reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2021-12-02 - 2021-12-03

Sport w polskiej TV 23.10.2021

dodano: 2021-10-22 14:05 | aktualizacja: 2021-10-22 21:31
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

Sport w polskiej TV piłka nożna Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu Premier League w 4K: Chelsea FC – Norwich City. Transmisje live z ATP World Tour Moskwa tylko w Polsacie.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ Premium

16:00 Piłka nożna: Premier League:
Leeds United – Wolverhampton
Komentarz: Przemysław Rudzki, Jarosław Koliński
 
CANAL+ 4K Ultra HD

13:30 Piłka nożna: Premier League:
Chelsea FC – Norwich City
Komentarz: Piotr Glamowski, Michał Gutka

20:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Wisła Kraków – Śląsk Wrocław
Komentarz: Robert Skrzyński, Grzegorz Mielcarski
 
CANAL+ Sport

12:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Raków Częstochowa – Bruk-Bet Termalica Nieciecza
Komentarz: Filip Surma, Kamil Kosowski

15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Lechia Gdańsk – Górnik Zabrze
Komentarz: Bartosz Gleń, Wojciech Jagoda

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Pogoń Szczecin – Jagiellonia Białystok
Komentarz: Michał Mitrur, Maciej Murawski

20:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Wisła Kraków – Śląsk Wrocław
Komentarz: Robert Skrzyński, Grzegorz Mielcarski

00:00 (so/nd) Koszykówka mężczyzn: Liga NBA:
Atlanta Hawks – Cleveland Cavaliers
Komentarz: Bartosz Tomczak, Dominik Tomczyk
 
CANAL+ Sport 2

13:30 Piłka nożna: Premier League:
Chelsea FC – Norwich City
Komentarz: Piotr Glamowski, Michał Gutka

16:00 Piłka nożna: Premier League:
Multi Premier League
Moderator: Krzysztof Marciniak

18:30 Piłka nożna: Premier League:
Brighton&Hove Albion – Manchester City
Komentarz: Andrzej Twarowski, Przemysław Rudzki
 
CANAL+ Sport 3

12:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Raków Częstochowa – Bruk-Bet Termalica Nieciecza
Komentarz: Filip Surma, Kamil Kosowski

15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Lechia Gdańsk – Górnik Zabrze
Komentarz: Bartosz Gleń, Wojciech Jagoda

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Pogoń Szczecin – Jagiellonia Białystok
Komentarz: Michał Mitrur, Maciej Murawski

20:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Wisła Kraków – Śląsk Wrocław
Komentarz: Robert Skrzyński, Grzegorz Mielcarski
 
CANAL+ Family

11:00 Tenis: WTA World Tour, Moskwa:
1/2 finału
Komentarz: Joanna Sakowicz-Kostecka, Tomasz Wiktorowski

13:00 Tenis: WTA World Tour, Moskwa:
1/2 finału
Komentarz: Joanna Sakowicz-Kostecka, Tomasz Wiktorowski

16:00 Piłka nożna: Premier League:
Southampton FC – Burnley
Komentarz: Adrian Olek, Grzegorz Kaczmarczyk
 
CANAL+ Now

15:00 Wyścigi samochodowe: LMGTE, European Le Mans Series Portimao::
Kwalifikacje
Komentarz: Michał Fijałkowski

15:20 Wyścigi samochodowe: LMP3, European Le Mans Series Portimao::
Kwalifikacje
Komentarz: Michał Fijałkowski

15:40 Wyścigi samochodowe: LMP2, European Le Mans Series Portimao::
Kwalifikacje
Komentarz: Michał Fijałkowski

16:00 Piłka nożna: Premier League:
Everton FC – Watford
Komentarz: Piotr Glamowski, Michał Gutka
 
Eleven Sports 1

14:00 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Valencia CF – RCD Mallorca
Komentarz: Michał Wszołek, Kuba Ostrowski 

16:00 Piłka nożna: Sky Bet Championship: 
Coventry City – Derby County

20:00 Formuła 1: Grand Prix Stanów Zjednoczonych:
3. sesja treningowa
Komentarz: Michał Gąsiorowski, Mikołaj Sokół

