reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Wielki test o energii" w TVP1 i TVP Polonia

dodano: 2021-10-26 22:46
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVP

TVP1 TVP 1 Jedynka „Wielki test” W środę, 27 października br. o godz. 21:00 w kanale TVP1, a w kolejnych dniach w stacji TVP Polonia, wyemitowany zostanie „Wielki test o energii”. Teleturniej poprowadzą Anna Popek i Przemysław Babiarz. Swoją wiedzę związaną z energią elektryczną i cieplną sprawdzą artyści, sportowcy i dziennikarze zaproszeni do studia oraz widzowie. Program został sfinansowany z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej (NFOŚiGW). Wcześniejsze odcinki tego widowiska mogą obecnie oglądać widzowie kanału TVP Wilno.

TVP1 TVP 1 Jedynka „Wielki test”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak zapowiada nadawca, w „Wielkim teście o energii” widzowie będą mogli sprawdzić swoją wiedzę na temat źródeł energii, racjonalnego jej wykorzystywania i oszczędzania. Między rundami m.in. o tym, jak efektywnie ogrzewać dom i jak oszczędzając energię obniżyć rachunki. Specjalnie przygotowane eksperymenty pokażą, ile prądu zużywają np. lodówki czy pralki w zależności od sposobu ich eksploatacji.

W programie rywalizować ze sobą będą duety: Olga Sarzyńska i Maciej Makowski, Sandra Herbich i Krzysztof Janczar, Edyta Strzycka i Izabela Trojanowska, Kazimierz Mazur i Kazimierz Mazur jr., Lea Oleksiak i Andrzej Supron, Wanda Kwietniewska i Tadeusz Chudecki, Joanna Lewandowska i Mateusz Szymkowiak, Hanna Zbyryt i Kamil Mróz. Przez komunikatory internetowe udział w teleturnieju wezmą: Anna Gzyra i Jakub Augustynowicz, Przemysław Cypryański i Michał Szyc, Monika Jarosińska i Robert Korzeniowski, Hanna i Krzysztof Jaryczewscy.

Zwycięski duet przekaże wygraną w wysokości 30 tys. zł na wybrany cel charytatywny. Widzowie tradycyjnie będą mogli odpowiadać na pytania online na stronie internetowej wielkitest.tvp.pl lub ściągając aplikację na smartfony (więcej tutaj i tutaj).

Program został sfinansowany z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.
 
Anna Popek i Przemysław Babiarz w programie „Wielki test”, foto: TVP
Anna Popek i Przemysław Babiarz w programie „Wielki test”, foto: TVP


„Wielki test o energii” - emisja w środę, 27 października 2021 roku o godz. 21:00 w TVP1. Program ten będą mogli również oglądać widzowie kanału TVP Polonia, a wcześniejsze odcinki stacji TVP Wilno.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

CAM CI+ 4K (bez ECP) z kanałami TVP 4K, Museum...

189 zł Więcej...

Odbiornik Linux AX 4K Multibox Combo

AX 4K Multibox Combo - najnowszy odbiornik Ultra HD od...

449 zł Więcej...

Antena Olympia BX 1000+LTE Combo V/H

Nowoczesna antena szerokopasmowa BX 1000+ Olympia Combo. Zaprojektowana do w...

120 zł Więcej...