reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Finał „Tańca z gwiazdami” 12 w telewizji Polsat

dodano: 2021-10-25 03:52
autor: Łukasz Knapik | źródło: Grupa Polsat Plus/satkurier.pl

Polsat „Dancing With The Stars. Taniec z gwiazdami” Krzysztof Ibisz i Paulina Sykut-Jeżyna pogoda pogodynka W poniedziałek, 25 października br. o godz. 20:05 w telewizji Polsat wyemitowany zostanie premierowo 9. odcinek 12. sezonu programu „Dancing With The Stars. Taniec z gwiazdami” (o godz. 22:00 stacja Polsat Cafe pokaże „Kulisy Tańca z gwiazdami”), którego producentem jest Rochstar. Będzie to finał. O wygraną zawalczą Magdalena Kajrowicz-Zapała „Kajra” i Rafał Maserak oraz Hanna Żudziewicz i Piotr Mróz. Wcześniejsze sezony emituje obecnie kanał TV6.

Polsat „Dancing With The Stars. Taniec z gwiazdami”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W finale programu nie zatańczą Oliwia Bieniuk i Michał Bartkiewicz. Kajra i Piotr Mróz powalczą o Kryształową Kulę

Za nami emocjonujący półfinał dwunastego sezonu programu „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami”. Gwiazdy pod okiem tancerzy wyciskały przez ostatni tydzień siódme poty. Silnym wsparciem okazali się goście specjalni, którzy nie tylko wprowadzili na treningi nową energię, ale także dużo uśmiechu.

Niestety z programem i marzeniami o Kryształowej Kuli musieli pożegnać się Oliwia Bieniuk i Michał Bartkiewicz. Wspomnijmy, co działo się w półfinałowym odcinku „Tańca z gwiazdami”.

Widowisko otworzyła Ewa Farna piosenką „Znak”.

Oliwia Bieniuk i Michał Bartkiewicz z gościnnym udziałem Edyty Zając zaprosili na bezludną wyspę. W szalonej choreografii zaprezentowali salsę. Hanna Żudziewicz, Piotr Mróz i Mariusz Węgłowski zaskoczyli niecodziennymi kostiumami. Mogliśmy podziwiać umiejętności aktorskie Piotra i Mariusza w rolach uroczych, acz tryskających testosteronem kobiet. Trio zatańczyło foxtrota. Za sprawą Magdaleny Kajrowicz-Zapały „Kajry”, Rafała Maseraka i Marcina Korcza przenieśliśmy się w mroczny klimat hotelu, prowadzącego przez wampira. Paso doble w wykonaniu tej trójki było baaaaardzo energetyczne.

W kolejnej części programu uczestnicy musieli zaprezentować się w tańcach, wybranych przez jurorów. Były to choreografie, za które dostali najmniej punktów w programie. Mieli zatem doskonałą okazję, aby dopracować do perfekcji swing, tango i quickstep.

Oliwia Bieniuk i Michał Bartkiewicz za cel postawili sobie, aby w ich swingu było więcej swingu. Czy im się to udało?

- Widać u ciebie postęp i to, że bardzo się starałaś - powiedziała Iwona Pavlović. - Rzeczywiście poprawiłaś ten taniec! - dodała.


Hanna Żudziewicz i Piotr Mróz musieli odrobić lekcje z tanga. Jak zwykle para dała z siebie wszystko. Czy jurorzy docenili starania?

- Twoje zaangażowanie podoba mi się na maksa - stwierdził Michał Malitowski. - Brawo ty, brawo wy! - dodał.

- Przyjechałeś do nas do tego programu z talentem. Od Hani nauczyłeś się tańca

- skomentowała Iwona Pavlović.


Magdalena Kajrowicz-Zapała „Kajra” i Rafał Maserak przyzwyczaili widzów do ciekawych inscenizacji i całkowitego szaleństwa na parkiecie. Czy to im pomogło także i tym razem? Quickstep w wykonaniu tej pary zaskoczył jurorów. Ale czy pozytywnie?

- Było bardzo charyzmatycznie, tradycyjnie i bardzo apetycznie

- skwitował Michał Malitowski.


Jak na prawdziwy półfinał przystało, nie brakowało bardzo silnych emocji. Dwie pary, walcząc o wejście do finału, przystąpiły do dogrywki, tańcząc te tańce, w których w ich ocenie najlepiej wypadli.