23:00 Formuła 1: Grand Prix Stanów Zjednoczonych:
Sesja kwalifikacyjna
Komentarz: Michał Gąsiorowski, Filip Kapica
 
Eleven Sports 2

15:00 Piłka nożna: Serie A TIM:
US Salernitana 1919 – Empoli FC
Komentarz: Piotr Dumanowski, Mikołaj Kruk

18:00 Piłka nożna: Serie A TIM:
US Sassuolo Calcio – Venezia FC
Komentarz: Julian Kowalski, Piotr Czachowski

20:45 Piłka nożna: Serie A TIM:
Bologna FC – AC Milan
Komentarz: Piotr Dumanowski, Filip Kapica
 
Eleven Sports 3

18:30 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Elche CF – RCD Espanyol
Komentarz: Patryk Mirosławski, Kuba Ostrowski 

21:00 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Athletic Club – Villarreal CF
Komentarz: Marcin Pawłowski, Marcin Gazda
 
Eleven Sports 4

14:00 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Valencia CF – RCD Mallorca
Komentarz: Michał Wszołek, Kuba Ostrowski 

16:00 Piłka nożna: Sky Bet Championship: 
Coventry City – Derby County

19:00 Piłka nożna: Liga Portugal Bwin:
CD Tondela – FC Porto
Komentarz: Michał Wszołek, Michał Świerżyński

21:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Lille OSC – Stade Brest
Komentarz: Dominik Guziak, Michał Świrkula

 
Eurosport 1

10:00 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Sölden:
1. przejazd slalomu giganta kobiet

13:15 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Sölden:
2. przejazd slalomu giganta kobiet

15:00 Kolarstwo przełajowe: Superprestige, Ruddervoorde:
Wyścig mężczyzn

17:30 Kolarstwo torowe: Mistrzostwa Świata:
Dzień 4

21:00 Kolarstwo przełajowe: USCX Series, Cincinnati:
Zawody

22:10 Kolarstwo przełajowe: USCX Series, Cincinnati:
Zawody
 
Eurosport 2

14:00 Kolarstwo kobiet: Tour of Drenthe:
Zawody

18:00 Snowboard: Puchar Świata, Chur:
Big air kobiet i mężczyzn

20:00 Jeździectwo: Global Champions Tour, Samorinie:
Skoki
 
Fightklub

19:15 Sporty walki: Enfusion Talents 86:
Ilias Banniss – Rocco La Rosa

02:00 (so/nd) Sporty walki: Bare Knuckle Fighting Championship:
David Rickels – Julian Lane
 
Golf Channel

05:30 Golf: PGA Tour, Inzai:
3. runda

14:00 Golf: European Tour, Majorka:
3. runda
 
nSport+

12:00 Futsal: Statscore Futsal Ekstraklasa: 
Piast Gliwice – Red Devils Chojnice

15:00 Wyścigi samochodowe: LMGTE, European Le Mans Series Portimao::
Kwalifikacje
Komentarz: Michał Fijałkowski

15:20 Wyścigi samochodowe: LMP3, European Le Mans Series Portimao::
Kwalifikacje
Komentarz: Michał Fijałkowski

15:40 Wyścigi samochodowe: LMP2, European Le Mans Series Portimao::
Kwalifikacje
Komentarz: Michał Fijałkowski

16:15 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Cadiz CF – Deportivo Alaves
Komentarz: Łukasz Wiśniowski, Leszek Orłowski

18:15 Piłka nożna: LaLiga Smartbank: 
Sporting Gijon – Real Valladolid
Komentarz: Dominik Woźniak, Jakub Kręcidło

21:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Lille OSC – Stade Brest
Komentarz: Tomasz Smokowski, Michał Bojanowski
 
Polsat Box PPV

20:00 Sporty walki: KSW 64: 
Sebastian Przybysz – Bruno Santos
Komentarz: Andrzej Janisz, Łukasz Jurkowski
 
Polsat Sport

08:00 Short track: Pucharu Świata, Pekin:
Zawody

12:30 Piłka nożna: Fortuna 1. Liga: 
Górnik Polkowice – Korona Kielce

14:45 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn Koźle – Projekt Warszawa

17:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
Cerrad Enea Czarni Radom – Trefl Gdańsk

20:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
Stal Nysa – Asseco Resovia Rzeszów

22:45 Łyżwiarstwo figurowe: Skate America:
Taniec dowolny

00:15 Łyżwiarstwo figurowe: Skate America
Program krótki solistek

04:30 (so/nd) Boks: Gala, Atlanta: 
Jamel Herring – Shakur Stevenson
 
Polsat Sport Extra

15:00 Tenis: ATP World Tour, Antwerpia:
1/2 finału

17:30 Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga: 
Arged BM Stal Ostrów Wielkopolski – Legia Warszawa

22:00 Sporty walki: UFC Fight Night:
Paulo Costa – Marvin Vettori

03:15 (so/nd) Łyżwiarstwo figurowe: Skate America:
Program dowolny par sportowych

05:00 (so/nd) Łyżwiarstwo figurowe: Skate America:
Program dowolny solistów

06:55 (so/nd) Łyżwiarstwo figurowe: Skate America:
Ceremonia medalowa
 
Polsat Sport News

15:15 Siatkówka mężczyzn: Superpuchar Włoch: 
Cucine Lube Civitanova – Vero Volley Monza

18:00 Siatkówka mężczyzn: Superpuchar Włoch: 
Sir Safety Conad Perugia – Itas Trentino

00:00 (so/nd) Piłka nożna: Major League Soccer:
Columbus Crew SC – New York Red Bulls
 
Sportklub

09:00 Koszykówka mężczyzn: Liga CBA: 
Jiangsu Dragons – Tianjin Pioneers

12:00 Koszykówka mężczyzn: Liga BSL: 
Gaziantep Basketbol – Pinar Karsiyaka

14:30 Koszykówka mężczyzn: Liga BSL: 
Bahçeşehir Koleji – Tofaş

18:00 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB: 
Casademont Zaragoza – Rio Breogan

21:15 Wyścigi samochodowe: NASCAR Xfinity Series, Kansas City:
Wyścig
 
TVP 3

19:00 Piłka nożna: 3. Liga: 
Karkonosze Jelenia Góra – Stal Brzeg

 
TVP Sport

15:00 Piłka nożna: eWinner 2. Liga: 
KKS 1925 Kalisz – Lech II Poznań

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: 
Pogoń Szczecin – Jagiellonia Białystok
Komentarz: Jacek Laskowski, Marcin Żewłakow

20:15 Boks: KnockOut Boxing Night 18: 
Mateusz Masternak – Armend Xhoxhaj;
Fiodor Czerkaszyn – Gonzalo Coria

 
Viaplay

13:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
1. FC Nuernberg – 1. FC Heidenheim 1846

13:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
Düsseldorfer TuS Fortuna 1895 – Karlsruher SC

13:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
Kieler SV Holstein 1900 – SV Darmstadt 1898

15:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
RB Lipsk – SpVgg Greuther Fürth

15:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
VfL Wolfsburg – SC Freiburg
Komentarz: Kamil Kania

15:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
DSC Arminia Bielefeld – Borussia Dortmund
Komentarz: do ustalenia

15:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
Bayern Monachium – TSG 1899 Hoffenheim 
Komentarz: Piotr Domagała, Marcin Borzęcki

18:00 Hokej na lodzie: Svenska Hockeyligan: 
Leksands IF – Växjö Lakers HC

18:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
Hertha BSC – Borussia Mönchengladbach
Komentarz: Mariusz Hawryszczuk, Tomasz Urban

19:00 Hokej na lodzie: Liga NHL: 
Ottawa Senators – New York Rangers
Komentarz: Piotr Chłystek, Andrzej Kulasek

19:00 Hokej na lodzie: Liga NHL:
Washington Capitals – Calgary Flames

20:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
FC Schalke 04 – SG Dynamo Drezno
Komentarz: Dawid Król


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

519 zł Więcej...

Stojak alu ścienny AS Sat 60cm

Aluminiowy stojak ścienny 60cm niemieckiej firmy A.S. Sat z certyfikatem...

129 zł Więcej...

Multiswitch TechniSat CE 9/8 HD

Markowy (niemiecki) multiswitch TechniSat CE 9/8 HD rozdziela sygnał niezależnie...

290 zł Więcej...