reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Fransat traci kanały RMC Sport

dodano: 2021-10-22 18:30
autor: RO | źródło: telesatellite.com

RMC Sport Abonenci płatnych kanałów sportowych RMC Sport za pośrednictwem usługi Fransat mieli przykrą niespodziankę, gdy dowiedzieli się o zakończeniu transmisji pakietu RMC Sport drogą satelitarną w najbliższych miesiącach.

rmcsport.bfmtv.com
RMC Sport


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Umowa dystrybucyjna wiążąca nas z Fransat, która umożliwia odbieranie kanałów RMC Sport na sprzęcie satelitarnym Fransat, wygasa 31 grudnia 2021 r.. W związku z tym, od tego dnia pakiet kanałów RMC Sport nie będzie już dostępny na sprzęcie Fransat.” E-mail o takiej treści został wysłany na pocztę do subskrybentów.

RMC Sport radzi użytkownikom Fransat na dalsze odbieranie kanałów drogą online, za pośrednictwem aplikacji mobilnej lub na komputerze. Nadawca sportowy prawdopodobnie nie zdaje sobie sprawy, że klient Fransat wybiera głównie satelitę, ponieważ inaczej nie może odbierać telewizji. Nie zapominając, że na urządzeniu mobilnym subskrybent widzi, jak szybko zużywa transfer podczas oglądania telewizji online.

Fransat to francuska i darmowa oferta telewizyjna, umożliwiająca bezpłatny odbiór kanałów naziemnej telewizji cyfrowej TNT przez satelitę Eutelsat 5 West B (5°W). RMC Sport w opcji dodatkowej składa się z kanałów RMC Sport 1 UHD, RMC Sport 1 HD i RMC Sport 2 HD w cenie 25 euro miesięcznie.

Źródło: telesatellite.com 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Platformy - świat


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ ZERO rev.2 HEVC Biały

Vu+ ZERO rev.2 - najnowszy odbiornik Vu+ na Linuksie z...

429 zł Więcej...

Konwerter Twin Televes

Podwójny konwerter Universal Twin hiszpańskiej firmy Televes o współczynniku szumów...

79 zł Więcej...

Stojak alu ścienny AS Sat 60cm

Aluminiowy stojak ścienny 60cm niemieckiej firmy A.S. Sat z certyfikatem...

129 zł Więcej...