Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu Pucharu Niemiec - DFB Pokal: Borussia Mönchengladbach – FC Bayern Monachium. Transmisje live z EuroCup w koszykówce w Polsacie i TVP.
Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
CANAL+ 4K Ultra HD
19:00 Piłka nożna: LaLiga Santander: Rayo Vallecano – FC Barcelona
Komentarz: Piotr Laboga, Leszek Orłowski CANAL+ Sport
19:00 Piłka nożna: LaLiga Santander: Rayo Vallecano – FC Barcelona
Komentarz: Piotr Laboga, Leszek Orłowski
21:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats: OGC Nice – Olympique Marsylia CANAL+ Sport 2
19:00 Piłka nożna: LaLiga Santander: RCD Mallorca – Sevilla FC
Komentarz: Cezary Olbrycht, Tomasz Ćwiąkała Eleven Sports 1
18:30 Piłka nożna: Serie A TIM: Juventus FC – US Sassuolo Calcio
Komentarz: Piotr Dumanowski, Dominik Guziak
21:30 Piłka nożna: LaLiga Santander: Real Madryt – CA Osasuna
Komentarz: Marcin Pawłowski, Marcin Gazda Eleven Sports 2
18:30 Piłka nożna: Serie A TIM: UC Sampdoria – Atalanta Bergamo
Komentarz: Mateusz Święcicki, Mikołaj Kruk
20:45 Piłka nożna: Carabao Cup: West Ham United – Manchester City
Komentarz: Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński Eleven Sports 3
20:45 Piłka nożna: Serie A TIM: Empoli FC – Inter Mediolan
Komentarz: Julian Kowalski, Piotr Czachowski Eleven Sports 4
18:30 Piłka nożna: Serie A TIM: Udinese Calcio – Hellas Verona
Komentarz: Julian Kowalski, Marcin Nowomiejski
20:45 Piłka nożna: Carabao Cup: Preston North End – Liverpool FC
Komentarz: Sebastian Chabiniak, Filip Kapica
Eurosport 1
18:45 Piłka ręczna mężczyzn: Liga Mistrzów EHF: Łomża VIVE Kielce – Paris Saint-Germain Handball
20:45 Piłka nożna: DFB Pokal: Borussia Mönchengladbach – FC Bayern Monachium Eurosport 2
12:00 Wyścigi motocyklowe: MX2, Mistrzostwa Świata Motocross, Trydent: Wyścig 1
Komentarz: Andrzej Mielczarek
13:00 Wyścigi motocyklowe: MXGP, Mistrzostwa Świata Motocross, Trydent: Wyścig 1
15:00 Wyścigi motocyklowe: MX2, Mistrzostwa Świata Motocross, Trydent: Wyścig 2
16:00 Wyścigi motocyklowe: MXGP, Mistrzostwa Świata Motocross, Trydent: Wyścig 2 Fightklub
13:00 Boks: Mistrzostwa Świata: Eliminacje
Komentarz: Jacek Adamczyk
18:00 Boks: Mistrzostwa Świata: Eliminacje
Komentarz: Piotr Momot nSport+
20:00 Koszykówka mężczyzn: Liga Mistrzów FIBA: Arged BM Stal Ostrów Wielkopolski – Hapoel Bank Yahav Jerozolima
Komentarz: Gabriel Rogaczewski, Wojciech Michałowicz
Polsat Sport Premium 1
21:00 Piłka nożna: Scottish Premiership: Hibernian FC – Celtic FC
17:30 Piłka nożna: Fortuna Puchar Polski:
mecz 1/16 finału Zagłębie Sosnowiec - Piast Gliwice
20:30 Piłka nożna: Fortuna Puchar Polski:
mecz 1/16 finału: ŁKS Łódź - KGHM Zagłębie Lubin Polsat Sport Extra
14:00 Tenis: ATP World Tour, Wiedeń: 2. runda
16:00 Tenis: ATP World Tour, Wiedeń: 2. runda
17:30 Tenis: ATP World Tour, Wiedeń: 2. runda
19:30 Tenis: ATP World Tour, Wiedeń: 2. runda
01:00 (wt/śr) Piłka nożna: Major League Soccer: New England Revolution – Colorado Rapids Polsat Sport New
17:30 Siatkówka kobiet: Tauron Liga: Energa MKS Kalisz – ŁKS Commercecon Łódź
20:30 Koszykówka mężczyzn: EuroCup: Boulogne Metropolitans 92 – WKS Śląsk Wrocław TVP Sport
20:30 Koszykówka mężczyzn: EuroCup: Legia Warszawa – FC Porto
Komentarz: Ryszard Łabędź
23:05 Sporty walki: Professional Fighters League: Finał
Komentarz: Maciej Turski
02:05 (śr/cz) Sporty walki: Professional Fighters League: Finał Viaplay
01:00 (śr/cz) Hokej na lodzie: Liga NHL: Florida Panthers – Boston Bruins
01:00 (śr/cz) Hokej na lodzie: Liga NHL: Washington Capitals – Detroit Red Wings
01:30 (śr/cz) Hokej na lodzie: Liga NHL: Chicago Blackhawks – Toronto Maple Leafs
02:30 (śr/cz) Hokej na lodzie: Liga NHL: Dallas Stars – Vegas Golden Knights
04:00 (śr/cz) Hokej na lodzie: Liga NHL: Edmonton Oilers – Philadelphia Flyers
reklama
Materiał chroniony prawem
autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.