reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2021-12-02 - 2021-12-03

Sport w polskiej TV 24.10.2021

dodano: 2021-10-23 10:58
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

sport w polskiej TV_360x270_01_B.jpg Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z El Clasico w 4KFC Barcelona – Real Madryt. Transmisje live z wyścigu Formuły 1 z Grand Prix Stanów Zjednoczonych w Eleven Sports 1.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ Premium

16:15 Piłka nożna: LaLiga Santander:
FC Barcelona – Real Madryt
Komentarz: Przemysław Pełka, Tomasz Ćwiąkała
 
CANAL+ 4K Ultra HD

16:15 Piłka nożna: LaLiga Santander:
FC Barcelona – Real Madryt
Komentarz: Przemysław Pełka, Tomasz Ćwiąkała

20:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Piast Gliwice – Legia Warszawa
Komentarz: Adam Marchliński, Marcin Baszczyński
 
CANAL+ Sport

11:00 Tenis: WTA World Tour, Moskwa: 
Finał
Komentarz: Marek Furjan, Klaudia Jans-Ignacik

15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
KGHM Zagłębie Lubin – Cracovia
Komentarz: Robert Skrzyński, Grzegorz Mielcarski

17:15 Piłka nożna: Premier League:
Manchester United – Liverpool
Komentarz: Marcin Rosłoń, Rafał Nahorny

20:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Piast Gliwice – Legia Warszawa
Komentarz: Adam Marchliński, Marcin Baszczyński
 
CANAL+ Sport 2

13:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
OGC Nice – Olympique Lyon
Komentarz: Artur Kwiatkowski, Michał Bojanowski

15:00 Piłka nożna: Premier League:
West Ham United – Tottenham Hotspur
Komentarz: Andrzej Twarowski, Przemysław Rudzki

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Warta Poznań – Stal Mielec
Komentarz: Piotr Glamowski, Wojciech Jagoda

20:45 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Olympique Marsylia – Paris Saint-Germain
Komentarz: Rafał Dębiński, Tomasz Wieszczycki
 
CANAL+ Sport 3

15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
KGHM Zagłębie Lubin – Cracovia
Komentarz: Robert Skrzyński, Grzegorz Mielcarski

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Warta Poznań – Stal Mielec
Komentarz: Piotr Glamowski, Wojciech Jagoda

20:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Piast Gliwice – Legia Warszawa
Komentarz: Adam Marchliński, Marcin Baszczyński
 
CANAL+ Family

15:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
RC Lens – FC Metz
Komentarz: Tomasz Smokowski, Marek Jóźwiak

18:30 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB: 
FC Barcelona Lassa – Unicaja Malaga
Komentarz: Wojciech Michałowicz, Kamil Chanas

22:00 Koszykówka mężczyzn: Liga NBA:
Brooklyn Nets – Charlotte Hornets
 
CANAL+ Now

15:00 Piłka nożna: Premier League:
Brentford FC – Leicester City
Komentarz: Adrian Olek, Michał Gutka
 
Eleven Sports 1 (4K)

16:15 Piłka nożna: LaLiga Santander:
FC Barcelona – Real Madryt 
Komentarz: Mateusz Święcicki, Sebastian Chabiniak

19:00 Formuła 1: Grand Prix Stanów Zjednoczonych:
Parada kierowców
Komentarz: Michał Gąsiorowski, Mikołaj Sokół, Robert Smoczyński

21:00 Formuła 1: Grand Prix Stanów Zjednoczonych:
Wyścig
Komentarz: Michał Gąsiorowski, Mikołaj Sokół
 
Eleven Sports 1

16:15 Piłka nożna: LaLiga Santander:
FC Barcelona – Real Madryt 
Komentarz: Mateusz Święcicki, Sebastian Chabiniak

19:00 Formuła 1: Grand Prix Stanów Zjednoczonych:
Parada kierowców
Komentarz: Michał Gąsiorowski, Mikołaj Sokół, Robert Smoczyński

21:00 Formuła 1: Grand Prix Stanów Zjednoczonych:
Wyścig

Komentarz: Michał Gąsiorowski, Mikołaj Sokół
 
Eleven Sports 2

12:30 Piłka nożna: Serie A TIM:
Atalanta Bergamo – Udinese Calcio
Komentarz: Tomasz Zieliński, Filip Kapica

