reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2023-11-29 - 2023-11-30

Puchar Świata w narciarstwie alpejskim w Eurosporcie

dodano: 2021-10-22 11:32
autor: Janusz Sulisz | źródło: Eurosport

Puchar Świata w narciarstwie alpejskim Przed nami pierwszy akcent sportowej zimy na platformach TVN Grupy Discovery. W najbliższy weekend, 22 października rozpocznie się Puchar Świata w narciarstwie alpejskim. Inaugurację w Sölden oraz szereg innych zawodów transmitować będą kanały Eurosportu. Cały sezon z polskim komentarzem dostępny będzie w pakiecie „Eurosport + Player”, na platformie VOD nadawcy.

Eurosport
PŚ Puchar Świata w narciarstwie alpejskim Eurosport


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Czas zacząć sportową zimę w TVN Grupie Discovery. Jej pierwszym akcentem będą zawody Pucharu Świata w narciarstwie alpejskim w Sölden. W sobotę na lodowcu Rettenbach rozegrany zostanie gigant kobiet, w którym wystąpi Maryna Gąsienica-Daniel. W ubiegłym sezonie najlepsza polska alpejka rozbudziła apetyty kibiców bardzo dobrymi wynikami i to bez wątpienia na niej koncentrować będzie się uwaga polskich fanów. Sobotnią rywalizację skomentuje Marcin Szafrański, były alpejczyk, uczestnik igrzysk olimpijskich w Albertville i Lillehammer. Podczas niedzielnych zawodów mężczyzn widzowie usłyszą z kolei Witolda Domańskiego.

Cały sezon Pucharu Świata w narciarstwie alpejskim, który zakończy się w pod koniec marca we Francji, dostępny będzie na żywo i na żądanie z polskim komentarzem w Eurosporcie w Playerze (pakiet „Eurosport + Player”). Zawody Pucharu Świata będzie można także śledzić na antenach Eurosportu. Głównym celem alpejczyków w nadchodzącym sezonie będą Zimowe Igrzyska Olimpijskie Tokio 2022. To wielkie sportowe wydarzenie jest perłą w koronie praw sportowych Discovery.

W nadchodzących miesiącach widzowie kanałów i platform TVN Grupy Discovery będą mogli śledzić konkursy i kwalifikacje w ramach Pucharu Świata w skokach narciarskich. Wszystkie zawody rozgrywane poza Polską transmitowane będą w TVN, Eurosporcie 1 i Playerze, a kwalifikacje oraz konkursy w Wiśle i Zakopanem w Eurosporcie 1 i Playerze.

Niezrównana oferta zimowa TVN Grupy Discovery obejmuje także między innymi Puchar Świata w biathlonie, biegach narciarskich, kombinacji norweskiej, narciarstwie dowolnym, snowboardzie, a także Grand Prix w łyżwiarstwie figurowym. Rywalizacja w tej widowiskowej dyscyplinie rozpocznie się w piątek, 22 października w Las Vegas. W kolejny weekend odbędą się zawody w Vancouver, a następnie w Turynie, Tokio, Grenoble, Soczi, a finał w Osace od 9 do 12 grudnia. Każde Grand Prix transmitowane będzie w Eurosporcie w Playerze (pakiet „Eurosport + Player”).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Sporty zimowe


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 11-12/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 11-12/2022

12 zł Więcej...

Mini PC Homatics Dongle R 4K

Homatics Dongle R to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

269 zł Więcej...

Miernik SatLink WS-6933 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem PWR,...

249 zł Więcej...