Valencia CF Walencja - RCD Mallorca, Eleven Sports 1 i Eleven Sports 4

14:00 KSW, Polsat Sport News

14:00 Serie A Tim: „Inside Serie A” - magazyn, Eleven Sports 2

14:10 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Emilii-Romanii: 1. część sesji kwalifikacyjnej w klasie MotoGP, polsatsport.pl

14:30 „The best of 2021/2022” - magazyn, Eleven Sports 2

14:35 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Emilii-Romanii: 2. część sesji kwalifikacyjnej w klasie MotoGP, polsatsport.pl

14:45 PlusLiga: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn Koźle - Projekt Warszawa, Polsat Sport

14:50 Fortuna 1. Liga: Arka Gdynia - Apklan Resovia Rzeszów, Polsat Box Go

15:00 tenis ziemny, turniej ATP w Antwerpii: 1. półfinał gry pojedynczej, Polsat Sport Extra

15:10 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Emilii-Romanii: 1. część sesji kwalifikacyjnej w klasie Moto2, polsatsport.pl

15:15 Del Monte Supercoppa SuperLega, 1. półfinał: Cucine Lube Civitanova - Vero Volley Monza, Polsat Sport News

15:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

15:35 „Koloseum” - magazyn, Polsat Sport Fight

15:35 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Emilii-Romanii: 2. część sesji kwalifikacyjnej w klasie Moto2, polsatsport.pl

15:55 Sky Bet Championship: Coventry City FC - Derby County FC, Eleven Sports 1 i Eleven Sports 4

16:05 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Emilii-Romanii: MotoGP Show, polsatsport.pl

17:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

17:00 „Ninja Warrior Polska” - program rozrywkowy, Super Polsat

17:10 kolarstwo: 78. Tour de Pologne - podsumowanie, Polsat Sport

17:20 Energa Basket Liga: Arged BM Stal Ostrów Wielkopolski - Legia Warszawa, Polsat Sport Extra

17:20 piłka nożna: „Liga Eleven” - magazyn, Eleven Sports 2

17:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

17:30 PlusLiga: Cerrad Enea Czarni Radom - Trefl Gdańsk, Polsat Sport

17:50 Fortuna 1. Liga: GKS Katowice - Puszcza Niepołomice, Polsat Box Go

17:55 Serie A Tim: US Sassuolo Calcio - Venezia FC Wenecja, Eleven Sports 2

18:00 Del Monte Supercoppa SuperLega, 2. półfinał: Sir Safety Conad Perugia - Itas Trentino, Polsat Sport News

18:00 piłka nożna: „Liga Eleven” - magazyn, Eleven Sports 1

18:00 La Liga Santander: „LaLiga Show” - magazyn, Eleven Sports 3

18:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4

18:25 La Liga Santander: Elche CF - RCD Espanyol Barcelona, Eleven Sports 3

18:30 Serie A Tim: „Inside Serie A” - magazyn, Eleven Sports 1

18:55 Liga Portugal Bwin: CD Tondela - FC Porto, Eleven Sports 4

19:00 Formuła 1: „GP Confidential” - magazyn, Eleven Sports 1

19:30 Formuła 1, Grand Prix Stanów Zjednoczonych Ameryki: 3. sesja treningowa, Eleven Sports 1

19:45 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat i Wydarzenia 24

20:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

20:00 „The best of 2021/2022” - magazyn, Eleven Sports 2

20:00 piłka nożna: „Liga Eleven” - magazyn, Eleven Sports 3

20:00 tenis ziemny, turniej ATP w Antwerpii: 2. półfinał gry pojedynczej, Polsat Sport News

20:20 Fortuna 1. Liga: GKS Tychy - Skra Częstochowa, Polsat Box Go

20:30 PlusLiga: Stal Nysa - Asseco Resovia Rzeszów, Polsat Sport

20:40 Serie A Tim: Bologna FC Bolonia - AC Milan Mediolan, Eleven Sports 2

20:55 La Liga Santander: Athletic Bilbao - Villarreal CF, Eleven Sports 3

20:55 Ligue 1 Uber Eats: Lille Olympique SC - Stade Brestois 29 Brest, Eleven Sports 4, Canal+ Sport 2 i nSport+

22:00 UFC Fight Night, Polsat Sport Extra

22:00 Formuła 1, Grand Prix Stanów Zjednoczonych Ameryki: sesja kwalifikacyjna, Eleven Sports 1

22:45 łyżwiarstwo figurowe, Skate America: taniec dowolny, Polsat Sport

23:00 „Diego Rodriguez” - film dokumentalny, Eleven Sports 2

23:00 „Leo Messi” - film dokumentalny, Eleven Sports 3

23:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4

23:00 „Obraz dnia” - serwis informacyjny, Polsat News

23:30 piłka nożna: „Liga Eleven” - magazyn, Eleven Sports 2

Noc z 23 na 24 października (z soboty na niedzielę)
0:00 Major League Soccer (MLS): Columbus Crew - New York Red Bulls Nowy Jork, Polsat Sport News