Oliwia Bieniuk i Michał Bartkiewicz zaprezentowali cha cha cha.

- Bądź dumną z siebie

- powiedział Andrzej Piaseczny „Piasek”.

- Byłaś bardzo opanowana i to był twój duży sukces!

- stwierdził Michał Malitowski.


Magdalena Kajrowicz-Zapała „Kajra” i Rafał Maserak zaprosili do nastrojowej rumby.

- Wprowadziłaś nas w niebo. Jesteś bardzo fajną tancerką i dodatkowo wprowadzasz nas w piękny klimat

- skomentowała Iwona Pavlivić.

- To był najlepszy taniec latynoamerykański tej edycji

- dodał Michał Malitowski.


Iwona Pavlović: „Takiego finału dawno nie było!”

„- Moje marzenie jest spełnione. Mogę spać spokojnie!” - tak oto Iwona Pavlović podsumowała w rozmowie z serwisem pomponik.pl decyzję widzów, którzy uznali, że w finale dwunastej edycji programu „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami” o Kryształową Kulę powalczą Magdalena Kajrowicz-Zapała „Kajra” i Rafał Maserak oraz Hanna Żudziewicz i Piotr Mróz. Czy czeka nas zatem wyrównana rywalizacja?

- Po raz pierwszy od dłuższego czasu w finale są dwie pary najlepiej tańczące z całej edycji

- powiedziała w wywiadzie dla serwisu pomponik.pl Iwona Pavlović.


Trudno nie zgodzić się z ekspertką, której - jak zapewnia nadawca, surowej lecz sprawiedliwiej oceny obawiają się wszyscy uczestnicy widowiska.

- Inne błędy popełnia Kajra, a inne Piotr. Wydawałoby się, że to Kajra jest technicznie lepsza, ale w tańcach standardowych, np. tango Piotra z półfinałowego odcinka było oszałamiające. Takie czyste, klarowne, bezbłędne. Uważam, że to będzie zacięta rywalizacja. Będzie się w tym finale działo, bo - zauważmy - są dwie dobre pary. I oni to wiedzą

- dodała Czarna Mamba.


Zarówno Kajra, jak i jej konkurent Piotr Mróz, od pierwszego odcinka wyróżniali się pracowitością i determinacją. Godząc różne zobowiązania zawodowe, nie odpuszczali ani na sekundę.

- Mój sposób na finał jest następujący - nie skupiam się na konkurencji, tylko na sobie. I robię dalej swoje

- mówi serialowy policjant z „Gliniarzy”.


Kajra z kolei korzysta ze wsparcia męża Sławomira Zapały.

- Sławomir motywuje mnie do dalszej pracy... jedzonkiem - wyznaje z uśmiechem aktorka. - Dba o to, żebym jadła. Pilnuje, abym miała komplet różnego rodzaju suplementów. Codziennie rano przygotowuje mi kawę. Przywozi i odwozi za treningi. Wspaniale zajmuje się naszym synkiem - dodaje.


Taneczne pary w dwunastym sezonie programu „Dancing With The Stars. Taniec z gwiazdami” stworzyli Izabela Małysz i Stefano Terrazzino, Oliwia Bieniuk i Michał Bartkiewicz, Kinga Sawczuk „Kompleksiara” i Jakub Lipowski, Magdalena Kajrowicz-Zapała „Kajra” i Rafał Maserak, Sylwia Bomba i Jacek Jeschke, Janja Lesar i Denis Urubko, Lenka Klimentowa i Radosław Liszewski, Hanna Żudziewicz i Piotr Mróz, Paulina Biernat i Wojciech Węcławowicz „Fit Old Boy” oraz Wiktoria Omyła i Łukasz Jurkowski „Juras”. W jury zasiadają Iwona Pavlović, Michał Malitowski i Andrzej Grabowski oraz debiutujący w tym składzie Andrzej Piaseczny „Piasek”. Izabela Janachowska dołączyła natomiast do duetu prowadzących, który tworzyli dotychczas Paulina Sykut-Jeżyna i Krzysztof Ibisz. Tuż po zakończeniu odcinka kanał Polsat Cafe pokazuje natomiast „Kulisy Tańca z gwiazdami”, których prowadzącym są Wiktoria Gąsiewska i Patryk Cebulski.