15:00 Piłka nożna: Serie A TIM:
Hellas Verona – S.S. Lazio
Komentarz: Tomasz Zieliński, Piotr Czachowski

18:00 Piłka nożna: Serie A TIM:
AS Roma – SSC Napoli
Komentarz: Julian Kowalski Filip Kapica

20:45 Piłka nożna: Serie A TIM:
Inter Mediolan – Juventus FC
Komentarz: Piotr Dumanowski, Dominik Guziak
 
Eleven Sports 3

14:00 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Sevilla FC – Levante UD
Komentarz: Marcin Pawłowski, Michał Świerżyński

17:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
AS Monaco – Montpellier HSC
Komentarz: Michał Wszołek, Michał Świrkula

20:45 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Olympique Marsylia – Paris Saint-Germain
Komentarz: Marcin Grzywacz, Kuba Ostrowski
 
Eleven Sports 4

13:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
OGC Nice – Olympique Lyonnais
Komentarz: Marcin Grzywacz, Michał Świrkula

15:00 Piłka nożna: Serie A TIM:
ACF Fiorentina – Cagliari Calcio
Komentarz: Julian Kowalski, Marcin Nowomiejski

17:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
AS Monaco – Montpellier HSC
Komentarz: Michał Wszołek, Michał Świrkula

19:00 Piłka nożna: Liga Portugal Bwin:
FC Vizela – SL Benfica
Komentarz: Marcin Pawłowski, Michał Świerżyński
 
Eurosport 1

10:00 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Sölden:
1. przejazd slalomu giganta mężczyzn

13:30 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Sölden:
2. przejazd slalomu giganta mężczyzn

14:30 Kolarstwo torowe: Mistrzostwa Świata:
Dzień 5
 
Eurosport 2

12:00 Wyścigi motocyklowe: Motocross: MX2, Mistrzostwa Świata, Trydent:
Wyścig 1

13:00 Wyścigi motocyklowe: Motocross: MXGP, Mistrzostwa Świata, Trydent:
Wyścig 1

15:00 Wyścigi motocyklowe: Motocross: MX2, Mistrzostwa Świata, Trydent:
Wyścig 2

16:00 Wyścigi motocyklowe: Motocross: MXGP, Mistrzostwa Świata, Trydent:
Wyścig 2

17:00 Rajdy samochodowe: Extreme E, Sardynia:
Zawody
 
Fightklub

19:15 Sporty walki: Enfusion Cage 7 - Xtreme Stand Up 6:
Gala

21:45 Sporty walki: Enfusion Cage 7 - Xtreme Stand Up 7:
Gala
 
Golf Channel

05:30 Golf: PGA Tour, Inzai:
Finał

13:30 Golf: European Tour, Majorka: 
Finał
 
Motowizja

21:00 Wyścigi samochodowe: NASCAR Cup Series, Kansas City:
Wyścig
Komentarz: Szymon Tworz, Michał Budziak
 
nSport+

13:30 Wyścigi samochodowe: European Le Mans Series, Portimao:
Wyścig
Komentarz: Michał Fijałkowski, Sławomir Szymczak

18:30 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Real Betis – Rayo Vallecano
Komentarz: Cezary Olbrycht, Tomasz Lipiński

21:00 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Atletico Madryt – Real Sociedad
Komentarz: Michał Mitrut, Leszek Orłowski
 
Polsat Sport Premium 1

14:30 Piłka nożna: Eredivisie: 
sc Cambuur – Feyenoord

16:45 Piłka nożna: Eredivisie: 
AFC Ajax – PSV Eindhoven

20:00 Piłka nożna: Eredivisie:
FC Groningen – AZ Alkmaar
 
Polsat Sport Premium 2

16:00 Piłka nożna: Fortuna Liga: 
SK Dynamo Czeskie Budziejowice – SK Slavia Praga

19:00 Piłka nożna: Fortuna Liga: 
AC Sparta Praga – FK Mlada Boleslav
 
Polsat Sport

14:45 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
Jastrzębski Węgiel – PGE Skra Bełchatów

