Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
CANAL+ Premium
16:15 Piłka nożna: LaLiga Santander: FC Barcelona – Real Madryt
Komentarz: Przemysław Pełka, Tomasz Ćwiąkała CANAL+ 4K Ultra HD
16:15 Piłka nożna: LaLiga Santander: FC Barcelona – Real Madryt
Komentarz: Przemysław Pełka, Tomasz Ćwiąkała
20:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: Piast Gliwice – Legia Warszawa
Komentarz: Adam Marchliński, Marcin Baszczyński CANAL+ Sport
11:00 Tenis: WTA World Tour, Moskwa: Finał
Komentarz: Marek Furjan, Klaudia Jans-Ignacik
15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: KGHM Zagłębie Lubin – Cracovia
Komentarz: Robert Skrzyński, Grzegorz Mielcarski
19:00 Formuła 1: Grand Prix Stanów Zjednoczonych: Parada kierowców
Komentarz: Michał Gąsiorowski, Mikołaj Sokół, Robert Smoczyński
21:00 Formuła 1: Grand Prix Stanów Zjednoczonych: Wyścig
Komentarz: Michał Gąsiorowski, Mikołaj Sokół Eleven Sports 1
16:15 Piłka nożna: LaLiga Santander: FC Barcelona – Real Madryt
Komentarz: Mateusz Święcicki, Sebastian Chabiniak
19:00 Formuła 1: Grand Prix Stanów Zjednoczonych: Parada kierowców
Komentarz: Michał Gąsiorowski, Mikołaj Sokół, Robert Smoczyński
19:00 Piłka nożna: Liga Portugal Bwin: FC Vizela – SL Benfica
Komentarz: Marcin Pawłowski, Michał Świerżyński Eurosport 1
10:00 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Sölden: 1. przejazd slalomu giganta mężczyzn
13:30 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Sölden: 2. przejazd slalomu giganta mężczyzn
14:30 Kolarstwo torowe: Mistrzostwa Świata: Dzień 5 Eurosport 2
12:00 Wyścigi motocyklowe: Motocross: MX2, Mistrzostwa Świata, Trydent: Wyścig 1
13:00 Wyścigi motocyklowe: Motocross: MXGP, Mistrzostwa Świata, Trydent: Wyścig 1
15:00 Wyścigi motocyklowe: Motocross: MX2, Mistrzostwa Świata, Trydent: Wyścig 2
16:00 Wyścigi motocyklowe: Motocross: MXGP, Mistrzostwa Świata, Trydent: Wyścig 2
17:00 Rajdy samochodowe: Extreme E, Sardynia: Zawody Fightklub
19:15 Sporty walki: Enfusion Cage 7 - Xtreme Stand Up 6: Gala
21:45 Sporty walki: Enfusion Cage 7 - Xtreme Stand Up 7: Gala Golf Channel
05:30 Golf: PGA Tour, Inzai: Finał
13:30 Golf: European Tour, Majorka: Finał Motowizja
21:00 Wyścigi samochodowe: NASCAR Cup Series, Kansas City: Wyścig
Komentarz: Szymon Tworz, Michał Budziak nSport+
13:30 Wyścigi samochodowe: European Le Mans Series, Portimao: Wyścig
Komentarz: Michał Fijałkowski, Sławomir Szymczak
21:00 Piłka nożna: LaLiga Santander: Atletico Madryt – Real Sociedad
Komentarz: Michał Mitrut, Leszek Orłowski Polsat Sport Premium 1
14:30 Piłka nożna: Eredivisie: sc Cambuur – Feyenoord
16:45 Piłka nożna: Eredivisie: AFC Ajax – PSV Eindhoven
20:00 Piłka nożna: Eredivisie: FC Groningen – AZ Alkmaar Polsat Sport Premium 2
16:00 Piłka nożna: Fortuna Liga: SK Dynamo Czeskie Budziejowice – SK Slavia Praga
19:00 Piłka nożna: Fortuna Liga: AC Sparta Praga – FK Mlada Boleslav Polsat Sport
14:45 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: Jastrzębski Węgiel – PGE Skra Bełchatów
20:10 Łyżwiarstwo figurowe: Skate America: Program dowolny par tanecznych
22:00 Łyżwiarstwo figurowe: Skate America: Program dowolny solistek
02:00 (nd/pn) Piłka nożna: Major League Soccer: Orlando City SC – New England Revolution Polsat Sport News
11:00 Wyścigi motocyklowe: Moto3, Grand Prix Emilii-Romanii: Wyścig
12:20 Wyścigi motocyklowe: Moto2, Grand Prix Emilii-Romanii:
Wyścig
14:00 Wyścigi motocyklowe: MotoGP, Grand Prix Emilii-Romanii: Wyścig
13:45 Wyścigi samochodowe: European Le Mans Series, Portimao: Wyścig
18:45 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB: FC Barcelona Lassa – Unicaja Malaga TVP Sport
13:00 Kolarstwo torowe: Mistrzostwa Świata: Dzień 5
Komentarz: Sławomir Kwiatkowski, Grzegorz Drejgier
17:15 Piłka ręczna mężczyzn: PGNiG Superliga: Łomża VIVE Kielce – MMTS Kwidzyn
Komentarz: Grzegorz Chodkowski, Michał Matysik