reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

HBO Max debiutuje w Europie

dodano: 2021-10-26 11:03 | aktualizacja: 2021-10-26 17:35
autor: Anita Kaźmierska | źródło: WarnerMedia/satkurier.pl

HBO Max HBO Max, platforma SVOD WarnerMedia, ruszyła 26 października br. w krajach skandynawskich oraz Hiszpanii i Andorze, debiutując tym samym w Europie, z zamiarem pojawienia się w przyszłości na kolejnych 21 terytoriach Starego Kontynentu. HBO Max łączy w jednym miejscu nowe i kultowe seriale oraz filmy Warner Bros., HBO, DC, Cartoon Network i Max Originals. Na start ogłoszono specjalną miesięczną promocję - 50 proc. zniżki na cenę przez cały okres subskrypcji.

WarnerMedia
HBO Max


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Promocja na HBO Max: 50 proc. zniżki

W dniu premiery HBO Max w Szwecji, Danii, Norwegii, Finlandii, Hiszpanii i Andorze ogłoszono trwającą miesiąc promocję (kończącą się 30 listopada br.), która daje nowym klientom 50 proc. zniżki od standardowej ceny miesięcznej przez cały okres ich subskrypcji.

Promocja jest dostępna tylko dla nowych klientów, którzy zarejestrują się bezpośrednio na www.HBOMax.com, w sklepie Google Play dla urządzeń z systemem Android oraz za pośrednictwem partnerów LG, Xbox i PlayStation.

Na przykład, w Hiszpanii i Finlandii oznacza to, że nowi klienci będą płacić 4,49 euro zamiast 8,99 euro miesięcznie (około 20 zł zamiast 40 zł). Jest to dodatek do nowej, ogłoszonej już rocznej subskrypcji, która oferuje wszystkim klientom 12-miesięczny dostęp w cenie 8-miesięcznego.

Ceny HBO Max
 
Kraj Regularna cena
za miesiąc
Promocyjna cena
za miesiąc
Cena
za rok
Szwecja [SEK] 89 44,50 699
Norwegia [NOK] 89 44,50 699
Finlandia [EUR] 8,99 4,49 69,99
Dania [DKK] 79 39,50 599
Hiszpania [EUR] 8,99 4,49 69,99
Andora [EUR] 8,99 4,49 69,99

Dostępność HBO Max - kiedy w Polsce?

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, HBO Max pojawi się w Polsce dopiero w 2022 roku, zastępując dotychczasowy serwis HBO GO.
 

- HBO Max jest teraz dostępny na 6 europejskich terytoriach, a w 2022 roku pojawi się na kolejnych 21 - powiedziała Christina Sulebakk, dyrektor generalna HBO Max EMEA. - Oprócz połączenia najlepszej rozrywki, filmów, programów dla dzieci i oryginalnych seriali na jednej platformie streamingowej, dostępnej na każdym ekranie, oferujemy klientom wyjątkową wartość z unikalną promocją w połączeniu z nową roczną subskrypcją, dzięki czemu mogą cieszyć się wszystkim, co kochają.

Przypomnijmy: w początkowej fazie wprowadzania HBO Max do Europy serwis zostanie uruchomiony na 27 rynkach. W pierwszej kolejności, już 26 października tego roku, platforma zadebiutowała w Szwecji, Danii, Norwegii, Finlandii, Hiszpanii i Andorze, a następnie, w 2022 roku, pojawi się w krajach Europy Środkowo-Wschodniej (Bośnia i Hercegowina, Bułgaria, Chorwacja, Czechy, Węgry, Mołdawia, Czarnogóra, Macedonia Północna, Polska, Rumunia, Serbia, Słowacja i Słowenia) oraz w Portugalii. W przyszłym roku serwis uruchomiony zostanie także w 7 kolejnych krajach, takich jak: Holandia, Turcja, Grecja, Islandia, Estonia, Łotwa i Litwa.

Co w ofercie HBO Max?

Zupełnie nowe Max Originals, które pojawią się w HBO Max w Europie w okresie poprzedzającym święta Bożego Narodzenia, obejmują nową „Plotkarę” (Gossip Girl), kolejną odsłonę „Seksu w wielkim mieście” (Sex in the City) - „And Just Like That...”, oraz „The Sex Lives of College Girls” Mindy Kaling. Nowe europejskie produkcje obejmują wielokrotnie nagradzany duński serial „Kamikaze”, drugi sezon norweskiego przeboju „Przybysze” (Beforeigners) oraz powrót Juana Carrasco w „Do boju, Juan!” (Venga Juan) i „Dafne and the Rest”.

W przyszłości w ofercie HBO Max pojawią się również dwa polskie seriale - „Odwilż” oraz „Warszawianka”.

Filmy, które w dniu premiery będą dostępne w HBO Max w krajach skandynawskich, to m.in.: „Reminiscencja” (Reminiscence), „Obecność 3: Na rozkaz diabła” (The Conjuring: The Devil Made Me Do It), „Godzilla vs. Kong” i „Mortal Kombat”.

W tym roku w krajach skandynawskich i w przyszłym roku w Hiszpanii, Portugalii, Holandii, Grecji, Islandii oraz Europie Środkowej i Wschodniej, w tym w krajach bałtyckich, obowiązywać będzie zasada udostępniania filmów Warner Bros. w HBO Max zaledwie 45 dni po ich premierze kinowej.
 

- Dzięki dzisiejszemu debiutowi w Europie HBO Max jest teraz dostępny na 46 terytoriach na całym świecie. To ważny kamień milowy, ponieważ nadal realizujemy nasze ambicje, aby wprowadzić HBO Max na cały świat. Już w przyszłym roku usługa pojawi się na kolejnych terytoriach w Europie oraz w Azji - powiedział Johannes Larcher, szef HBO Max International.

HBO Max - na jakich urządzaniach i platformach?

HBO Max jest dostępny na wielu urządzeniach i platformach, w tym telewizorach smart (Samsung, LG i Android TV), za pośrednictwem urządzeń streamingowych (Apple TV 4K i Google Chromecast), konsol do gier (PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox One i Xbox Series X|S), urządzeń mobilnych i tabletów (iPhone, iPad, iPod Touch i Android) oraz online pod adresem www.HBOMax.com. HBO Max jest również dostępny u wybranych partnerów. Klienci będą mogli płacić za pośrednictwem głównych dostawców (VISA, Mastercard i PayPal) oraz poprzez zakupy w aplikacji (App Store i Google Play).

3 równoczesne strumienie

HBO Max oferuje użytkownikom personalizację z maksymalnie 5 profilami widzów, 3 równoczesne strumienie i brak limitu urządzeń. Wybrane tytuły są dostępne w rozdzielczości 4K, z dźwiękiem 5.1 i Dolby Atmos.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii VOD/OTT


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics Dongle Q + TelevioTV 3m-ce

Homatics Dongle Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

289 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 GIP Box Mini HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki GIP dla Naziemnej Telewizji...

119 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C AB TereBox 2T HEVC

Najnowszy hybrydowy (naziemno- kablowy) odbiornik DVB-T/T2/C (bez LAN) z MPEG-4/H.264...

119 zł Więcej...