Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu Premier League w 4K:Chelsea FC – Norwich City. Transmisje live z ATP World Tour Moskwa tylko w Polsacie.
Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
CANAL+ Premium
16:00 Piłka nożna: Premier League: Leeds United – Wolverhampton
Komentarz: Przemysław Rudzki, Jarosław Koliński CANAL+ 4K Ultra HD
13:30 Piłka nożna: Premier League: Chelsea FC – Norwich City
Komentarz: Piotr Glamowski, Michał Gutka
20:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: Wisła Kraków – Śląsk Wrocław
Komentarz: Robert Skrzyński, Grzegorz Mielcarski CANAL+ Sport
12:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: Raków Częstochowa – Bruk-Bet Termalica Nieciecza
Komentarz: Filip Surma, Kamil Kosowski
17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: Pogoń Szczecin – Jagiellonia Białystok
Komentarz: Michał Mitrur, Maciej Murawski
20:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: Wisła Kraków – Śląsk Wrocław
Komentarz: Robert Skrzyński, Grzegorz Mielcarski
00:00 (so/nd) Koszykówka mężczyzn: Liga NBA: Atlanta Hawks – Cleveland Cavaliers
Komentarz: Bartosz Tomczak, Dominik Tomczyk CANAL+ Sport 2
13:30 Piłka nożna: Premier League: Chelsea FC – Norwich City
Komentarz: Piotr Glamowski, Michał Gutka
18:30 Piłka nożna: Premier League: Brighton&Hove Albion – Manchester City
Komentarz: Andrzej Twarowski, Przemysław Rudzki CANAL+ Sport 3
12:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: Raków Częstochowa – Bruk-Bet Termalica Nieciecza
Komentarz: Filip Surma, Kamil Kosowski
17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: Pogoń Szczecin – Jagiellonia Białystok
Komentarz: Michał Mitrur, Maciej Murawski
20:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: Wisła Kraków – Śląsk Wrocław
Komentarz: Robert Skrzyński, Grzegorz Mielcarski CANAL+ Family
11:00 Tenis: WTA World Tour, Moskwa: 1/2 finału
Komentarz: Joanna Sakowicz-Kostecka, Tomasz Wiktorowski
13:00 Tenis: WTA World Tour, Moskwa: 1/2 finału
Komentarz: Joanna Sakowicz-Kostecka, Tomasz Wiktorowski
16:00 Piłka nożna: Premier League: Southampton FC – Burnley
Komentarz: Adrian Olek, Grzegorz Kaczmarczyk CANAL+ Now
15:00 Wyścigi samochodowe: LMGTE, European Le Mans Series Portimao:: Kwalifikacje
Komentarz: Michał Fijałkowski
15:20 Wyścigi samochodowe: LMP3, European Le Mans Series Portimao:: Kwalifikacje
Komentarz: Michał Fijałkowski
15:40 Wyścigi samochodowe: LMP2, European Le Mans Series Portimao:: Kwalifikacje
Komentarz: Michał Fijałkowski
18:15 Piłka nożna: LaLiga Smartbank: Sporting Gijon – Real Valladolid
Komentarz: Dominik Woźniak, Jakub Kręcidło
21:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats: Lille OSC – Stade Brest
Komentarz: Tomasz Smokowski, Michał Bojanowski Polsat Box PPV
20:00 Sporty walki: KSW 64: Sebastian Przybysz – Bruno Santos
Komentarz: Andrzej Janisz, Łukasz Jurkowski Polsat Sport
08:00 Short track: Pucharu Świata, Pekin: Zawody
00:00 (so/nd) Piłka nożna: Major League Soccer: Columbus Crew SC – New York Red Bulls Sportklub
09:00 Koszykówka mężczyzn: Liga CBA: Jiangsu Dragons – Tianjin Pioneers
12:00 Koszykówka mężczyzn: Liga BSL: Gaziantep Basketbol – Pinar Karsiyaka
14:30 Koszykówka mężczyzn: Liga BSL: Bahçeşehir Koleji – Tofaş
18:00 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB: Casademont Zaragoza – Rio Breogan