Dorota Rabczewska „Doda”, Alicja Majewska, Michał Szpak i Kombi zaśpiewają podczas finału

Na ten moment widzowie czekaliśmy długie i emocjonujące 9 tygodni. Przed nami finał XII edycji programu „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami”. Dwie diabelnie uzdolnione oraz bardzo pracowite gwiazdy, które w finałowym starciu dadzą z siebie wszystko, wspierane przez ambitnych i doświadczonych trenerów. Kto wytańczy Kryształową Kulę - Magdalena Kajrowicz-Zapała „Kajra” i Rafał Maserak czy Hanna Żudziewicz i Piotr Mróz? O tym widzowie przekonają się wkrótce.

Jak zapowiada nadawca, najbardziej emocjonujący odcinek XII edycji programu „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami” to nie tylko finałowe starcie dwóch par, ale także całe mnóstwo atrakcji, które dla widzów przygotowała telewizja Polsat. Program otworzy spektakularne widowisko. Widzowie będą mogli podziwiać genialne tango argentino z udziałem znanych i lubianych tancerzy. Ponownie na parkiecie programu „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami” zaprezentują się taneczne pary, które mogliśmy oglądać w XII edycji widowiska.  

Nie zabraknie także muzyki „na żywo”. Widzowie usłyszą Alicję Majewską, także w niespotykanym do tej pory duecie z Andrzejem Piasecznym „Piaskiem”. Zaśpiewają dla widzów Michał Szpak i zespół Kombi. Muzyczną wisienką na torcie będzie niekwestionowana królowa polskiej muzyki rozrywkowej - Dorota Rabczewska „Doda”.

Na tym nie koniec niespodzianek. Wyjątkowym gościem specjalnym będzie para emerytów z Niemiec. Nellia i Dietmar popiszą się umiejętnościami tanecznymi, z których znani są na cały świat. Zatańczą lindy hop i tym samym udowodnią, że nigdy nie jest za późno na naukę tańca (więcej tutaj).
 
Hanna Żudziewicz w programie „Dancing With The Stars. Taniec z gwiazdami”, foto: Cezary Piwowarski/WBF
Hanna Żudziewicz w programie „Dancing With The Stars. Taniec z gwiazdami”, foto: Cezary Piwowarski/WBF
Oliwia Bieniuk i Michał Bartkiewicz w programie „Dancing With The Stars. Taniec z gwiazdami”, foto: WBF
Oliwia Bieniuk i Michał Bartkiewicz w programie „Dancing With The Stars. Taniec z gwiazdami”, foto: WBF
Oliwia Bieniuk w programie „Dancing With The Stars. Taniec z gwiazdami”, foto: WBF
Oliwia Bieniuk w programie „Dancing With The Stars. Taniec z gwiazdami”, foto: WBF
Magdalena Kajrowicz-Zapała „Kajra” w programie „Dancing With The Stars. Taniec z gwiazdami”, foto: Cezary Piwowarski
Magdalena Kajrowicz-Zapała „Kajra” w programie „Dancing With The Stars. Taniec z gwiazdami”, foto: Cezary Piwowarski
Magdalena Kajrowicz-Zapała „Kajra” w programie „Dancing With The Stars. Taniec z gwiazdami”, foto: Cezary Piwowarski
Magdalena Kajrowicz-Zapała „Kajra” w programie „Dancing With The Stars. Taniec z gwiazdami”, foto: Cezary Piwowarski
Magdalena Kajrowicz-Zapała „Kajra” i Piotr Mróz w programie „Dancing With The Stars. Taniec z gwiazdami”, foto: Piotr Podewski/WBF/Cyfrowy Polsat
Magdalena Kajrowicz-Zapała „Kajra” i Piotr Mróz w programie „Dancing With The Stars. Taniec z gwiazdami”, foto: Piotr Podewski/WBF/Cyfrowy Polsat
Paulina Sykut-Jeżyna w programie „Dancing With The Stars. Taniec z gwiazdami”, foto: WBF
Paulina Sykut-Jeżyna w programie „Dancing With The Stars. Taniec z gwiazdami”, foto: WBF


„Dancing With The Stars. Taniec z gwiazdami” - sezon 12., emisja w poniedziałki o godz. 20:05 w telewizji Polsat. Wcześniejsze odcinki tego programu mogą obecnie oglądać widzowie TV6.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI biały płaski 2.1 8K UHD 3,0m

Płaski, biały kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1...

79 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C Edision Nano T265+ HEVC (hotelowy)

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki EDISION dla Naziemnej Telewizji...

139 zł Więcej...

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

369 zł Więcej...