18:00 Piłka nożna: Fortuna 1. Liga: 
Widzew Łódź – ŁKS Łódź

20:30 Siatkówka kobiet: Tauron Liga: 
Energa MKS Kalisz – UNI Opole

23:00 Łyżwiarstwo figurowe: Skate America:
Program dowolny solistek

00:00 (nd/pn) Łyżwiarstwo figurowe: Skate America:
Ceremonia medalowa

03:30 (nd/pn) Łyżwiarstwo figurowe: Skate America:
Pokazy mistrzów
 
Polsat Sport Extra

11:00 Short track: Puchar Świata, Pekin:
Zawody 

12:55 Piłka nożna: Scottish Premiership: 
St. Mirren FC – Rangers FC

15:00 Badminton: BWF World Tour, Odense:
Finał

16:00 Badminton: BWF World Tour, Odense:
Finał

17:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
Indykpol AZS Olsztyn – Aluron CMC Warta Zawiercie

20:10 Łyżwiarstwo figurowe: Skate America:
Program dowolny par tanecznych

22:00  Łyżwiarstwo figurowe: Skate America:
Program dowolny solistek

02:00 (nd/pn) Piłka nożna: Major League Soccer: 
Orlando City SC – New England Revolution
 
Polsat Sport News

11:00 Wyścigi motocyklowe: Moto3, Grand Prix Emilii-Romanii:
Wyścig

12:20 Wyścigi motocyklowe: Moto2, Grand Prix Emilii-Romanii:
Wyścig

14:00 Wyścigi motocyklowe: MotoGP, Grand Prix Emilii-Romanii:
Wyścig

16:00 Siatkówka mężczyzn: Superpuchar Włoch:
Finał

20:00 Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga: 
Anwil Włocławek – King Szczecin
 
Sportklub

10:05 Wyścigi samochodowe: Michelin Le Mans Cup, Portimao:
Wyścig

13:45 Wyścigi samochodowe: European Le Mans Series, Portimao:
Wyścig

18:45 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB: 
FC Barcelona Lassa – Unicaja Malaga
 
TVP Sport

13:00 Kolarstwo torowe: Mistrzostwa Świata:
Dzień 5
Komentarz: Sławomir Kwiatkowski, Grzegorz Drejgier

17:15 Piłka ręczna mężczyzn: PGNiG Superliga: 
Łomża VIVE Kielce – MMTS Kwidzyn
Komentarz: Grzegorz Chodkowski, Michał Matysik

 


Viaplay

13:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
SSV Jahn 2000 Ratyzbona – Hannover 96

13:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
SV Sandhausen – Werder Brema
Komentarz: Dawid Król 

13:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
FC St. Pauli – FC Hansa Rostock

14:00 Piłka ręczna mężczyzn: Handball Bundesliga: 
THW Kiel – SC Magdeburg 
Komentarz: Mateusz Juza

15:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
1. FC Köln – Bayer 04 Leverkusen 
Komentarz: Mateusz Borek, Tomasz Urban 

16:00 Piłka ręczna mężczyzn: Handball Bundesliga: 
GWD Minden – TBV Lemgo Lippe

17:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
VfB Stuttgart – 1. FC Union Berlin
Komentarz: Rafał Wolski, Michał Zachodny 

18:05 Wyścigi samochodowe: W Series, Austin: 
Wyścig 2

19:00 Hokej na lodzie: Liga NHL:
Boston Bruins – San Jose Sharks
Komentarz: Piotr Chłystek, Andrzej Kulasek

19:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
VfL Bochum 1848 – Eintracht Frankfurt
Komentarz: Mariusz Hawryszczuk, Tomasz Urban

01:00 (nd/pn) Hokej na lodzie: Liga NHL: 
Chicago Blackhawks – Detroit Red Wings

04:00 (nd/pn) Hokej na lodzie: Liga NHL: 
Vegas Golden Knights – New York Islanders


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

799 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+ 4K ECP

CAM CI+ 4K ECP z odbiorem TVP 4K, CANAL+ 4K...

199 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 HEVC Opticum Lion 5 AIR

Miniaturowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki Opticum firmy AX Technology...

109 zł Więcej...