0:15 łyżwiarstwo figurowe, Skate America: program krótki solistek, Polsat Sport

1:00 e-sport, League of Legends: Worlds, Polsat Games

1:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 1

2:00 piłka nożna: „Liga Eleven” - magazyn, Eleven Sports 3

2:30 „One Club Man” - film dokumentalny, Eleven Sports 3

3:15 łyżwiarstwo figurowe, Skate America: program dowolny par sportowych, Polsat Sport Extra

4:30 gala bokserska Top Rank w Atlancie, Polsat Sport

4:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

24 października (niedziela)
5:00 łyżwiarstwo figurowe, Skate America: program dowolny solistów, Polsat Sport Extra

5:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

5:00 „Ronaldo” - film dokumentalny, Eleven Sports 3

6:00 rodeo: „Pro Bull Riding” - magazyn, Polsat Sport News

6:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 2

6:00 Magazyn, Polsat Play

6:45 „SuperLudzie Extra” - magazyn, Super Polsat

6:55 łyżwiarstwo figurowe, Skate America: ceremonia medalowa, Polsat Sport Extra

7:30 „Trans World Sport” - magazyn, Polsat Sport Extra

8:00 short track: Puchar Świata w Pekinie, Polsat Sport

8:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 2

8:40 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Emilii-Romanii: rozgrzewka w klasie Moto3, polsatsport.pl

9:10 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Emilii-Romanii: rozgrzewka w klasie Moto2, polsatsport.pl

9:40 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Emilii-Romanii: rozgrzewka w klasie MotoGP, polsatsport.pl

9:50 boks: „K.O. TV Classic” - magazyn, Polsat Sport Fight

10:00 „Undiano Mallenco” - film dokumentalny, Eleven Sports 1

10:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 3

10:00 F1 H2O, Grand Prix Europy: podsumowanie, Super Polsat

10:05 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Emilii-Romanii: MotoGP Show, polsatsport.pl

10:30 „Atleci” - magazyn, Polsat Sport Extra

11:00 piłka nożna: „Cafe Futbol” - magazyn, Polsat Sport

11:00 short track: Puchar Świata w Pekinie, Polsat Sport Extra

11:00 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Emilii-Romanii: wyścig w klasie Moto3, Polsat Sport News i polsatsport.pl

11:00 piłka nożna: „Liga Eleven” - magazyn, Eleven Sports 1

11:20 „Ninja Warrior Polska” - program rozrywkowy, TV6

11:30 „Jorge Valdano dla Eleven” - wywiad, Eleven Sports 1

12:00 (Eleven Sports 1), 14:30 (Canal+ Premium i Canal+ 4K Ultra HD) i 15:30 (Canal+ 1) La Liga Santander: FC Barcelona - Real Madrid CF Madryt, Eleven Sports 1, Canal+ Premium, Canal+ 1 i Canal+ 4K Ultra HD

12:00 „The best of 2021/2022” - magazyn, Eleven Sports 2

12:00 piłka nożna: „Liga Eleven” - magazyn, Eleven Sports 3

12:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4

12:20 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Emilii-Romanii: wyścig w klasie Moto2, Polsat Sport News i polsatsport.pl

12:25 Serie A Tim: Atalanta BC Bergamo - Udinese Calcio Udine, Eleven Sports 2

12:30 Fortuna 1. Liga: Zagłębie Sosnowiec - TS Podbeskidzie Bielsko-Biała, Polsat Box Go

12:55 Scottish Premiership: St. Mirren FC Paisley - Rangers FC Glasgow, Polsat Sport Extra

12:55 Ligue 1 Uber Eats: OGC Nice Nicea - Olympique Lyonnais Lyon, Eleven Sports 4

13:00 La Liga Santander: „LaLiga Nations” - magazyn, Eleven Sports 3

13:30 La Liga Santander: „LaLiga Nations” - magazyn, Eleven Sports 3

13:45 e-sport, League of Legends: Worlds, Polsat Games

13:55 La Liga Santander: Sevilla FC Sewilla - UD Levante Walencja, Eleven Sports 3

14:00 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Emilii-Romani​​​​​​​i​​​​​​​: wyścig w klasie MotoGP, Polsat Sport News i polsatsport.pl

14:00 KSW57, Polsat Sport Fight

14:25 Eredivisie: SC Cambuur Leeuwarden - Feyenoord Rotterdam, Polsat Sport Premium 1

14:30 „The best of 2021/2022” - magazyn, Eleven Sports 2

14:45 PlusLiga: Jastrzębski Węgiel Jastrzębie-Zdrój - PGE Skra Bełchatów, Polsat Sport

