reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„48h. Zaginieni” w kanałach Polsatu

dodano: 2021-10-25 05:52
autor: Łukasz Knapik | źródło: Grupa Polsat Plus/satkurier.pl

Nowa TV „48h. Zaginieni” W poniedziałek, 1 listopada o godz. 9:00 w kanale Polsat 2 i o godz. 20:05 w stacji Polsat 1 oraz we wtorek, 2 listopada br. o godz. 19:00 w kanale Polsat Seriale wyemitowany zostanie premierowo 1. odcinek polskiego serialu kryminalnego „48h. Zaginieni”, którego producentem jest Constantin Entertainment Polska. W obsadzie znaleźli się Magdalena Smalara, Joanna Kupińska, Tadeusz Chudecki, Andrzej Hausner, Paweł Iwanicki, Bartosz Waga, Tomasz Okarmus i Piotr Niemczyk. Dodajmy, iż serial ten mogą obecnie oglądać widzowie stacji Nowa TV.

Nowa TV „48h. Zaginieni”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
„48h. Zaginieni” to serial o policyjnej grupie operacyjnej do spraw osób zaginionych. Ich największym wrogiem jest czas - w przypadku zaginięć liczy się pierwsze 48 godzin. Potem może być już za późno, by odnaleźć poszukiwanych w dobrym zdrowiu. Jak zapowiada nadawca, tajemnicze zniknięcia, ludzkie dramaty, śledztwa trzymające w napięciu - to wszystko czeka na widzów serialu „48h. Zaginieni”.

Co dzieje się, gdy bliska osoba ginie bez śladu? Wypadek? Ucieczka? A może zabójstwo? Te  wątpliwości wyjaśnia Policyjne Centrum Poszukiwania Zaginionych. To grupa operacyjna złożona z najlepszych policjantów, psychologów i specjalistów kryminalistyki, którzy przeprowadzają dochodzenie pod presją czasu: analizują chwile tuż przed zaginięciem, relacje świadków, potencjalne konflikty. Wydział Zaginięć zrobi wszystko, aby rodzina poznała  prawdę o losie swoich bliskich, przywraca nadzieję oraz wykorzystuje wszelkie środki, by wyjaśnić zagadkę czyjegoś zniknięcia.

Zespół policjantów stanowią trzy świetnie wyszkolone i doświadczone pary, które pod nadzorem wyższego stopniem naczelnika wydziału, gotowe są poświęcić swoje zdrowie, a nawet życie w imię tego, co dla nich najcenniejsze - służby. W rolach głównych występują m.in.: Magdalena Smalara, Joanna Kupińska, Tadeusz Chudecki, Andrzej Hausner, Paweł Iwanicki, Bartosz Waga, Tomasz Okarmus oraz Piotr Niemczyk.

Każdy odcinek „48h. Zaginieni” to zamknięta historia 48-godzinnego śledztwa, która kończy się rozwiązaniem zagadki. Komisarze mierzą się z presją czasu i za wszelką cenę starają się odnaleźć zaginionego. W tych historiach  nie ma nic cenniejszego niż ludzkie życie.  

Serial jest inspirowany działającym przy Komendzie Głównej Policji Centrum Poszukiwań Osób Zaginionych, jednak ze względów fabularnych, będzie również zajmować się sprawami zaginięć o podłożu kryminalnym.

Serial „48h. Zaginieni” liczy 80 odcinków, każdy po 44 minuty. Produkcja będzie emitowana na antenie kanału Polsat 2 od poniedziałku do piątku (od 1 listopada br.) o godzinie 18:00, w stacji Polsat 1 od poniedziałku do piątku (od 1 listopada br.) o godzinie 20:05, a w kanale Polsat Seriale od poniedziałku do piątku (od 2 listopada br.) o godzinie 19:00. Obecnie (od poniedziałku, 4 października br.) mogą ją oglądać widzowie stacji Nowa TV - od poniedziałku do piątku o godzinie 20:00. Serial produkuje firma Constantin Entertainment Polska.

Co wydarzy się w pierwszym odcinku serialu „48h. Zaginieni”? Proboszcz (53 lata) małej parafii zgłasza zaginięcie młodego lubianego przez wiernych księdza Bartka (31 lat). Mężczyzna po odprawieniu wieczornej mszy wyszedł na spacer i zniknął. Sytuacja w kościele jest nerwowa. Policjanci dowiadują się, że wiejską społeczność niepokoi zażyła znajomość młodego księdza z jednym z ministrantów. Ojciec chłopca publicznie oskarżył go o pedofilię i groził. Gospodyni z plebanii dodatkowo zwraca poszukującym uwagę na jedną z parafianek, Justynę (27 lat), która najwyraźniej zakochała się w księdzu Bartku (więcej tutaj).
 
Tomasz Okarmus, Magdalena Smalara, Bartosz Waga, Tadeusz Chudecki, Andrzej Hausner, Joanna Kupińska i Paweł Iwanicki w serialu „48h. Zaginieni”, foto: Cyfrowy Polsat
Tomasz Okarmus, Magdalena Smalara, Bartosz Waga, Tadeusz Chudecki, Andrzej Hausner, Joanna Kupińska i Paweł Iwanicki w serialu „48h. Zaginieni”, foto: Cyfrowy Polsat


„48h. Zaginieni” - emisja w kanałach Nowa TV, Polsat 1, Polsat 2 i Polsat Seriale.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5520) EVOBOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

219 zł Więcej...

Miernik Satlink ST-5150 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem

Miernik Satlink ST-5150 do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2,...

639 zł Więcej...

Mini PC Homatics Dongle Q

Homatics Dongle Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

239 zł Więcej...