reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Prince Charming" - program o gejach w TTV

dodano: 2021-10-25 20:40
autor: Janina Klepacka | źródło: TVN Grupa Discovery

TTV program o gejach prince charming Polska 360px Po bardzo dobrym starcie programu „Prince Charming” w serwisie Player.pl, TVN Grupa Discovery podjęła decyzję o wprowadzeniu formatu na antenę TTV. Odcinki emitowane będą już od 2 listopada, w każdy wtorek, środę i czwartek o godz. 22:30.

TTV
TTV program o gejach prince charming Polska760px


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
„Prince Charming” to program, w którym 13 mężczyzn zabiega o względy wymarzonego kawalera - Jacka Jelonka.
W każdym odcinku tytułowy książę zabiera wybranych kandydatów na randki, ale i równolegle żegna się z uczestnikami, z którymi nie uda mu się nawiązać bliższej relacji. Premiera serii budziła ogromne emocje jeszcze na długo przed startem.

- Od początku obserwujemy zainteresowanie wokół „Prince Charming” i to, jak ważny jest on dla odbiorców W przypadku tego programu, poza jego rozrywkowym charakterem, dodatkowo przemawiają za tym względy społeczne – w Polsce wiele mówi się o prawach osób LGBT, i sądzę, że do tych praw należy również realna obecność w telewizji. Cieszymy się, że widzowie będą mogli obejrzeć właśnie w TTV pierwszą polską produkcję prezentującą społeczność LGBT. Wierzę, że fani naszej stacji, która od dawna przecież sięga po odważne tematy, docenią „Prince Charming” i pokochają tych chłopaków, tak jak my"

- mówi Lidia Kazen, dyrektor programowa TTV i Playera.


Pierwszy,  składający się z 21 odcinków, program o gejach w Polsce - „Prince Charming” - zadebiutuje na antenie TTV już we wtorek 2 listopada o godz. 22:30 Finał zostanie wyemitowany równocześnie – w TTV oraz w serwisie Player.pl.

„Prince Charming” już od 2 listopada trzy razy w tygodniu - od wtorku do czwartku - o godz. 22:30 w TTV.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

799 zł Więcej...

SAT Kurier abonament za 2021 rok

Roczna prenumerata magazynu SAT KURIER w 2021 r. z wysyłką...

89 zł Więcej...

Przepust dachowy średnicy 48mm

Przepust dachowy do kabli średnicy 48mm

89 zł Więcej...