14:50 Fortuna 1. Liga: Odra Opole - GKS Jastrzębie-Zdrój, Polsat Box Go

14:55 Serie A Tim: Hellas Verona Werona - SS Lazio Rzym, Eleven Sports 2

14:55 Serie A Tim: ACF Fiorentina Florencja - Cagliari Calcio, Eleven Sports 4
komentują: Julian Kowalski i Marcin Nowomiejski

15:00 badminton, turniej BWF World Tour w Odense: finał, Polsat Sport Extra

15:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

15:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

15:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

15:30 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Emilii-Romanii​​​​​​​​​​​​​​: MotoGP Show, polsatsport.pl

15:55 Fortuna: Liga: SK Dynamo České Budějovice Czeskie Budziejowice - SK Slavia Praha Praga, Polsat Sport Premium 2

16:00 badminton, turniej BWF World Tour w Odense: finał, Polsat Sport Extra

16:00 Del Monte Supercoppa SuperLega: finał, Polsat Sport News

16:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

16:40 Eredivisie: AFC Ajax Amsterdam - PSV Eindhoven, Polsat Sport Premium 1

16:55 Ligue 1 Uber Eats: AS Monaco Monako - Montpellier HSC, Eleven Sports 3

17:00 Fortuna 1. Liga: Widzew Łódź - ŁKS Łódź, Polsat Sport

​​​​​​​17:00 piłka nożna: „Liga Eleven” - magazyn, Eleven Sports 1

17:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

17:30 PlusLiga: Indykpol AZS Olsztyn - Aluron CMC Warta Zawiercie, Polsat Sport Extra

17:30 „The best of 2021/2022” - magazyn, Eleven Sports 2

17:55 Serie A Tim: AS Roma Rzym - SSC Napoli Neapol, Eleven Sports 2

18:55 Fortuna: Liga: AC Sparta Praha Praga - FK Mlada Boleslav, Polsat Sport Premium 1

18:55 Liga Portugal Bwin: FC Vizela - SL Benfica Lizbona, Eleven Sports 4

19:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

19:00 Formuła 1, Grand Prix Stanów Zjednoczonych Ameryki: parada kierowców, Eleven Sports 1

19:00 „Miguel Soler” - film dokumentalny, Eleven Sports 3

19:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat i Wydarzenia 24

19:55 Eredivisie: FC Groningen - AZ Alkmaar, Polsat Sport Premium 1

20:00 Energa Basket Liga: Anwil Włocławek - King Szczecin, Polsat Sport News

20:00 Formuła 1, Grand Prix Stanów Zjednoczonych Ameryki: wyścig, Eleven Sports 1

20:00 Gianluca Di Marzio - wywiad, Eleven Sports 2

20:00 piłka nożna: „Liga Eleven” - magazyn, Eleven Sports 3

20:10 łyżwiarstwo figurowe, Skate America: program dowolny par tanecznych, Polsat Sport Extra

20:30 Tauron Liga: Energa MKS Kalisz - UNI Opole, Polsat Sport

20:40 Serie A Tim: Inter Milano Mediolan - Juventus FC Turyn, Eleven Sports 2

20:40 Ligue 1 Uber Eats: Olympique de Marseille Marsylia - Paris Saint-Germain Paryż, Eleven Sports 3

21:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4

21:30 piłka nożna: „Liga Eleven” - magazyn, Eleven Sports 4

22:00 łyżwiarstwo figurowe, Skate America: program dowolny solistek, Polsat Sport Extra

23:00 łyżwiarstwo figurowe, Skate America: program dowolny solistek, Polsat Sport

23:00 piłka nożna: „Królowie goli” - magazyn, Eleven Sports 2

23:00 „Paco Gento” - film dokumentalny, Eleven Sports 3

23:00 „Obraz dnia” - serwis informacyjny, Polsat News

23:30 piłka nożna: „Liga Eleven” - magazyn, Eleven Sports 2

​​​​​​​Noc z 24 na 25 października (z niedzieli na poniedziałek)
0:00 łyżwiarstwo figurowe, Skate America: ceremonia medalowa, Polsat Sport

0:05 piłka nożna: „Eleven Gol Live” - magazyn, Eleven Sports 1

0:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

1:00 e-sport, League of Legends: Worlds, Polsat Games

1:30 KSW61, Polsat Sport

1:55 Major League Soccer (MLS): Orlando City SC - New England Revolution Foxborough, Polsat Sport Extra

2:00 piłka nożna: „Liga Eleven” - magazyn, Eleven Sports 3

2:30 „Rywalizacje konieczne” - film dokumentalny, Eleven Sports 3

3:30 łyżwiarstwo figurowe, Skate America: pokazy mistrzów, Polsat Sport


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Inne sporty


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.0 4K Light 2,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

30 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

CAM CI+ 4K (bez ECP) z kanałami TVP 4K, Museum...

189 zł Więcej...

Złącze F PCT 6,8 mm Kompresyjne

Specjalne złącze kompresyjne dla kabla satelitarnego. Złącze to zostało tak...

2 zł Więcej...