reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

2500. odcinek serialu „Barwy szczęścia” w TVP2

dodano: 2021-10-27 03:10
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVP/satkurier.pl

TVP2 TVP 2 Dwójka „Barwy szczęścia” W środę, 27 października br. o godz. 20:10 w kanale TVP2 wyemitowany zostanie premierowo 35. odcinek 15. sezonu polskiego serialu „Barwy szczęścia”, którego producentem jest Artrama. Będzie to jednocześnie 2500. odcinek całości. Wystąpią Maria Dejmek, Ewelina Serafin, Sandra Herbich-Staniszewska, Natalia Zambrzycka, Jolanta Lothe, Adrianna Biedrzyńska, Ewa Ziętek, Krzysztof Kiersznowski, Konrad Skolimowski, Paweł Nowisz, Bronisław Wrocławski i Adam Szczyszczaj. Wcześniejsze odcinki tego serialu mogą obecnie oglądać widzowie stacji TVP Polonia.

TVP2 TVP 2 Dwójka „Barwy szczęścia”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Co wydarzy się w 2500. odcinku serialu „Barwy szczęścia”? W dniu urodzin Stefan (w tej roli Krzysztof Kiersznowski) jest przygnębiony - pewien, że bliscy zapomnieli o jego święcie, łącznie z Walerią (Ewa Ziętek), która nawet nie przysłała mu SMS-a z życzeniami. Ciężko znosi rozstanie z żoną. Tymczasem rodzina i przyjaciele szykują dla seniora niespodziankę.

Agata (Natalia Zambrzycka) i Patryk (Konrad Skolimowski) przed wylotem Miriam (Sandra Herbich-Staniszewska) dziękują przyjaciółce za pomoc w uratowaniu ich związku. Młodzi odwiedzają Teresę (Jolanta Lothe) i Fryderyka (Paweł Nowisz) w ośrodku dla seniorów, gdzie ku zaskoczeniu Pyrki w obecności dziadków Jezierski ponownie się jej oświadcza.

Sławka (Ewelina Serafin) odkrywa, że mąż zablokował jej dostęp do rodzinnych pieniędzy, a z domu zniknęły wszystkie jego rzeczy.

Małgorzata (Adrianna Biedrzyńska) i Jerzy (Bronisław Wrocławski) mówią Natalii (Maria Dejmek) o planach współpracy z Wilkiem (Adam Szczyszczaj). Zwoleńska jest tym naprawdę zaniepokojona, spodziewając się po byłym partnerze tylko najgorszego i oznajmia, że jeżeli skorzystają z pomocy Macieja, ona rezygnuje (więcej tutaj).
 
Marieta Żukowska w serialu „Barwy szczęścia”, foto: TVP
Marieta Żukowska w serialu „Barwy szczęścia”, foto: TVP
Katarzyna Glinka w serialu „Barwy szczęścia”, foto: TVP
Katarzyna Glinka w serialu „Barwy szczęścia”, foto: TVP
Katarzyna Glinka w serialu „Barwy szczęścia”, foto: TVP
Katarzyna Glinka w serialu „Barwy szczęścia”, foto: TVP


„Barwy szczęścia” - sezon 15., emisja od poniedziałku do piątku o godz. 20:10 w TVP2. Wcześniejsze odcinki tego serialu mogą obecnie oglądać widzowie kanału TVP Polonia.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics BOX Q + TelevioTV 3m-ce

Homatics BOX Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

389 zł Więcej...

SAT Kurier - 3-4/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 3-4/2022

12 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 HEVC DI-WAY 2020 Mini

Mini odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki DI-WAY z trybem hotelowym...

99 zł Więcej...